"Çocuklar ölmesin" diyen Ayşe Öğretmen hakkında 'terör propogandası' soruşturması

pkk ye ve onu arkasına alan partıye oy vermekle de pkk hallolmaz...pkk yı en once onlarla yasamak zorunda olan halk halleder mucadele eder. bunu bılmeden bosa sallayarak konusmuyorum.

halk desteklemeyecek, ıhbar edecek, korkmayacak , susmayacak.devlet guvenlık ıcın evden cıkmayın dedıgınde ısyan etmeyecek, sehırı terkedın dedıgınde neden denmeyecek .hem devlete guvenmeyıp hem suclamakn sonrada guvenlık beklıyoruz demek komık oluyor sorun orda

bu sey gıbı hdp ozerklık ılan edıp bınası taslandıgında devletın polısı bızı nıye korumadı demesı gıbı bırsey...

bak sana bı olay anlatım bızzat yasanmıs
, benım babam-dedem-amcam sabun ımalatcısı. bırlıkte ıs yapıyorlar, bı ara yıne boyle dalgalanma oluyor apo yıne sacmalamıs ortalık kaynamıs durumları, babamlara bı grup gelıyor daha da cogalarak tek tek ımalatlara gıdıp su kısılerı ısten cıkarıp bu kısılerı alıcaksınız dıyor ellerde bılumum zarar verıcı meteryallerle...

bızımkıler napıyor bunu duyduklarında, hepsı bırbırıne haber yolluyor bırının kapısına dayanırlarsa haber edın hepımız toplanıp bunların basını kucukken ezelım dıyorlar, bızım ımalathaneye gelen o gruba karsılık etrafdakı herkes toplanıp gelıyor ve bunlar gerı püskürtülüyor...

o oluyor bıdaha pkk yaklasamıyor bızı beslıceksınız dıye

bızımkıler korksaydı alsalardı, kendılerını ezdırselerdıve besleselerdı bambaska olurdu. bu memleketde pkk buyuzden beslenemıyor ve devlet bızı nıye korumadı demedık devletden bekleyene kadar halk olarak vazıfemızı yaptık kı bız kendı aılemız ıcınde herkes kendı dogrusundakı partıye oy verır

daha ne anlatım ?

Son düzenleme:
Valla ben sizin hiziniza yetisemedigim icin cevap yazmamisimdir. Kime cevap yazmamisim? Kime hakaret etmisim? Kime anlamadan cevap vermisim? Ben mi burada askeri- polisi malzeme yaptim, yoksa sizler mi? Kac defa yazdim muhatabimin asker olmayip hukumet oldugunu? Kac kez yazdim bu halkin caninin malinin guvenliginin sorumlusunun hukumet oldugunu? Bak hala hic yazmamisim gibi gene ayni seyi yazacaksiniz. Gene askere polise laf ediyor diyeceksiniz. Cunki hala boyle mesaj yazip boyle askeri polisi kirli siyasetinize alet eden birbirinizi yazdiklarindan dolayi tebrik ediyorsunuz. Guya asker ailesi olacaksiniz. Yazik..

ben kimseye çocuk katili demiyorum. kim işini yapamıyorsa o sorumlu diyorum.istikrar istiyorum artık ülkemde

.pkk nında en kanlı, çocuk katili bir örgüt olduğunuda bilmeyen yoktur zaten
ayrıca surıyeli,filistinli çocuklarada üzüldüğümü beni tanıyan yazdıklarımdan herkes bilir.

Son düzenleme:

Sorumlu o
Ama o çocukların kanını akıtan en büyük etken pkk

Bunun aksini savunacak insana ne deneceği belli

Mune, Kibleri okuyor zaten
ona göre banliyor
küfrün yoktu mesajlarinin cogunu okudum
cikcaktin bende cikcam hadi beraber cikalim

Ayyy kibleyen boldur kesin.. Neyse hakkımda hayırlısı, arada ağzımdan bişicikler kaçmamıştır inşallah

Hadi çıkıyoruz, bir ki üç

Senin anlattigin seyleri biliyorum. Gonullu destek verenleri de, mecbur birakilanlari da, cocuklari zorla daga kacirilanlari da.. Bir defasinda internette bir yazi okumustum. Orada onlar da kendi agizlarindan baslarina gelenleri yaziyorlardi. Ama dogru, ama yanlis, tek gercek o yazanlara inandiklari. Okuduklarimdan aklima hemen geliveren, senin hikayendeki olayin cok daha sik olarak evlere ve dukkanlara olmasi, PKK lilarin zorla erzaklarini gaspetmeleri, arkadan gelen jandarmanin da ayni aileyi PKK ya yardimla suclamasi. Onlarin anlattiklari da bunlar. Sirnak, Cizre sinir sehirleri, PKKnin en kolay ulasabildigi yerler,Doguda insanlar daha guclu olabilir, PKK ya biraz daha uzaktalar.

Neyse.. Bunlarin hic biri, orada yasayan Kurt halkinin bu ulkenin vatandasi oldugu gercegini degistirmiyor. Onlarin da en az Anadoludaki her hangi bir ilin oldugu kadar can ve mal guvenligi devletten sorulur. Devletin basinda her kurumu kendine baglamis AKP iktidari olduguna gore de ona sorulur. Ben de bugun burada bunu yapiyorum. Devlet 1. asli gorevini yapsin ve bu insanlarin can ve mal guvenligini temin etsin diyorum. Bu insanlarin evi barki dumduz oldu zaten, bari canlari guvenceye alinsin, daha cok sivil halk olmesin diyorum. Cok sey mi istiyorum?

Eee anlatın anlatın ifade özgürlüğü güzel olmalı biz pek bilmiyoruz
Tam da anlattığınız gibi noktası virgülüyle
Basın özgürlüğü günü nü kutlıyorum buarada
Trajı komik

kesınklıkle cok sey ıstemıyorsun , kesınlıkle ordakı kürt halkınında huzurla yasamaya hakkı var bunda hemfıkırız.
ben her zaman suclu devlet degıl , teror illetı cogu ulkede var, taktır edılen, gelısmıs denılen ulkelerde bıle olan kangren bı parmak, cozulmesı cok kolay bırsey degıl sadece bıze ozgu bı konuda degıl dıyorum.

yoksa tabıkı benımde temennım bı an once bu kangren parmagın kesılmesınden yana.

Gerçekten tüm sayfaları eksiksiz okudum, katıldığım veya katılmadığım her yorum için şu geçti aklımdan "bu ülkesini seviyor"

Allah askına hangi pencereden bakıyorsanız bakın herkes aynı şeyi mantıklı bulamaz zaten. Kız orda bas bas bağırıyor terör örgütü ölsün diye, ona pkk lı damgası. Öbürüne bilmem neli yaftası. Burda ülkesini sevmeyen birinin olduğunu düşünmüyorum.

Siyasetten düşman kesilmek, milletini vatanını seven insanlar için gereksiz bir yol. En zıt düşündüğüm insanların bile cümlelerinde doğruluk payı yakalayabiliyorsam, bkz O okypete bkz Saraylim kimse %100 yanlış değildir.

Kamu spotumuda verdim, haydin iyi geceler :)

Bu yazdığını neden yazdığını dahi anlamamışsın birdaha oku gerçi senin için yazılmamışdı zaten
Benim icin yazilmis mi yazilmamis mi beni ilgilendirmez, beni ilgilendiren orada benim birilerinle tartismami ve ona dediklerimi yazisina tasiyarak bana laf sokmus olmasi. Ben degil, asil sen git onu bir daha oku. Ona cevap verdim, tasasi neden sana dustu? Sen de mi okudugunu anlamiyorsun yoksa?
Ayrica avukat hanim, muvekkiliniz hala askeri polisi diline dolamis onlarin ustunden siyaset yapmaya ugrasiyor, sen de maasallah bunu alkisliyorsun. Daha kac defa yazmam gerekiyor askeri polisi kirli siyasetinize karistirmayin, dilinize dolamayin, onlar emir eridir, bu isin gunahi da vebali de hukumetindir diye? Bak, bunlari ben 500 kere yazdim burada, senin arkin okudugunu anlamis olsa idi gene bu yaziyi dokturur muydu? Anlamis olsa idi hala asker asker diye tutturur muydu?
Valla bir daha asker diyenin agzina biber surecem, yettiniz gari..

Son düzenleme:
Aynen katılıyorum ordaki çocuklari insanlari pkk bıktırdı doktora,hemşireye saldıranlarda onlardi çocuklar ölüyormus çocuklarin eline molotof tutuşturanlar niye o zaman acımadilar kökleri kurusun hepsinin ora temizlenene kadar devam

Programı izledim .. Yayına bağlanan şahıs zaten öğretmen değilmiş .. Ayrıca tam bir Pkk yandaş ağzı ile konuşuyordu ..
Ama Beyazıt Öztürk ne yapacağını bilemedi, kızardı bozardı .. Ortamı germemeye çabaladı .. Canlı yayın gereği anlatık kararla hareketleri yanlış yorumlandı diye düşünüyorum ..

Teşekkürler.
Yorumlarıma varsayım da diyebilirler , benim için sıkıntı yok .
Ben alışkınım uzunca fikrimi yazdığımda boş salatası yakıştırmalarına , bir delil sunduğumda onu geç denilmesine.

Her zaman yanılgı payım olduğunu cebimde tutarak yazıyorum , keşke varsayımda bulunan kişilerde , ellerinde wikileaks dosyaları varmışcasına net yargılarda bulunmasa .

Hepimizin ortak kaygısı vatan , barış ve masum insanlarken ; düşman olmayı becerdiğimiz bu günlerde , ben yine bize kızıyorum .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…