[çok acil] hamile miyim ??!

• Konu Sahibi tinythings
hey allahım başım ağrıdı okurken ....resmen kendinize eziyet bu işler

• Konu Sahibi tinythings
boyle seyler hem psikolojini bozar hmde ilerde cok uzulursun bence bazi gerceklere gozlerini kapatma hayatta arkana donup baktiginda UTANACAGIN SEYLER YAPMA bu benim dusuncem kusurama bakma ama bir an kardesim gibi hissettim seni sanirim yasin kucuk ondan ama malesef yasadigimiz herseyin ama herseyin bedelini hem bu dunyada hem ahirette alacagiz bunu unutma

• Konu Sahibi tinythings
bu kadar sıkıntı cekmektense illa bu isi yapacaksaniz madem onlemini alin
bu kadar stres yazik yani vucudunuza da iskence cektirmeyin allah askina

• Konu Sahibi tinythings
Arkadaşım boşalma olmadıysa düşük bir ihtimal ama yinede kendini garantiye al ve testi tekrarla.

• Konu Sahibi tinythings
madem sonucundan korkuyorsunuz niye yapiyorsunuz, hadi yaptiniz neden yuzlesmekten cekiniyorsunuz.
of okurken inanin basima agri girdi, gordugunuz gibi hanimlar is hamile olmakla dogurmakla bitmiyor, esas sonrasi onemli onu yetistirmek, harami helali ogretmek lazim. bazen bunlari dusununce isin icinden cikamiyorum.
ters iliski yasayan arkadasim, olmus bir hata, gecmis olsun.insallah hamile degilsindir. ama cok supheli isen test al. o adamdanda (hayvan herif) sana es yada sevgili olmaz. Pis sapik gitsin baskasina yapsin o igrencligi.
adeti geciken arkadasim senide anliyorum ama burdaki kimse muneccim degil, herkes sana guzel cevap vermis. olay sende bitiyor. burdaki herkes kesin hamile degilsin dese ne cikar demese ne cikar. madem cinsel anlamda birliktelik yasayacak ruhi olgunluga eristin, o zaman bir sikinti durumunda onunla bas edecek olgunluguda gostermelisin.

• Konu Sahibi tinythings
o günden bugüne kesin belli olmuştur sonuç ne acaba ben göremedim

• Konu Sahibi tinythings
canım hamile değilsin ama test yeptır kanda baktır o hormon illa hamilelerde olmuyo testin adı beta hcg bazen normal insanda bile o hormon olabilir, korkma hamilelik testi diye hiçbiryerde yazmaz. beta hcg diye geçer. normal rutin hormon tahlililinde bile bakılıyo bu hormona. illede ben korkarım anlarlar dersen özel hastanede batır üçretli sosyal güvenceni kullanma 20 tl falandır. için rahatlar o da negatifse korma sorun yok 5 de küçük olacak sonuç. ama bundan sonra dikkatet çünkü sonuçları rezil oluyo.

• Konu Sahibi tinythings
arkadaşlar slm bende yumurta için iğne olmuştum ovitrelle ama adat oldum geçen ay tekrar doktora gittim adetimin 3.günü adetinin bitiminden 2 gün sonra gel dedi substene diye bir hap verdi 5 gün kullan dedi bitti gittim baktı 2 yumurta var dedi pregnyl diye 1 iğne daha verdi düzenli 2 güne bir ilişki dedi adetime 1 hafta var 13 mayısta dayanamadım kan tahlili yaptırdım 32.76 çıktı beta hcg. 2 gün sonra tekrar yaptırdım 15 mayısta 2 kat artması gerekirdi fakat benimki 13.96 düşmür başına bu tarz bişey gelen varsa bana yazsın ne olur....

• Konu Sahibi tinythings
merhaba ben yenı katıldım aranıza sızlerı sureklı takıp edıyorum ama.bende 3 yıllık evlıyım ve 14 aydır korunmuyoruz ama hala hamıle kalamadım dr um yumurtalarımın kucuk oldugunu soyledı artık tedavıye baslıyoruz bu ay.ama bu aralar cok akıntım var 2 gun bembeyaz oluyo 1 gun kahverengı ve sık sık basım donuyo acaba hamılemıyım sızce cevap verırsenız cook sevınırım cunku kendımı cokk yanlız hıssedıyorum artık..

• Konu Sahibi tinythings
zevk sivisinin icersinde de sperm oldugu bilnen bir gercek. arkadasinizin ille de bosalmasina luzum yok yani zevk sivisinda da sperm oldugu icin hamile kalinma riski var.

tekrar bir idrar testi alip deneyebilirsin.

merhaba ben 14 yaşındayım. Ben hiçbir şekilde ilişkiye girmedim kimseylede şu yaşıma kadar çıkmadım. Kısacası normal bir yaşantım var hatta sınava hazırlanıyorum. Ama bende yaşıtlarım gibi birine aşık oldum ve onu görünce başımdan kaynar sular dökülüyor. Ama kesinlikle onlada aramda bir şey olmadı bilmiyo da zaten. Neyse son 2 haftadır falan karın bölgemde sertlik oldu internetten baktım hamilelik falan diye şu son 2 haftam bana zehir oldu. Bir de sık sık afedersin geğirme ihtiyacı duyuyorum ve rahatlıyorum. Adet dönemimde ben her zaman 4-5 gün önce olurum ve oldumda ama 2 günden sonra az gelmeye başladı önceden 5-6 gün sürerdi geçen akşam rüyamda çiçek gördüm ve anlamına baktım kadınsanız hamile kalabilirsiniz diyor. Benimde içime şüphe düştü. Ama kesinlikle kimseyle ilişkiye girmedim zaten kendime de yakıştıramam sizce olabilir mi böyle bir şey

• Konu Sahibi tinythings

güzelim küçüksün ama nasıl gebe kalınacağınıda biliyor olman lazım.lise 1 demisin? bir erkekle cinsel ilşkiye girmeden hamile kalınırmı hiç. sen derslerine çalış bırak bu işleride rüyayı falan korkacak birşey yok

• Konu Sahibi tinythings
Ayy canım ya kıyamam
Ben de küçükken karnın şişince hamilemiyimm diye korkardım
Ama sen 14 yaşındasın bilio olman lazım ilişki olmadan hamile kalınmıcağını.
İçin rahat etsin,kesinlikle hamile değilsin

• Konu Sahibi tinythings

hayır daha 8. sınıftayım ve 2 hafta sonra sınavım var. biliyorum biliyorum ama daha az önce baktım yine sert ve kilomda 55 ti şimdi baktım 53.4 . Ama sanki yine eski kilomdaymışım gibi görünüyor. bir de midem yoktu ama midemde çıktı

• Konu Sahibi tinythings

sende haklısında ne bilim işte gerçekten şu günler zehir oldu bana yaa.

• Konu Sahibi tinythings
yok canım hamile olman imkansızz,,,için rahat olsun,,,

• Konu Sahibi tinythings
İlahi bende bu durum 8-9 yaşlarındayken vardı.
Senin yaşındayken çoktan öğrenmiştim.
Merak etme hamile olman imkansız ötesi
Zaten bu yaşlarda öyle şeylere sakın kalkışma
Senin düşünmen gereken bir istikbalin var .

• Konu Sahibi tinythings
yaa size de teşekkür ederim içimi rahatlattınız saolun annemede söyleyemiyorum ki ani tepki verir diye

kıyamam yaa. sende bebiş yok tatlım, gaz var gaz.

sınav stresinden midende hazımsız oluyordur. asitli içme, ağır yemekler yeme canım

• Konu Sahibi tinythings

zaten ben asla böyle bi şey yapamam kendime yakıştıramam galiba biraz abarttım :) yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim (biraz zamanınızı aldım gibi oldu özürr)

• Konu Sahibi tinythings
kıyamam yaa. sende bebiş yok tatlım, gaz var gaz.

sınav stresinden midende hazımsız oluyordur. asitli içme, ağır yemekler yeme canım

yaa zaten 1 ay öncesi falan bir sınav vardı inkılaptan 1 hafta boyunca ezber yaptım belki de ondan zaten ondan sonra oldum öyle. bir de arkadaşımla dersaneye giderken dondurma falan yemiştik belki de midemi üşüttüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…