"Çocuklar ölmesin" diyen Ayşe Öğretmen hakkında 'terör propogandası' soruşturması

Ne alaka akp ya
Al işte

biliyor musun , sen de PKKLI GİBİ KONUŞUYORSUN
Ama ben yine de saygımı bozup, sana pkklıların yanındasın demiyeceğim.

Askeri polisi savunmak, pkkya karşıt olmak akplilik olmuş ha.. Diyecek birşey bulamıyorum.
şu yazıdan pkklı gibi konuştuğunu çıkardıysan sana diyecek tek kelimesi olmamalı insanların

şu yazıdan pkklı gibi konuştuğunu çıkardıysan sana diyecek tek kelimesi olmamalı ne insanların

Yoo öyle birşey çıkartmadım
Benim yazımdan, akpli olduğumu nasıl çıkarttılar? Ben akpli gibi konuşuyorsam, sen de pkklı gibi konuşuyorsun dedim.

Koşullu önerme hani. Ben akpli olmadığıma göre sıkıntı yok. Ama kendisi beni inatla akpli ilan ediyorsa, kendi bilir, o durumda da pkklı demiyorum ama farkındaysanız.

Ayy akşam akşam sinirim bozuldu ya.. Akpliymişim ben yaşasın hüloğğ

Bu kadının yaptığı konuşmanın çok çok eksik ve bazı alt metinler içerdiğini bende söylemiştim.Ve konuşmadan da hiç hoşlanmamıştım.
Ama terör propagandası diyemezsiniz bu konuşmaya. Kadın ne PKK nın ne devletin lafını bile ağzına almadı.
Bu kadarı çok fazla değil mi?
Hdp milletvekilleri PKK cenazelerinde konuşma yaparken,hükümet dağdaki teröristleri davullu zurnalı ülkeye sokarken soruşturma yapılamıyor, ama bir kadın çıkıpta " çocuklar ölmesin" derken düşündüğü alt metin yüzünden soruşturma mı geçiriyor???
Gözünü sevdiğimin ülkesi,herşey şaka gibi:KK45:

2 gundur gundemi oyalayan su olay ancak bu kadar nokta atis ozetlenirdi.Agzina saglik parkon.

Yoo öyle birşey çıkartmadım
Benim yazımdan, akpli olduğumu nasıl çıkarttılar? Ben akpli gibi konuşuyorsam, sen de pkklı gibi konuşuyorsun dedim.

Koşullu önerme hani. Ben akpli olmadığıma göre sıkıntı yok. Ama kendisi beni inatla akpli ilan ediyorsa, kendi bilir, o durumda da pkklı demiyorum ama farkındaysanız.

Ayy akşam akşam sinirim bozuldu ya.. Akpliymişim ben yaşasın hüloğğ
akpli .chpli gibide denir mhpli gibi konuştunda denilir.
bunlar birer partidir. ama kalkıp birini pkklı gibi konuştun dersen bu terörist gibisin demektir. pkklı demiyorsunda pkklı gibi konuştun diyorsun. fark ne .
ha pkklısın demişsin ha pkklı gibi konuştun. aynı kapıya çıkıyor

Son düzenleme:
Buyurunuz, bir adet gerçekleri göremeyen insan

Şimdi de akpli ilan edildim, hadi hayırlı uğurlu olsun.
Akp siyasetçisi ilan edildim.

Ben askeri polisi siyasete katıyorsam, sen de ordaki kürt halkını siyasete katıyorsun. Ya kat tamam da, bari yalan yanlış katmasan. Onlara zarar veren pkk değil de hükümet aynen aynen.
Bunu göremeyecek kadar körsen, bir göz doktoruna muayene olmaya davet ediyorum seni.
Ben onlara PKKnin da zarar verdigini hic bir zaman inkar etmedim ki..

Bak, senin de ayni buradaki AKP saksakcilari gibi anlayamadigin birsey var. Bu ulkeyi PKK yonetmiyor. Bu ulkenin halki secimlerde PKKyi devletin basina getirmedi. Vergilerimizle Cemal Bayik'in maasini biz odemiyoruz. Biz sadece kendi basimizdaki adama hesap sorabiliriz. Biz sadece kendi hukumetimize, kendi basbakanimiza, kendi Cumhurbaskanimiza "bu ulkenin hali ne, ne bicim yonetiyorsun?" diyebiliriz. PKKyi kinarsin, lanetlersin, beddua edersin, o kadar.. Bizi PKK yonetmiyor, biz canimizi malimizi PKKya emanet etmedik, o yuzden canimizi ve malimizi koruma gorevi AKPnin gorevi ise, koruyamadiginda onu suclarim tabii ki. Benim canimi da, Surdaki, Cizredeki, Nusaybindeki Turk vatandasi Kurt halkinin da.

A atlantistengelenkadin

O ne guzel avatar oyle.
Su sahte ogretmenleri de paralele itelemisler :KK70: Baya guldum.
2010dan once kpss den 40 alip atananlari unutacak kadar balik hafizali degiliz hani :KK58:

paralelcilerin bunlara dava açması lazım.
tamam abi yaptık ama bu kadar da değil yani.
bizim de bir onurumuz var diye :)))))))))))))))))))))))))))))))))))

Çözüm sürecini eleştirmekle , devleti terör örgütü ile işbirliği (işbirliği=terör örgütünü bile isteye terörüne devam etsin diye desteklemek) yapmakla suçlamak arasındaki 7 farkı görmek çok mu zor yahu?

Çözüm süreci akp nin bana göre yanlış bir politikasıydı . AB sürecinde sürekli önüne konan güneydoğu, terör , insan hakları teranelerine karşı masaya oturup uzlaşma sağlamak , bana göre bunca sene akan kana ihanetti. Ben olsam Ab normları , Avrupanın beni ne ile suçlayacağı , adımın sürekli AİHM e taşınması umrunda olmazdı. Ama siyasi konjektür benim kadar hassas ve vicdanlı hareket etmez . Sadece Avrupa değil , kürt halkıda devletinden bir çözüm bekliyorken , atılacak adımlar her zaman halkın çoğunluğunun sempatisini kazanmaz.
Yayına bağlanan kadının provakatif söylemleri ile devletin pkk ya da hdp söylemleri bir tutulamaz . Devlet iş birliği ya da provakasyon olarak görülebilecek bir hamle yaptığında bunun birden fazla sebebi olabilir ama vatandaş pkk ve terörle ilgili provakatif bir konuşma yapıyorsa bunun altında ya terör destekçiliği ya devlet düşmanlığı aranır ve ikisi de suçtur .

Çözüm sürecini eleştirmekle , devleti terör örgütü ile işbirliği (işbirliği=terör örgütünü bile isteye terörüne devam etsin diye desteklemek) yapmakla suçlamak arasındaki 7 farkı görmek çok mu zor yahu?

Çözüm süreci akp nin bana göre yanlış bir politikasıydı . AB sürecinde sürekli önüne konan güneydoğu, terör , insan hakları teranelerine karşı masaya oturup uzlaşma sağlamak , bana göre bunca sene akan kana ihanetti. Ben olsam Ab normları , Avrupanın beni ne ile suçlayacağı , adımın sürekli AİHM e taşınması umrunda olmazdı. Ama siyasi konjektür benim kadar hassas ve vicdanlı hareket etmez . Sadece Avrupa değil , kürt halkıda devletinden bir çözüm bekliyorken , atılacak adımlar her zaman halkın çoğunluğunun sempatisini kazanmaz.
Yayına bağlanan kadının provakatif söylemleri ile devletin pkk ya da hdp söylemleri bir tutulamaz . Devlet iş birliği ya da provakasyon olarak görülebilecek bir hamle yaptığında bunun birden fazla sebebi olabilir ama vatandaş pkk ve terörle ilgili provakatif bir konuşma yapıyorsa bunun altında ya terör destekçiliği ya devlet düşmanlığı aranır ve ikisi de suçtur .
Yayina baglanan kadinin provakatif soylemi dedigin cumlesi hangisi idi? "Burada cocuklar oluyor" demesi mi? Yardim istemesi mi? Hangisi?
Birisi "burada cocuklar oluyor" dediginde seni neye provoke etmis oluyor? Bir aciklasan da millet de neye kiskirtildigini bir anlasa.

Ben onlara PKKnin da zarar verdigini hic bir zaman inkar etmedim ki..

Bak, senin de ayni buradaki AKP saksakcilari gibi anlayamadigin birsey var. Bu ulkeyi PKK yonetmiyor. Bu ulkenin halki secimlerde PKKyi devletin basina getirmedi. Vergilerimizle Cemal Bayik'in maasini biz odemiyoruz. Biz sadece kendi basimizdaki adama hesap sorabiliriz. Biz sadece kendi hukumetimize, kendi basbakanimiza, kendi Cumhurbaskanimiza "bu ulkenin hali ne, ne bicim yonetiyorsun?" diyebiliriz. PKKyi kinarsin, lanetlersin, beddua edersin, o kadar.. Bizi PKK yonetmiyor, biz canimizi malimizi PKKya emanet etmedik, o yuzden canimizi ve malimizi koruma gorevi AKPnin gorevi ise, koruyamadiginda onu suclarim tabii ki. Benim canimi da, Surdaki, Cizredeki, Nusaybindeki Turk vatandasi Kurt halkinin da.

Bak burda haklısın, evet öok doğru söylüyorsun.

Zaten
Ben akp süper işler mi yürütüyor dedim?
Ben akp, çok güzel hakkından mı geliyor dedim?

Şuan az çok pkk ile uğraşılıyorsa, bunun emrini akp verdi evet. Akp emriyle uğraşılıyor diye, uğraşılmasın terörle diyenler de var. Bu doğru birşey mi. Bu terörün hakkından gelmeyecek miyiz-gelmeye çalışmayacak mıyız

Yayina baglanan kadinin provakatif soylemi dedigin cumlesi hangisi idi? "Burada cocuklar oluyor" demesi mi? Yardim istemesi mi? Hangisi?
Birisi "burada cocuklar oluyor" dediginde seni neye provoke etmis oluyor? Bir aciklasan da millet de neye kiskirtildigini bir anlasa.

Konuya yaptığım ilk yorumda açıklamıştım, zahmet olmazsa bakarsın .

Bak burda haklısın, evet öok doğru söylüyorsun.

Zaten
Ben akp süper işler mi yürütüyor dedim?
Ben akp, çok güzel hakkından mı geliyor dedim?

Şuan az çok pkk ile uğraşılıyorsa, bunun emrini akp verdi evet. Akp emriyle uğraşılıyor diye, uğraşılmasın terörle diyenler de var. Bu doğru birşey mi. Bu terörün hakkından gelmeyecek miyiz-gelmeye çalışmayacak mıyız
AKP terorle mucadelede basarisiz. PKK yi bitirecegiz diyorlar, Cemal Bayik Kandilden ahkam keserken onlar kendi sehirlerimizi bombalior, kendi halkimizi elektriksiz, susuz, evsiz, esnafi dukkansiz, malsiz birakiyorlar. Kadinlar, yaslilar, cocuklar yaralaniyor, oluyor. Bunlarin cani, mali kime emanet? Boyle teror mucadelesi mi olur?

AKP terorle mucadelede basarisiz. PKK yi bitirecegiz diyorlar, Cemal Bayik Kandilden ahkam keserken onlar kendi sehirlerimizi bombalior, kendi halkimizi elektriksiz, susuz, evsiz, esnafi dukkansiz, malsiz birakiyorlar. Kadinlar, yaslilar, cocuklar yaralaniyor, oluyor. Bunlarin cani, mali kime emanet? Boyle teror mucadelesi mi olur?

Oradaki operasyonlarda, iğneyle kuyu kazılıyor, kimsenin canına malına birşey gelmesin diye yeterince uğraşılıyor zaten. Medyanın cami yanınca, akp yaktı demesi, birine birşey olunca asker yaptı hükümet yaptı demesi, doğru mu? Olayları çarpıtarak anlatmıyorlar mı?

Zahmet olmadi, baktim. Once "cocuklari oldurmek= terorist propogandasi" deyip sonra onu aciklamaya ugrasmissin. Cumlelerin yuvarlak, kendince kadini suclamak icin aklina gelen herseyi yazmissin ama mervecik gibi yorumlarin da varsayimlara dayali. Kadini PKKli olmakla suclamissin ama delilin yok. Nerden vardin bu kaniya?

Kadın öğretmen mi değil mi.. alttan alta mesaj mı vermiş. paralelcimi çıkmış.. maşallah ülke bir anda gözünü açtı. önünde ki o kadar gerçeklere yalandır, iftiradır yaptıysa şöyle olmuştur diye hep bir kılıf bulan insanlar 2-3 dkkalık bi konuşmada konuşmanın analizini sentezini yapıp öğretmen olmadığı sonucuna varıp hukuki işlemden söz edilmeye başlandı bile. Bu kadar hızlı işleyen bi yargımız, bu kadar gözü açık bir halkımız sizi daha önceleri de görmek isterdik!! Hey gidi heyy...

Zahmet olmadi, baktim. Once "cocuklari oldurmek= terorist propogandasi" deyip sonra onu aciklamaya ugrasmissin. Cumlelerin yuvarlak, kendince kadini suclamak icin aklina gelen herseyi yazmissin ama mervecik gibi yorumlarin da varsayimlara dayali. Kadini PKKli olmakla suclamissin ama delilin yok. Nerden vardin bu kaniya?

Peki kadının pkklı olmadığının bir delili var mı mesela?

Vays be seni de mervecikle bir tuttular demek.. Bana da akpli denildi, kesin akpli imişim...

Yaprak dökümünde , ali rıza bey, ben artık hiç birşeye şaşırmıyorum videosu vardı ya, şuan aynen öyle hissediyorum..

X