Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu Cok acilinden yardiminiza ihtiyacim var canlarim

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları

Kokunhuzur_2014

Sen iki melegimin kanatlarisin
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2013
3.100
829
Kose takimi aldim yeni pufunu cicekli yapmiyoruz demislerdi kose takimim geldi pufu yapmamislar kadin simdi cicekli yaparim diyor iki secenek sundu kendileri genellikle kasayi kosenin renginde kapitoneli kismi cicekli kumastan yaparim dedi bnde hep tum cicekli puflar gordum sizce hangisi daha iyi olur kizlar

Kosem ve halim

Eklentiler

• IMG-20150612-WA0003.jpeg
    IMG-20150612-WA0003.jpeg
    92,1 KB · Görüntüleme: 183
Kose takimi aldim yeni pufunu cicekli yapmiyoruz demislerdi kose takimim geldi pufu yapmamislar kadin simdi cicekli yaparim diyor iki secenek sundu kendileri genellikle kasayi kosenin renginde kapitoneli kismi cicekli kumastan yaparim dedi bnde hep tum cicekli puflar gordum sizce hangisi daha iyi olur kizlar
resim yokmuyduu
*demiştim ama resim koymuşsun.Komple çiçekli puf güzel olurdu ama halın da mavi çok boğar gibi geldi bilemedim

Son düzenleme:
belli çiçekli olmazsa ıcınızde kalacak, o zaman yaptırın cıcekli güzel olur :)) Ben yastık halı desenlı oldugu ıcın duz soylemıstım ama sevıyorsanız elbette guzel olacaktır.
Tesekkur ederim cnm ama kafamda bisey cnlandirdin sirf cicekli olsa halim haraketli bogar dedigin gibi ustu cicekli daha iyi olck sanki

X