[çok acil] hamile miyim ??!

• Konu Sahibi tinythings
bence degılsın ..
test aldıramam dıyorsun
burdakı yorumlar ne ıfade edıcek anlamaddımm :S

bence sen ne yap ne ett bı test aldır

• Konu Sahibi tinythings
Ben hamileliğimi adet kanaması gibi yoğun bir kanama ile öğrendim..Ve her adet gününe gelen günlerde kanamam oldu ama ikizlerime hamileydim....

• Konu Sahibi tinythings
arkadaşım senin 1gün süren bence adet değilde yerleşme kanaması olabilir.
kaldıki 3 gün sürdü diyorsun.
miktarı normal adet gibimydi?

3 gün sürmedi aslında, Sabah uyandığımda yağun bir kanama vardı (her adetimin ilk gününde olan gibi)

Sonraki günlerde sadece çok az lekelenme oldu.

Normalde adetim ilk 2 gün yoğun olur, daha sonra 1 gün azalır daha sonra 2 gün daha yoğun devam ederdi. Bu akdar az olması beni endişelendirdi doğrusu..

• Konu Sahibi tinythings
test negatif çıktıysa adetin az olması psikolojiktir...hamile deglsn bence....

madem böyle korkular yaşıyosun önceden önlem al...ne biliyim ertesi gün hapı mı ne ondan al(daha sonraki ilişkilern için)

burda neyin dogru neyin yanlış olduguna girmiycem,herkes biliyo dogruyu yanlışı.....
burda arkadaşa yardım ediyoruz sadece...

• Konu Sahibi tinythings
Teşekkürler patient.t. cevabın için.

Test negatif çıktı evet ama, testi yaptığımda henüz adetime 1 hafta vardı.... Testin gerçek sonuç vermesi için adetten sonra yapılması gerekmez mi ?

• Konu Sahibi tinythings
evet canm adetin bi hafta geçmesi normal,psikolojik nedenlerden flan...
ama gerçek sonuç için adet gününden 10 gün sonra idrar testi ile öğreneblirsn

içime boşalmadı diyosun ama...
bu arada dışarı çıkamıycak durumdaysan eger idrar testlerini al paket paket eve bence :)))
lazm olur sonra

• Konu Sahibi tinythings
Yaşadığınız ilişki hamile kalmanıza yeter aslında, çok az bir ihtimal de olsa..

Ama anlattıklarınıza göre hamile olduğunuzu sanmıyorum..

Duyulmaması açısından garantili bir yerde tahlil de yaptıramıyorsunuz, o halde iş çıkışı bir eczaneden test alıp evde tekrar yapın ve bekleyin..
Adet gecikmesinden sonra testlerin net sonuç verdiğini biliyorum ben de..

Bu şartlar altında, kimse başka bir öneri söyleyemez gibi...

• Konu Sahibi tinythings
sevgiline söyle o alsın gelsin,sana bi şekilde versin ozmn...o ne diyo bu duruma

• Konu Sahibi tinythings
Ama bende adet gecikmesi olmadı ki ?

Normal zamanında oldu. Sabah kalktığımda olmuştu, herşey normal başlamıştı..
Ama sonraki günler devam etmedi. Çok az kan geldi. Damla damla.

Lekelenme kadar.

• Konu Sahibi tinythings
Ama bende adet gecikmesi olmadı ki ?

Normal zamanında oldu. Sabah kalktığımda olmuştu, herşey normal başlamıştı..
Ama sonraki günler devam etmedi. Çok az kan geldi. Damla damla.

Lekelenme kadar.

eee sonra ne oldu kesildi mi hemen ? Yani toplamda kaç gün sürdü..

Ya neyse hamile değilsin (bence), adet görmüşsün işte..

Üstüne görme olayı var ama ben yaşamadığım için bu mudur bilemem onu..

• Konu Sahibi tinythings
yani yine 4 gün sürdü ama ilk gün haricindekileri "sürdü" den sayamam
Sadece lekelenme oldu. ılk gün ise sabah uyandığımda yoğun şekilde gelmişti. Başka birşey yok işte...

Yurttan çıkıp da gidip alamıyorum test falan, şehre uzaktayım. Arkadaşımla ayrı şehirlerdeyiz, o da gelemiyor yanıma hiç durumlar uygun değil ...

ikimiz de çok meraklıyız..... Bekliyoruz işte..... Neyi bekliyorsak..

Ben çok çekiniyorum gidip test falan almaya. Önceki testi de arkadaşım almıştı zaten.. Ama şimdi o farklı şehirde..

• Konu Sahibi tinythings

Hamile olabilirsin de olmayabilirsinde
Test almaya utanma ilaç buda bir nevi
Ayrı şehirlerdeymişsiniz testte alman mümkün degil
Peki siz hangi arada hamile kalma durumunu gerçekleştirdiniz...
Güçlü dirayetli ol bişey yaparken sonucunu düşün ve katlan hayat senin
Kadın olarak güçlü ol korkma yaptıklarından arkasında dur..
Mazeret yapma için içini yiyecegine kalk yerinden harekete geç...

İnşallah hamiledir oh gibi düşünenlere katılmıyorum.

• Konu Sahibi tinythings
Peki şöyle diyeyim o halde.
Şartları yeniden yazıyorum, AÇIK AÇIK.

Arkadaşımla bir ilişkimiz oldu. Ama tam birleşme olmadı. Bir-iki kere girip çıktıktan sonra yanlış günlerde olduğumuzu farkedip durduk.
Ama sonra aklımıza takıldı. Gidip 1 hafta kadar sonra test aldık (adetime 1 hafta kala). Nehatif çıktı.
Adetim başlaması gerektiği gün başladı. ilk gün herşey normaldi. Ama sonraki günler gün boyunca birkaç damla adet gördüm.

Bu arada, gribal bir durumum var, hastayım, ve ateşim var. Adet dönemim hastalığımın başlangıcına denk geldi. Ve yine üniversitede sınavhaftası atlattım, yeterince stres vardı başımda.

Ama şu anda (psikolojik mi bilmiyorum) miğdem bulanıyor ve başım dönüyor her öksürüşümde. Hastalığım geçti ama öksürüyorum, ve her öksürüşümde çıkartacak gibi oluyorum. Normalde böyle olmazdı.

Adetim ayın 3. ünde başladı.

Bütün bilgiler bunlar. Şu anda gerçekten test falan almaya gidemiyorum, yapabilseydim yapardım, an azından hamile halma ihtimalime dair birşeyler söyleyebilirsini belki.. ?

• Konu Sahibi tinythings

internetten gebelik testi ısmarla diyeceğim o zaman...:sm_confused:

• Konu Sahibi tinythings
Hamile kalma ihtimalini sormuşsun son cümlende;

Tekrar söyliyim ben , çünkü diğer arkadaşlar da önceki yorumlar da yazdılar;

Bu şekilde bir ilişkide de olsa, az da olsa hamile kalma ihtimalin var..
Ama bence değilsin....

• Konu Sahibi tinythings
canım gebelik malesef illaki testlerle tespit edilir neden çekiniyorsun yaşadığın yere uzak bir eczaneden alabilirsin bu çok doğal bişey kimse senin evli olup olmadığını soramazki kimse seni yargılıyamazda bence çekinme ve git al yada internetten ısmarla böyle için içini yemesin en azından erkenden önlemini alırsın.

• Konu Sahibi tinythings
canım ne olursa olsun içine boşlamsa bile hamile kalma riski var ama bence sen hamile değilsin psikolojik olarak etkilenmişsin ve adetinede yansıyabilir bence kendini sıkma mutlaka bi test yapmalısın başka türlü anlayamazsın.

• Konu Sahibi tinythings
yurtta kalıyorum diyorsun git in şehre al bir test canım ne var bunda ama bence hamile değilsin...

• Konu Sahibi tinythings
benim bildiğim ilişkiden sonra ki adetine kadar testlerden doğru sonucu alamıyorsun. sen adet olmadan önce test yaptım demişsin. kaldı ki hamileliğin üzerine adet de görebiliyorsun hatta senin de dediğin gibi normal adet gibi değil bi kaç günde bitiyormuş.5 günse 2-3 güne düşüyor diye duymuştum. bendce adetin bittiğine göre yeni bir test al ve yap.
bence korunmalısınız not olarak eklemek istedim çünkü zevk suyunda da az da olsa sperm var diye duydum

inşallah hamile değilsindir canım

• Konu Sahibi tinythings
cnm hamile falan değilsin psikolojik senin durumun,,streste adet düzenini bomuş baş dönmende falan hepsi korkudan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…