Çok acil yardım lutfen

Evet içerisi tam anlamıyla temzilenmemiş olursa beta değeri yüksek kalabiliyor. Ya da tekrar hamile olma ihtimaliniz var

Arkadaşlar bhcg hamile kalınsa bile kurtajdaki değer sıfırlanır mi acaba? Mesela hamileyim yeni hamile kaldim eski deegrim 100 se yeni hamilelikte o değer sıfırlanır mi yine de eski gebelik sonuçta bugün yaptığımda dünkü kadar net çıkmadı çünkü.

Bhcg için kan verdim sonuçta sifirlanmamisi normal değil. Bu arada sağol ve cevapların için sen ve ben varız gibi kimse cevap vermio

Bhcg için kan verdim sonuçta sifirlanmamisi normal değil. Bu arada sağol ve cevapların için sen ve ben varız gibi kimse cevap vermio
Selamlar yeniden adet olmadan gebe kalabilirmisin bilemiyorum. Kürtaj olurken dış gebelik şüphesi ile mi oldun? Yoksa kese göründü ve sağlıksız gebelik ile mi oldunuğunuz önemli. Bhcg kürtaj sonrası düşmesi gerekir . Sıfırlanana kadar takip edilmelidir hatta.

Kese vardı dış gebelik değil

Yani elimden geldiğince cvp çünkü aynı seyleri yaşıyorum kürtajdan sonra iğne dahil 7 gün içinde sıfırlanması gerektiğini söyledi doktor bugün benimde kese vardı tüpte birşey var ama doktor kan değerimin 349 olduğunu pazartesi yine kan verip mutlaka değer kontrol etmem gerektiğini söyledi pazartesiye kadar değerin sıfırlanması lazım geçen hadta pazartesi kürtaj olmustum

Neden illa Pazartesi dedi ki ben anlamadım. Bende geçen hafta kürtaj oldum. 600 değerim vardı. İğne vurulmadım. Değerim dün itibariyle 14 çıktı . Düşer tabiki ama bunun bir değeri düşüş değeri yok bence ..

Senin değerin kaçtı kürtaj öncesi? En son 27 Nisan'da 1500du bu zamana kadar düşmesi lazımdi benim . Benim doktorum illa bakmıştır tüplere kontrol etmiştir diye düşünüyorum. 35000 lerden 7 günde 1500 e düşen deger 17gundur sifirlanmamisi ilginç dün saat silikti simdi daha net

Evet doktor her ihtimale karşı iğne vurabilirdi bhcg kontrol edecek ondan pazartesi cagiriyor

Benim kürtaj öncesi 3725 di sonra kürtaj oldum sonra gecesine iğne oldum iki gün sonra değer 1500 oldu iki gün sonra 349 oldu bugün taburcu oldum pazartesi tekrar bakilacak işte doktor sıfırlanır dedi

Çünkü benim değerim çok yüksekti 3725 ti kurtajda ve benim doktorum 7 günde bu değerin sıfırlanması gerektiğini soyledi

Çünkü benim değerim çok yüksekti 3725 ti kurtajda ve benim doktorum 7 günde bu değerin sıfırlanması gerektiğini soyledi
Valla bende hala çift çizgi özele gittik kurtajda tahliller muayene hepsi 5000 TL tuttu yani bende sağlık ocağına verdi m tahlili bir tahlil özelde 250 TL

Evet çok pahalı bende kan tahlili için gitmiştim ilk zaten direk yatırdılar özelde doktorumla sürekli iltibattaydik oda değerleri gördü sonra gebelik sonlanması istersen yaptır devlette verme para kontrole gelirsin dedi ama hala anlamıyorum neden sağlıksız bı gebelik oldu buna sebep neydi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…