"Çocuklar ölmesin" diyen Ayşe Öğretmen hakkında 'terör propogandası' soruşturması

Pkk ile savaşanla derdin ne o zaman
Pkkyı sevmiyorsan, neden rahasız oluyorsun bu operasyonlardan

ölsün diyen yok.koruyamıyorlar diyorum sen saptırma kelimeleri.
okuduğunu anla. koruyamıyorsa bu iktidar,istifa etsin. bir koruyan çıkar diyorum
Pkk ya lanet etmek ne kadar zor ya
AKP VARKEN HDP PKK SUÇLANAMAZ TABİ HAKLISIN

Pkk ya lanet etmek ne kadar zor ya
AKP VARKEN HDP PKK SUÇLANAMAZ TABİ HAKLISIN
pkkya kim lanet etmiyor. yine başladınız. ayrıca bana büyük harfle yazma. yasak bu. pkkya herkes lanet ediyor. ama bunu durduramıyorsa bu hükümet bırakacak bu iktidarı. istikrar diyerek geldi. nerde istikrar

Cocukları öldüren pkk lilardir.yavrularına yemek yedirirken öldüren pkklılardir.
Peki babası pkklilar tarafından şehid edilen çocuklara ne demeli.
Zaten devlet oradaki insanları korumak için uğrşıyor.
Sözde Ayse ögretmen pkk yi savundu.ben izledim o gün.(gizliden)

ölsün diyen yok.koruyamıyorlar diyorum sen saptırma kelimeleri.
okuduğunu anla. koruyamıyorsa bu iktidar,istifa etsin. bir koruyan çıkar diyorum

Bugüne kadar bu ülkede doğudaki çocukları koruyamadığı için kim istifa etti ? Mesela 1930 da doğuda 15000 gibi bir terörist sayısı olmasını akıl alır mı ? Ama o dönem terörle mücadele kapsamında zilanda 15000 kişi öldü , kim istifa etti ?

Bazen çok anaç bakıyorsun devlet yönetimine ,ama bu işler sanıldığı gibi değil işte .

bana ne geçmişten geçmişte bunlar olmadı yanlış yaptılar diye şu anda aynı şeymi olacak.
yada zimbabvwdede böyleydi diye örneklerle gelmeyin bana. o yanlışsa buda yanlış. ve doğru etmiyor.

pkkya kim lanet etmiyor. yine başladınız. ayrıca bana büyük harfle yazma. yasak bu. pkkya herkes lanet ediyor. ama bunu durduramıyorsa bu hükümet bırakacak bu iktidarı. istikrar diyerek geldi. nerde istikrar
Sayende birşey öğrenmiş oldum birdaha yazmam
Gayet istikrarlı operasyonlar sürüyor halk gözünü açar pkk ya değilde askere destek verirse istikrarlı bir şekilde sonlarıda gelecek elbet

Ne desem değişmeyecek. Bu kör gözler bir gün açılacak mı? Açıldığında geç olacak mı?

Bir siyasi partinin düşmanlığı sebebiyle, kendi milletine, kendi oturduğu ağaca darbe vuran insanlar var ya.. Ciddi ciddi..

Off ne tayyipmiş ya
O gitse, devletinizi tekrar sevecek misiniz

Tayyiple, teröre karşı olmayı, devletini korumayı bir tutmak nası bi kafa , nası bi kandırılma

Akpliymişim ahsjhsjshskshskshsk

Sağol kanka , benim niye haberim yok

Vatanı savunmak akplilik olmuş
Kalleşi savunmak, barışcıllık olmuş

oncelıkle yasamım boyunca chp ye daha fazla oy vermıs bırı olarak yazıyorum;
akp benden 1 kere oy chp 2 kere oy aldı
ne chp lıyım ne akp lıyım ben o anda bana en dogru gelen neyse ona oy verırım.
körü körüne partı tutan bırı degılım cunku bu benı taraflı yapabılır,bakıs acımı yanıltabılır ben verdıgım oyun elestırısını yapabılmelıyım... objektıf, akılcı, ınanılmaz arastırarak gercekden vıcdanım rahat edıcek sekılde oy veren bırıyım

burda sırf hukumet karsıtı oldugu ıcın ,sırf akp ıktıdar olmasın dıye hdp ye oy veren, devlet bızı koruyamadı dıyen, cocuklar olmesın dıyen kısıler aynı kısıler :)
ben doguda yasıyorum, türkmenım etrafımdakı cogu kısı kürt hıc bı problem yasamıyoruz...
burdakı kürtler hdp ye oy vermıyor :) hendek kazmıyor, polısı, askerı, sivil halkı öldürmuyor pusu kurmuyor şerefsızlık yapmıyorlar .
okulu, hastaneyı, otobusu, camıyı yakmıyor taslamıyor, yemek yedıgı kaba pislemıyor !!!!özerklık ılan etmıyor

benımde dahıl antebın yarısından fazlasının balkonundan yaz kıs sabah aksam turk bayragı sallanıyor, sureklı yuruyusler yapılıyor terore lanet okuyor !!!

devlet bızı koruyamadı demıyor !!! sırf akp basa gelmesın dıye terorıstlerı arkalarına aldıklarını soyleyen partıye oy vermıyor , kımseyı kıskırtmıyor, algı yapmıyor, bu gavurların kökü nasıl kurur dıyor.

bı sırnak, bı dıyarbakır vs bı gazı unvanı alamıyor nıye?
devletın bızı korumasını beklemeden bız devletı koruyoruz devletımızı vatanımızı sarsacak bolecek herseyı ve herkesı tehtıt olarak gorup halk olarak bız ustumuze dusenı yapıyoruz

cahil cahil konusanlara lafım.

bana ne geçmişten geçmişte bunlar olmadı yanlış yaptılar diye şu anda aynı şeymi olacak.
yada zimbabvwdede böyleydi diye örneklerle gelmeyin bana. o yanlışsa buda yanlış. ve doğru etmiyor.

Sana ne mi ? Çocuklar , kadınlar öldü ... Sen hümanist insan sen , bana ne mi diyorsun ?

Neden ?

O bana ne dediğin Türk/Kürt geçmişini bilmezsen , bugünü anlaman ve doğru yorumlaman da imkansız .

suçla suçla halkı suçla.
Kimi suçlayayım askerimi devletimi
Pkk masum destek veren halk masum
Babam orada keyfe keder ortalığı karıştırmaya gitti yakıyor yıkıyor cinayet işliyor bu mu duymak istediğin

İktidara gelme ihtimali olan bütün partiler daha önce geldiler.sorun hep vardı bu sorun akp sorunu değil.yılan büyüdü canavar oldu ölen çocuk varsa yüzü kapalı eli molotoflu ergenlerdir. onları oraya sürenleri cezalandırsınlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…