Çok canım sıkkın çok kötüyüm

_DURU_24

BÜYÜK VE KÜÇÜK AŞKNA AŞIK
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2006
1.660
18
42
Şubat anneleri Ananem için allah rızası için bir dua edermisiniz?
Merhaba arkadaslar ananeciğim şuan yoğun bakımda..kendisi şeker hastası...1 ay önce kalp krizi gecirdi...ama kalbine step takıldı iyi oldu..fakat yatmaktan belinde yara olustu seker hastası oldugu için gecmedi...ve kana karıstı mikrop..akciğerleri zehirlemiş...suan bilinci yerinde değil...kimseyi tanımıyor...cok üzülüyorum..şuan bile uyuyamadım düşünmekten...doktorlar herseye hazırlıklı olun dedi..............bizimde yapabileceğimiz tek sey dua etmek...lütfen sizlerde bir dua edin allah rızası için...belki bir şifa olur...
Allahım sen ananeciğime acil şifalar ver yarabbim...evlatlarına torunlarına bağışla allahım..acı çektirme yarabbim..tez vakitte şifasını ver iyileştir yaralarını....allahım ananemi iyi et yarasını geçir şifasını ver..ananeciğimi koru yarabbim...allahım sen büyüksün...aminn

Son düzenleme:
çookk üzülüyorum hemde cok...ağlamaktan bebeğime bişey olacak diyede korkuyorum...uyku uyuyamıyorum bu saatte ayaktayım...ne yapacagım bilmiyorum..o benim canım herseyim..hep kızardı bana ne zaman bebek yapacaksın diye..hep görmek istiyorsdu bebişimi..hatta ben bi süre daha istemiyordum..ama aklıma anneciğimde geliyordu...bebeğim olsunda görsün dedim...inşallah iyileşirde kızımı görür allah kızımı görmesini nasip etsin..hastanedeydim dün gördüm...beni tanımadı..1 haftadır hastanedeydi gidemedim...belkide çok bekledi...dün gittiğimdede tanımadı beni..eski hali yok gözümün önünde...onu düşündüğümde dün gördüğüm hali geliyor gözüme...daha cok kahroluyorum..ananeciğimi bu haldemi görecektim..şimdi bu haliylemi hatırlıyacağım ananeciğimi...allah kimseye yasatmasın cok büyük bir üzüntü acı....allahım sen sifasını ver evine dönmek nasip et allahım ne olur..

hepinizden cok özür diliyorum kusuruma bakmayın ..konu için yer uygun değil ama sizdende bir dua almak istedim bir şubat annesi olaraktan..

Duru 24 üm çok geçmiş olsun, Allah acil şifalar versin , anneannen için dua edeceğim,İnşallah bebeğinin doğduğunu ve büyüdüğünü görecek, bebeğine ve kendine iyi bak sen...

canım çok geçmiş olsun.Allah acil şifa versin inşallah tez vakitte iyileşir.

Canım allah acil şifalar versin, hayırlı haberler alırsın inşallah :Saruboceq:

cnmm benim cok gecmis olsun rabbim tez zamanda sifasini versin ins.
dualarimiz anneannen icin cnm sende kendine dikkat et bitanem en azindan bebisin icin ..
iyi haberlerini bekliyoruz

canım benim çok çok geçmiş olsun çok üzüldüm.allah acil şifala versin.senin için çok zor belki ama bebeğini düşün sakin ol.benimde kardeşim şırnakta asker askerliği rahat gerçi ama bende üzülüp ağladımmı bebeğim bana küsüyor resmen o gün hiç hareket etmiyor.kendini çok yıpratma sende bol bol dua et canım.bizimde dualarımız sizinle....

canım öncelıkle gecmıs olsun.bende suan cok üzgünüm..benımde amcam cok hasta her an haberını beklyıorum..kendımı ölümünüe alıstırmaya calısıyorum..ve üzülmekten bebgımın hareketelrı azaldı..üzülmeyeyım hayırlısı oplsun dıyorum ama dayanamıyorum..senı suan en ıyı ben anlarım heralde..hamıleyken bazı seyler daah agır gelıyor..allah sızede bızede şifa versın:a015:

Şubat anneleri Ananem için allah rızası için bir dua edermisiniz?
Merhaba arkadaslar ananeciğim şuan yoğun bakımda..kendisi şeker hastası...1 ay önce kalp krizi gecirdi...ama kalbine step takıldı iyi oldu..fakat yatmaktan belinde yara olustu seker hastası oldugu için gecmedi...ve kana karıstı mikrop..akciğerleri zehirlemiş...suan bilinci yerinde değil...kimseyi tanımıyor...cok üzülüyorum..şuan bile uyuyamadım düşünmekten...doktorlar herseye hazırlıklı olun dedi..............bizimde yapabileceğimiz tek sey dua etmek...lütfen sizlerde bir dua edin allah rızası için...belki bir şifa olur...
Allahım sen ananeciğime acil şifalar ver yarabbim...evlatlarına torunlarına bağışla allahım..acı çektirme yarabbim..tez vakitte şifasını ver iyileştir yaralarını....allahım ananemi iyi et yarasını geçir şifasını ver..ananeciğimi koru yarabbim...allahım sen büyüksün...aminn

inşalalh iyileşir dualarımız seninle

Gecmis olsun, insallah buyuk Allah´im sizlere bagislar Anneanneni, insallah torununuda görur.Aminnn

canım diğer başlıktayken geçmiş olun yazmıştım fakat annen hasta diye okumuştum ve öyle yazdım
inşallah anneannen en kısa zamanda sağlığına kavuşur canım ve torununun çocuğunu kucağına alır

Allah acil şifalar versin güzelim. Umarım en kısa zamanda sağlığına kavuşur.

Allah acil şifalar versin güzelim. Umarım en kısa zamanda sağlığına kavuşur.:Saruboceq:

Çok geçmiş olsun canım Allah en kısa zamanda inşallah şifasını verip iyileştirir ve minik kızını alıp sever okşar ananeciğin . Sende kendini üzmemeye çalış zordur anlıyorum tabiki seni ama hem kızını üzüyorsun hemde ananen senin bu durumuna kimbilir ne kadar üzülürdüde bol bol dua et

duru cnm nasilsin anneannen nasil ?
hadi cnm bize iyi haberler ver merakta birakma bizi
kendine iyi bak dualarimiz sizinle

X