"Çocuklar ölmesin" diyen Ayşe Öğretmen hakkında 'terör propogandası' soruşturması

gercek chp lı , asla ama asla devletı hukumetı suclamaz
devletı hukumetı suclayan ataturkculer kazanmadı bu ulkeyı, onlar ölmedı bu ulke ıcın.

ne olursa olsun teror terordur bunun ıcın asla devlet hukumet suclanamaz

gelısmıs bı cok ulkede halen teror yasanıyor, sadece bızım ulkemızde degıl, o ulkelerın mıllıyetcılerı ,vatan toprak duyguları okadar gelısmıs kı kımse kımlıgınde tasıdıgı uyruga camur atmıyor !!!

devlet sadece cocukları degıl sıvıllerıde askerlerıde herkesı de korumayı amaclar zaten
cocukların öldugu kadar asker olumlerıne de boyle tepkı verılse keske !!!
onlarınkı can degıl patlıcan sankı

hala su partilisin bu partilisin kavgasi tartismasi yapildigina inanamiyorum:KK12:
olayi tek acidan gormekten vazgecersek bitecek bu oyunlar, bitecek acilar. nasil gormuyorsunuz hala???

insanlar öluyor... kurdu de askeri de polisi de doktoru da ogretmeni de colugu da cocugu da...

yetim kaliyor yavrucaklar... ne icin????

o kirli kalpleriyle yaptiklari kirli siyasetleri yuzunden.
peki bizim sucumuz ne?
CEHALETT...

doguda elinde molotoflarla askerlere polislere saldiran cocuklar kadar, bizim burada parti kavgasi yapmamiz da cehalet...

gerçek chpli devleti suçlamazmış. chp diyarbakıra heyet yolluyor heyet.. kılıçdaroğlu devamlı konuşıyor. ha pardon onlarda chpli değillerdi

gerçek chpli devleti suçlamazmış. chp diyarbakıra heyet yolluyor heyet.. kılıçdaroğlu devamlı konuşıyor. ha pardon onlarda chpli değillerdi

Ben öyle birşey mi dedim
Devleti suçlamaz mı dedim

Aa pardon, itham senin ve saraylı arkadaşının 2.adı oky

Sen gerçekten okuduğunu anlamıyorsan suçlancak biri varsa asker ve polis diye öne atmışım öylemi nerede atmışım göstersene
Hiç mi vicdanın yok senin ya hiç mi
Ilina,
Burada bu operasyonda halkin zarar gordugunu soyleyen herkesi asker dusmani olmakla suclayan sensin. askeri hic mi dusunmuyorsunuz deyip duran sensin. asker mi suclu diyen sensin. Yeter artik.. Askerin tepesinden dusun, yakasini birakin. Bu iste kimse askeri suclamiyor, askerin operasyon karari alma veya durdurma yetkisi yok, muhatabimiz AKP diyorum, hukumet diyorum, basbakan diyorum, ikide bir asker-polis diye cikma karsimiza.. Anladin? Yoksa bir daha anlatayim mi?

Ilina,
Burada bu operasyonda halkin zarar gordugunu soyeleyn herkesi asker dusmani olmakla suclayan sensin. askeri hic mi dusunmuyorsunuz deyip duran sensin. asker mi suclu diyen sensin. Yeter artik.. Askerin tepesinden dusun, yakasini birakin. Bu iste kimse askeri suclamiyor, askerin opersyon aypma veya durdurma yetkisi yok, muhatabimiz AKP diyorum, hukumet diyorum, basbakan diyorum, ikide bir asker-polis diye cikma karsimiza.. Anladin? Yoksa bir daha anlatayim mi?

Halka askerin zarar vermediğini anlayamıyorsun. Kız da yazıyor sana hala, ben de yazıyorum hala. Anlayamıyorsan yapacak birşey kalmamış

bak yıne soyluyorum chp benden daha fazla oy almıs partı
sehıt haberının arkasından hdp ye tazıyeye gıtmıs bı partı benı soyletme !!!
suankı chp ataturk mıllıyetcılıgını tasımıyor
sırf akp ıktıdar olmasın dıye tutup hdp ye oy veren bı ataturk mıllıyetcısını kabul edemıyorum ben !

Ben öyle birşey mi dedim
Devleti suçlamaz mı dedim

Aa pardon, itham senin ve saraylı arkadaşının 2.adı oky
guya bana laf carpıyor :KK70:
ataturk mıllıyetcısı devletı suclamak yerıne sorunu sorun cıkaranı suclar
hanımın zoruna gıttı yapamadıgından sanırım

X