Çok acil yardım lutfen

Ilayburak2

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
13 Mart 2017
902
4.070
31
HCG değerim 2352 çıktı ama kese yok rahimde birşey var bide sağ tüpte dış gebelikte olabilir normal gebelikte dediler şimdi yatış verdiler böyle bir durum yaşayan var mı ne olur acil yardım.

HCG değerim 2352 çıktı ama kese yok rahimde birşey var bide sağ tüpte dış gebelikte olabilir normal gebelikte dediler şimdi yatış verdiler böyle bir durum yaşayan var mı ne olur acil yardım.
Tüpte bişey olması normal değil çok var hem rahimde gelişen hemde tüpte dış gebelik olup bu durumu yaşayan hastanede takip altında kalman iyi olmuş

Dış gebelik çok zor teşhis ediliyor beta değeri yükselip ve düzenli artmasına rağmen kese görünmezse riskli gebeliğe giriyor direk yatırıyolar. İnşallah dış gebelik değildir Allah yardımcınız olsun

Maalesef ki dış gebelik bugün netlesti doktor birazdan gelip ignemi kürtaj mı ona bakicak

Hem rahimde hem tüpte nasıl?
İkiz gebelik mi?
Geçmiş olsun.
Allah şifa versin.
Betaniz kaç çıktı bugün?
Keseyi gördü mü doktor?
Şimdi alttan muayene etti keseye benzer ufacık birşey gördü ama çift zar oluşmamış tek zarla oluşmuş bekliyelim dio hayır dış g belikte olabilir normalde olabilir dio

Betan kaç?
Tüpünde var mı oluşum?
2961 hgc değerim doktor bu değerde kese gözükmedi lazım demişti alttan baktığında tırnak büyüklüğünde gözüktü doktor herşey olabilir dedi şuan tam tüpte değil tam rahimdede değil kist veya miyomda olmayan dış gebelik görüntüsü ne çok yakın birşeyde var yuvarlak bir şekilde doktor bu bizi korkutan dedi

Geçmiş olsun canım bende aynı durumdayım. Benim değerim en son 99 çıktı. Değer düşük olduğu için bekliyoruz ama tüpte bişey gördüler o yüzden dış gebelik riskim var. Pazartesi tekrar bakılacak. Yatış verdiler önce ama acil durum değil diye istemedim ben. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun.

Benimde tupde birşey gördüler benim değer yüksek olduğu için yatış verdiler herhan bı kanama olur falan die sende kanama ağrı var mi

Benimde tupde birşey gördüler benim değer yüksek olduğu için yatış verdiler herhan bı kanama olur falan die sende kanama ağrı var mi
Benim ağrım kanamam falan yok. Yarın hcg yaptırıcam bakalım kaça çıkmış diye. Pazartesi de doktor bi yol çizecek. Kafam çok karışık tek bildiğim doktor sağlıklı gebelik olma ihtimali çok çok çok düşük dediği. İki ihtimal var dedi ya kürtaj ya da dış gebelik tedavisi iğne yada ameliyat

Normal gebelik olma ihtimali yok dedi mi ?benimde kafam çok karışık ne olacak bilmiyorum ve çok korkuyorum

Bana iki ihtimal var dedi kese oluşur gebelik oluşur normal gebelik olur dedi ikinci ihtimal dış gebelik bunların ikisi de olabilir dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…