Çocuklardan onaylı :) yabancı dil başlangıç kitapları önerileri?

julesverne

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2015
811
1.391
Merhaba, ilkokul çağı çocuklar için bir kaç dilde başlangıç-tanıştırma seviyesi kitap almayı düşünüyorum hediye olarak(ingilizce hariç), birkaç dil alayım tanıştırma amaçlı, hoşuna giden ilgi duyduğundan devam etsin istiyorum. Ancak kitapçılarda çok çeşit var, insan karar veremiyor Sizin ve çocuklarınızın memnun kaldığı kitap serisi/yabancı dil önerilerinizi paylaşabilir misiniz?

Ben İspanyolca öğreniyorum kendi çabamla evde. Çok seviyorum bu dili. Öğrenmesi hem çok zor değil, hem de çok keyifli. Çocuk başlangıç kitabı bilemeyeceğim. İnternette bulabilirsiniz belki. Ben sadece dil olarak İspanyolca'yı önerdiğimi yazmak istedim.

Teşekkürler, ben de dönem dönem bir ki dil başlangıç seviyesine kadar gelip bırakıyorum, ama bu kış tekrar İspanyolca ve Fransızca başlayacağım, bu sefer daha ciddi olacağım, yaza misafirim gelecek, onunla İspanyolca konuşmak istiyorum :) İspanyolca'yı hangi kaynaklardan çalışıyorsunuz?

İngilizce üzerinden çalışıyorum. Kitaplarımı göstermek isterim. Ama İş yerindeyim, eve geçince göndereceğim.

J julesverne , kitaplarım bunlar. :] Bir de sözlüklerim var. Esas çalıştığım kitap sağ üstteki Step by step. Aralarında masal ve hikaye kitaplarım da mevcut. :)

Eklentiler

• rps20160817_221218.jpg
    252,1 KB · Görüntüleme: 74
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…