Çok acil yardım lutfen

Çok teşekkür ederim. Benim kanamam olmadı hiç. Salı günü eğer artarsa iğne yapacak. Siz hamilesiniz sanırım. Ne kadar süre sonra gebe kalabildiniz.

Birde iğne olduğunuzda değeriniz kaçtı hatırlıyor musunuz?

Çok teşekkür ederim. Benim kanamam olmadı hiç. Salı günü eğer artarsa iğne yapacak. Siz hamilesiniz sanırım. Ne kadar süre sonra gebe kalabildiniz.
Canım benim bir kızım var 10 yaşında ikinci çocuğu istediğimden beri sorun yaşıyorum birinci dış gebelik geçirdim aradan 7 ay geçti kimyasal geçirdim..aradan 6 ay geçti kalp atisi oluşmadı kürtaj oldum..bir 7 ay sonra yine kaldım hamile suan sorun yok gibi ama çok çektim bende..rabbim sagliklisini versin isteyen herkese insaalah

Maalesef kanda çok artış olmadığı için dış gebelik bulgusunun yapısı bozulmuş ama sağlıklı bir gebelik olmadığı için vakum sistemiyle kürtaj olucagim

Maalesef kanda çok artış olmadığı için dış gebelik bulgusunun yapısı bozulmuş ama sağlıklı bir gebelik olmadığı için vakum sistemiyle kürtaj olucagim
Beta kaç bugün?
Hoca mı baktı?
Asistan mı?
Teşhisi kim koydu?

Hastanede yatıyorsun değil mi?

Bugünki beta 3725 hoca baktı dış gebelik yapısı bozulmuş bı bir sağlıksız gebelik dedi teşhisi uzman koydu şimdi kürtajdan çıktım vakumla aldılar on dakika sürdü işlemi asistan yaptı bugünde burdayım yarın ki HCG degerine bakicaklar ona göre iğne yapicaklar

Bende Cuma kürtaj oldum. Yarın baktıracağım betaya. Bi çıksın istiyoruz , şimdide insin istiyoruz . Psikolojimizde aynı şiddetle etkileniyor. Allah yardımcımız olsun.

Bende Cuma kürtaj oldum. Yarın baktıracağım betaya. Bi çıksın istiyoruz , şimdide insin istiyoruz . Psikolojimizde aynı şiddetle etkileniyor. Allah yardımcımız olsun.
Gerçekten çok değişik bir piskoloji çok şükür ikimizde atlattik

İnşallah atlatmışızdır. Yarın beta değerimi çok merak ediyorum.rahimde kese göründü ama kan pıhtısıda olabiliyor dendi. Keseye çok benziyordu . Kese olma ihtimali çok yüksek dedi. Görmeseydim iğne vuracaktım dedi. İnşallah dediği gibi olur. Benimki sağlıksız gebeliktir.

Benim kese ve bebekte vardı HCG değeri 3725 di ama sağlıksız ilerliyordu inşallah sagliksizdir yani benimde net değil hala yarın bekliyecegiz dedi doktor baş uzman bı sağlıksız gebelik dedi

Sanada çok geçmiş olsun. Kürtaj sonrası ağrın oldu mu? Benim oldu. Ve hiç bir ilaç almadım ben. Antibiyotik vb. Siz neler yaptınız. Nasılsınız ?
Banada bı ağrı kesici yaptılar okadar seninde vakum la mi çektiler ben hala hastanedeyim

HCG değerim 2352 çıktı ama kese yok rahimde birşey var bide sağ tüpte dış gebelikte olabilir normal gebelikte dediler şimdi yatış verdiler böyle bir durum yaşayan var mı ne olur acil yardım.
HCG değerleriniz orantılımı yükselişte acaba doktorunuza bunu sordunuz mu ? Rahim içinde kesenin görünmesi gerekir. Bende buna benzer durumu yaşadım benim sol tüpte sıkışmıştı önce tutunma kanaması zannetsekte daha sonradan kesilmeyen bir kanamam başladı. dış gebelik tedavisi gördüm ayriyetten rahimde kese görünmüştü değerim o zaman 1.800 gibiydi. Geç döllenme olabilir bizim yaptığımız hesapla doktorların yaptığı hesap farklı oluyor malesef. Vajinal ultrason yaptılar mı acaba ? Rahimden ufak parça alıp teşhiş koyuyorlar.
Umarım bir aksilik yoktur inşallah iyisinizdir

Agrimda hafif hafif var
HCG değerim ilk 2352 otuzuc saat sonra 2961 sonra 24 saat sonra 3200 sonra 3725 sağlıklı bir şekilde ilerlemesi bugün kürtaj oldu.

Agrimda hafif hafif var

HCG değerim ilk 2352 otuzuc saat sonra 2961 sonra 24 saat sonra 3200 sonra 3725 sağlıklı bir şekilde ilerlemesi bugün kürtaj oldu.
Değerleriniz orantılı yükselmiş oysaki. Çok üzüldüm iyisinizdir inşallah bir sıkıntınız yok değil mi ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…