Çocuklar için Novakid mi diğerleri mi?

Burundi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2015
3.622
4.778
Birinci sınıfa giden bir oğlum var. Bir yıldır Novakid aldık. Memnunduk da. Yaz dönemi ara verdik. Şimdi tekrar alsam mı almasam mı bilemiyorum. Ama başka hiçbir tecrübem olmadığı için başka tecrübesi olanların görüşlerini merak ediyorum. Çocuğum için İngilizcesini güzel olmasını istiyorum. Tecrübelerinizi paylaşır mısınız?

Bu benim de merak ettiğim bir konu. Takipteyim. Geçen sene bir fark oluştu mu çocukta ?
Sayılar renkler cisimler duygular gibi bir çok konuyu biliyor lakin orada da şöyle bir problem var. Örneğin bir konuda tam hakim değilken başka bir üniteye geçiyor. Bilemiyorum belki bu kapitalist zihniyetin hepsinde vardır. Sanırım mevcut sistemde yine en iyisi Novakid.

Sayılar renkler cisimler duygular gibi bir çok konuyu biliyor lakin orada da şöyle bir problem var. Örneğin bir konuda tam hakim değilken başka bir üniteye geçiyor. Bilemiyorum belki bu kapitalist zihniyetin hepsinde vardır. Sanırım mevcut sistemde yine en iyisi Novakid.
Yani aslında o platformlar daha çok konuşmayı öğretmek için sanırım. Konu konu öğrenme değil de. Zamanla duya duya iletişim kurma şeklinde. Maruz kalma ile.
Bir de cambly var mesela

Yani aslında o platformlar daha çok konuşmayı öğretmek için sanırım. Konu konu öğrenme değil de. Zamanla duya duya iletişim kurma şeklinde. Maruz kalma ile.
Bir de cambly var mesela
İşte hangi mantık daha iyi onu da tam kestiremiyorum. Konu konu daha mı iyi acaba

Bir de cambly var mesela
Nobakidde gramer öğrenimi hemen hemen hiç yok zaten. Ama zaten erken yaş çocuğa da ne grameri ogretilebilir ki

İşte hangi mantık daha iyi onu da tam kestiremiyorum. Konu konu daha mı iyi acaba
Bence önemli olan günlük konuşmayı öğrenmesi ve konuşma konusunda ki çekincesini yenmesi.
Zaten konu konu İngilizceyi okullarda her türlü halleder. En iyi kolejler dışında tüm okulların seviyesi zaten oldukça düşük

X