çocuklu tatil...

shrylz

Nirvana
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2008
810
628
45
merhaba,
2,5 yaşında oğlumla birlikte tatile gitmeyi düşünüyoruz. çocukla tatil yepılabilecek güzel otel ve tatil köyü tavsiyesine çok minnettar olurum.
ayrıca havaalanından uzaklığı 30-40 km den fazla olmasın. şimdiden teşekkürler.

Merhaba, benimde 2,5 yasinda bi oglum var cok arastirdim baktim ona uygun bi otel.. Bizim icin bide balikesir bursa'ya cok uzak bi yer olmamasi önemliydi..Gümüldür özderede bi otel buldum.. Cocuklar icin cok uygun gibi.. Büyük oyun bahcesi var, mini club, kücük cocuklara göre su parki.. Güzel bi yere benziyor.. Kismetse 9. Ayda ordayiz.. Insallah memnun kaliriz.. Otaraflari düsünürseniz otele bi bakin derim..

Merhabalar shrylz,

Bodrum bölgesini düşünürseniz size Flamingo Country Club Bodrum ve Mavi Tatil Köyü otellerini önerebilirim, bu tesisler çocuklu aileler için gayet uygundur.
Flamingo Country havaalanına 15 km, Mavi Tatil Köyü ise 8 km mesafededir.

Alanyada Sonas Alpina Otel'i, Kuşadasında da Egeria Beach Club oteli önerebilirim.

Önerdiğim tüm tesislerde çocuklar için kaydıraklı havuz, animasyonlar ve oyun parkları mevcuttur.

TUR ON9 MERKEZ OFİS
Adres: Söğütlüçeşme Cad. Siftah Sok. No:15/A Kat:1 Kadıköy / İSTANBUL
Tel: 0216 550 19 19 Faks: 0216 550 20 05 Mobil Santral: 0532 111 19 19

merhaba turon9 yetkilisi ben de çeşmede Altın Yunus Resortu bulmuştum. çocuklu aileler için uygun dediler.
peki bu otelleri çocuğa uygunluk açısından 10 üzerinden değerlendirecek olsanız sıralama nasıl olur acaba?
yaz başında marmarise gittik 5 gün almıştık. ancak çocuk öyle huzursuz ve rahatsız oldu ki ona hitap eden
hiçbirşey yoktu 3. gün paramızı yakarak döndük. oğlumu bırakıp gidersem ben rahat edemem o yüzden yardımcı olursanız çok sevinirim.

Merhaba, benimde 2,5 yasinda bi oglum var cok arastirdim baktim ona uygun bi otel.. Bizim icin bide balikesir bursa'ya cok uzak bi yer olmamasi önemliydi..Gümüldür özderede bi otel buldum.. Cocuklar icin cok uygun gibi.. Büyük oyun bahcesi var, mini club, kücük cocuklara göre su parki.. Güzel bi yere benziyor.. Kismetse 9. Ayda ordayiz.. Insallah memnun kaliriz.. Otaraflari düsünürseniz otele bi bakin derim..

canım, otele nasıl karar verdin? biri mi tavsiye etti? otelin adı nedir ben de bir bakayım.
hem belki aynı tarihe rast gelir bizimkiler birlikte oynarlar:KK34:

canım, otele nasıl karar verdin? biri mi tavsiye etti? otelin adı nedir ben de bir bakayım.
hem belki aynı tarihe rast gelir bizimkiler birlikte oynarlar:KK34:

Yok canim kimse tavsiye etmedi.. Bi alman sayfasinda resimleri gördüm cok begendim..otelin ismi onyria claros beach..
Link vermek yasakmi bilmiyorum.. O alman sayfasinin adresini vermek isterdim cok resim var orda..yalniz otel izmir havaalanina 50-60 km herhalde.. Biz kismetse 04.09 ordayiz..nasil olsa ayni yastalar negüzel oynayip kudururlar :KK1:

merhaba turon9 yetkilisi ben de çeşmede Altın Yunus Resortu bulmuştum. çocuklu aileler için uygun dediler.
peki bu otelleri çocuğa uygunluk açısından 10 üzerinden değerlendirecek olsanız sıralama nasıl olur acaba?
yaz başında marmarise gittik 5 gün almıştık. ancak çocuk öyle huzursuz ve rahatsız oldu ki ona hitap eden
hiçbirşey yoktu 3. gün paramızı yakarak döndük. oğlumu bırakıp gidersem ben rahat edemem o yüzden yardımcı olursanız çok sevinirim.

Altin yunusa bende bakmistim..bide cesmede ilica oteline..o otelde cocuklara cok uygun gibi..hemen yanina bide aqua toy citY diye su parki acilmis cok hos gibi..yalniz otel yarim pansyon diye vazgectik..

Altin yunusa bende bakmistim..bide cesmede ilica oteline..o otelde cocuklara cok uygun gibi..hemen yanina bide aqua toy citY diye su parki acilmis cok hos gibi..yalniz otel yarim pansyon diye vazgectik..

canım herşey dahil seçeneği de var. 2 alternatif istersen yarım pansiyon istersen herşey dahil seçebiliyorsun fiyat farkıyla...

Merhabalar shrylz,

Altın Yunus Resort Otel de çocuklu aileler için kesinlikle önerebileceğim bir tesistir. Otel 5 yıldız kategorisinde olup, çocuklar için mini club, çocuk havuzu ve animasyonları mevcuttur. Tesis ayrıca yarım pansiyon ve herşey dahil sistemlerinde hizmet vermektedir.

Diğer önerdiğim tesisleri de çocuklu ailelere uygunluk açısından; Flamingo Country Club Bodrum, Egeria Beach Club ve Mavi Tatil Köyü olarak sıralayabilirim. Bu 4 tesiste de çocuğunuzla beraber gayet güzel vakit geçirebilirsiniz.

TUR ON9 MERKEZ OFİS
Adres: Söğütlüçeşme Cad. Siftah Sok. No:15/A Kat:1 Kadıköy / İSTANBUL
Tel: 0216 550 19 19 Faks: 0216 550 20 05 Mobil Santral: 0532 111 19 19

X