[çok acil] hamile miyim ??!

Ama tam birleşme olmadı. Bir-iki kere girip çıktıktan sonra

daha nasıl olcak tam bırlesmee onu anlamadım ki ben ...

neyse bence hamıle degılsın yıne soluyorum

Arkadaşlar hepinize yürekten teşekkür ederim.
En kısa zamanda size duruu bildireceğim..

Ya hamile kaldıysam ne olur hiç bilmiyırum. Kürtaj falan düşünmek bile istemiyorum - ayrıca sanırım zamanı da geçmiş olacak..

arkadaşım göğüslerde ağrı varmı?
idrarda tortu falan?
sık idrara çıkma veya kabızlık.
madem test alamıyon, eldeki durumlara bakmak lazım fisfisfis
ama idrar testi adetten önce kesinlikle sonuç vermez.

umarım değilsindir

canm durum ne şuan,haber vermedn
alabildin mi gebelik testi

hayır alamadım hala..
hesaplama yaptım bir kez daha, ben adetimi 3 ünde oldum (bu ay), arkadaşımla 14'ünde birlikteydik; bu durumda sanırım tehlikeli günlerd değilmişiz ?
önceki adetim de 3 ünde.

hayır alamadım hala..
Hesaplama yaptım bir kez daha, ben adetimi 3 ünde oldum (bu ay), arkadaşımla 14'ünde birlikteydik; bu durumda sanırım tehlikeli günlerd değilmişiz ?
önceki adetim de 3 ünde.

tam yumurtlama donemınde olmuş ama benc epsıkolojık senınkısı korkma satres yapma

ya sen hala hesaplamamı yapıyorsun..hesaplama yapana kadar git bir hastaneye de gebelik testi yptır..hayret bişi yaaa

hastaneye gidip gebelik testi yaptırmak istiyorum başkasına bilgi verilmesini istemiyorum dersen gizli tutuyorlar.zaten doktorlar senin bilgilerini iznin olmadan 3.sahısa aktaramzlar o açıdan rahat ol.benim de basıma benzer durum gelmişti bak içinin rahat etmesi için söyluyorum en iyisi kan testi ve kesin sonuç veriyor.kendi kendini yiyip duruyorsun hala hesaplama yapıyorsun.sonuçta test dışında gerçek sonucu kimse bilemez burada ki herkeste tahmini olarak söyluyor zaten.(hamile kalman zayıf bir olasılık gibi gözüksede sen emin ol)bundan sonrakilerde kontrolune dikkat et.umarım hamile değilsindir bizi de bilgilendir :KK66:

merhaba arkadaşlar
ben her ay düzenli adet olurdum. sadece geçen ay 4 günlük bi gecikme yaşamıştım. onda da biraz üşütmüşüm ondan gecikmişti. bu ay 14 gün geçti hala adet olmadım. 8. ve 11. günlerde test yaptım ikisi de negatif çıktı. karnımda fazlasıyla şişkinlik var. kasıklarımda da ağrı var. 2 kere idrar testinde negatif çıkmasına rağmen hamile olma olasılığım varmıdır ?

merhaba arkadaşlar
ben her ay düzenli adet olurdum. sadece geçen ay 4 günlük bi gecikme yaşamıştım. onda da biraz üşütmüşüm ondan gecikmişti. bu ay 14 gün geçti hala adet olmadım. 8. ve 11. günlerde test yaptım ikisi de negatif çıktı. karnımda fazlasıyla şişkinlik var. kasıklarımda da ağrı var. 2 kere idrar testinde negatif çıkmasına rağmen hamile olma olasılığım varmıdır ?
bunu anlamanin en ii yolu kanda baktirmaktir
ama bence 11.günde de eger bebek olsaydi idrarda mutlaka cikardi...

Arkadaşlar sonunda bir idrar testi alabildim, sadece C çizgisi var. T yok.

anal ilişkiden ten hamile kalma riski varmıdır acaba :KK43:
bu kadar riskli ve haram bişi olduğunu bilseydim yapmazdım ama bidaha töbe bana cevap verecek kimse varmı bu konuyla ilgili yoksa bu ne yüzsüzlük bide cvp mı bekliyorsun diyeceksiniz :KK43:((( inanın çok utanıyorum bunu sorarken

anal ilişkiden ten hamile kalma riski varmıdır acaba :KK43:
bu kadar riskli ve haram bişi olduğunu bilseydim yapmazdım ama bidaha töbe bana cevap verecek kimse varmı bu konuyla ilgili yoksa bu ne yüzsüzlük bide cvp mı bekliyorsun diyeceksiniz :KK43:((( inanın çok utanıyorum bunu sorarken

normalde hamile kalmazsın ama spermler bir şekilde dışarı çıkarken falan girdi ise bilemem
ayrıca haram ve zararlı birşeydi..doğalı varkende neden böyle bir yola giriliyor anlamıyorum..kızlık bozulmasın ama zevk alayım...hayatta her zaman 2 şey bir arada olmaz..tercih yapmak lazım

ben ilk defa böle bişey yaptım ve öle zevk verici bir durumuda yoktu hatta acısı çoktu..
ısrarı üzerine böle bişey yapmak zorunda kaldım,kızlık zarı bozulmadanda hamile kalınabiliyormuş,bu tarz ilişkide azda olsa risk var deniyor ama bilmiyorum..
şimdi ne yapmam lasım,acaba hamilemiyim,boşaldığını hissettiğim zaman rahatsız olup dayanamayıp kendimi çektim ona göre koltuğa boşalmış ama ben hisseder gibi oldum.ve vajinamı peçete yardımı ile sildim,ama sperm kaçmışmı emin diilim test alıp yapmak için çokmu erken acaba?
ne yapacağım ben:KK43:

pek zannetmiyorum ama bir daha böyle bir şey yapmamanı öneririm..hem acı verci,hem haram, hem de ileride tuvaletini tutamazsın,kabız olma ihtimalin var ,kanama yaşayabilirsin
hepsini de geç rezil ve iğrenç bir durum..midem bulandırıcı yaaaa
bunu yapan adam erkeklerle bile birlikte oluyorsa şaşırmam....(((

X