Çok canım sıkkın çok kötüyüm

çok sağolun kızlar allah hepinizden razı olsun......durumu iyiye gidiyormuş...pazartesi agzından hortumu cıkartıp bir bakıcaklarmıs...annem gitti dün yanına hadi ben gidiyorum anne demiş elini kaldırmıs ananemde el sallar gibi...yani bilinci yerine geldi sanırım...allah büyüktür...bir haftadır dualar ediyoruz hep birlikte...büyük allahımda geri çevirmedi dualarımızı...elden başka birsey gelmiyor dua etmekten baska..dua etmeye devam edelim ne olur kızlar..beni yanlız bırakmadınız...hepinizden allah razı olsun......allah herseyi gönlünüze göre versin...dualarımız kabul olsun....

canım öncelıkle gecmıs olsun.bende suan cok üzgünüm..benımde amcam cok hasta her an haberını beklyıorum..kendımı ölümünüe alıstırmaya calısıyorum..ve üzülmekten bebgımın hareketelrı azaldı..üzülmeyeyım hayırlısı oplsun dıyorum ama dayanamıyorum..senı suan en ıyı ben anlarım heralde..hamıleyken bazı seyler daah agır gelıyor..allah sızede bızede şifa versın:a015:

CANIM COK SAOL...SİZEDE COK GEÇMİŞ OLSUN...BÜYÜK ALLAHIM AMCANADA ANNEANNEMEDE YARDIM ETSİN HASTALIKLARINA ŞİFA DERTLERİNE DEVA VERSİN...ALLAH BAŞIMIZDAN SEVDİKLERİMİZİ AYIRMASIN..YARABBİM UZUN ÖMÜRLER VERSİN...EVLATLARINA YEGENLERİNE TORUNLARINA BAĞISLASIN...PEYGAMBER EFENDİMİZİN YÜZÜ SUYU HÜRMETİNE SEN DUALARIMIZI KABUL EYLE YARABBİM...:Saruboceq:

çok sağolun kızlar allah hepinizden razı olsun......durumu iyiye gidiyormuş...pazartesi agzından hortumu cıkartıp bir bakıcaklarmıs...annem gitti dün yanına hadi ben gidiyorum anne demiş elini kaldırmıs ananemde el sallar gibi...yani bilinci yerine geldi sanırım...allah büyüktür...bir haftadır dualar ediyoruz hep birlikte...büyük allahımda geri çevirmedi dualarımızı...elden başka birsey gelmiyor dua etmekten baska..dua etmeye devam edelim ne olur kızlar..beni yanlız bırakmadınız...hepinizden allah razı olsun......allah herseyi gönlünüze göre versin...dualarımız kabul olsun....

:teselli: canimm cok iyi bir haber buu :1hug:
ins. dahada iyilesicek biz dualarimizla hep sizin ve tüm sifa arayanlarin yanindayiz a.s.

Allahi ´im insallah kimseyi vaktinden önce almaz, hastalariniza acil sifa diliyorum, ve insallah hepimiz bebislerimizle ve sevdiklerimizle uzun uzun seneler yasariz.AMIN

amin kızlar cok sağolun hepiniz...beni yanlız bırakmadız dualarınızla yanımızda oldunuz...cok tesekkür ederim..

allah acil şifalar versinn.. ama üzülme. doğanın kanunu bu. allahım çektirmesin. dualarım seninle canımm. bebişede iyi bak.

ay Rabbim kimseye dermansız dert vermesin sevdiğinin öylece gözünün önünde erimesi ve elinden bişey gelmemesi kadar kötü bişey yok bilirim :KK43:
Rabbim acil şifalar versin inş. tez zamanda iyileşir :KK43::KK43:

amin kızlar dualarımız kabul olsun..allahım sen dualarımızı kabul et yarabbim..ananemin tez vakitte şifasını ver yarabbim....hepiniz cok sağolun..durumu şuan iyiye gidiyor....dualarınızı eksik etmeyin arkadaslar allah rızası için dua edelim..elden bişey gelmiyor baska..

annenızın durumunun ıyıye gıtmesıne sevındım allah acıl sıfalar versın ıns

çok geçmiş olsun canım inş gündengüne daha iyiye gider.dualarımız tüm hastalarımız için.:Saruboceq:

cnm çok geçmiş olsun dirayetli ol ama artık bir anne adayısın bebeğini düşünmelisin.yüce rabbim şifalar versin inşallah:teselli:

çok üzüldüm birtanem dualarımız seninle ve anneannenle ama sende kendini fazla yıpratma tamammı canım inşallah herşey yoluna girer

canım bütün dualarım annenle olacak umarım en kısa zamanda saglıgına kavusur saglık oldumu gerisi yalan bu hayatta allah sana da sabır versin.

Şubat anneleri Ananem için allah rızası için bir dua edermisiniz?
Merhaba arkadaslar ananeciğim şuan yoğun bakımda..kendisi şeker hastası...1 ay önce kalp krizi gecirdi...ama kalbine step takıldı iyi oldu..fakat yatmaktan belinde yara olustu seker hastası oldugu için gecmedi...ve kana karıstı mikrop..akciğerleri zehirlemiş...suan bilinci yerinde değil...kimseyi tanımıyor...cok üzülüyorum..şuan bile uyuyamadım düşünmekten...doktorlar herseye hazırlıklı olun dedi..............bizimde yapabileceğimiz tek sey dua etmek...lütfen sizlerde bir dua edin allah rızası için...belki bir şifa olur...
Allahım sen ananeciğime acil şifalar ver yarabbim...evlatlarına torunlarına bağışla allahım..acı çektirme yarabbim..tez vakitte şifasını ver iyileştir yaralarını....allahım ananemi iyi et yarasını geçir şifasını ver..ananeciğimi koru yarabbim...allahım sen büyüksün...aminn

canım çok geçmiş olsun.rabbim en kısa zamanda şifa versin.canım sende çok üzme kendini allahtan gelene karşı konulmuyor.a.s.

allah annecine acil şifalar versin yardımcısı olsun bu arada çok geçmiş olsun........

X