Çok canım sıkkın çok kötüyüm

canim cok uzuldum cok gecmis olsun allah sifasini versin dualarimiz seninle insallah iyi haberler alirsiniz

Annenize acil şifalar size de sabırlar diliyorum.

Konunuzu "acısıyla, tatlısıyla" bölümüne taşıyorum bilginize

Hepinize binlerce kez tesekkür ederim allah hepinizden razı olsun...

allahım acil şifalar versin durucum.çok zor gercekten,allahın merhameti üzerinde olsun.duacıyım canım.

kızlar anneannem çıktı hastaneden evde suan...eskisi kadar kötü değil ama hasta olmadan önceki hali gibide değil...yani 2,5 aydır hastanelerde 1 aydır yoğun bakımda....sonucta yeni çıktı cok fazla hemen iyi olmasıda beklenemez dimi...gerçi çok üzülüyorum onu öyle görmeye konusuyor ediyor ama halsiz cok zayıflamıs etleri sarkmıs...eee yogun bakımdaydı kolaymı 1 ay mamayla beslendi...işte şimdi yarasını geçirmeye calışıyoruz seker hastası ya gecmiyo kuyruk sokumunda acılan yara....bu gününede şükürler olsun...allah kimseyi hastanelere düşürmesin...samatyadaydı tadilat yapılıyo diye hastaneye hemen cıkardılar aslında biraz daha durmalıydı.....hiç yardımcı olunmuyor....daha öncedende kalp krizi gecirmişti...ameliyat ettiler kaşpten hemen ertesi gün cıkarttılar....ameliyat olan hasta ertesi gün taurcu olurmu...işte allah kimseyi düşürmesin....allah hepinizden razı olsun....doktor herseye hazırlıklı olun demişti 1 ay önce cok kötüydü durumu....hepimiz dualar ettik....sizlerde dualarınıla beni yanlız bırakmadız hep dua ettiniz....allah hepinizden razı olsun...allah sevdiklerinizi korusun uzun ömürler versin....allah büyüklerimizi basımızdan eksik etmesin....allah bütün hastalarımıza şifa dertlerine deva versin....evlatlarına cocuklarına torunlarına bağışlasın...canlarım hepiniz sağolun...dualarınız anneannem ve tüm yaslılar için eksik etmeyin...hepiniz cok sağolun....

çok çok geçmiş olsun annaneni bukadar sevmen nekadar sevimli görünüyor anlatamam ömrünün sonuna kadar böyle sevgi dolu ol canım benim tabi sende bütün hastalar için her gece dua et bende çok inanırım hemen hemen her tanıştığım insana kardeşim için dua et ederim kimin duasının kabul olacagı belli olmaz inşallah daha iyi günler görür annanen

X