COCUK SAHIBI OLAMAYAN ARKADASLAR

arkadaşım hayırlı olsun Rabbim bizede nasip eder inşallah duanın açamayacağı kapı yoktur neden böyle gereksiz bir yüklenme yapmışlar sana anlamadım durumun umutsuzken hamile kalmışsın Allah büyük yürekten gelen duayı cevaplamış çok sevindim inan senin için bende pzt başlıcam bu dualara sen inancına devam et arkadaşım doktorların asla çocuğunuz olamaz dediği ve Rabbimin evlat verdiği nice insan var bu unutuluyor malesef

Aminnn.. tesekkur ederim beni anladiginiz icin ben faydasini gordum o yuzden paylastim umarim sende fayda gorursun..dua edicem senin icin Rabbim tez zamanda hayirli hamilelik.hayirli evlat.hayirli dogum nasip etsin insallah sizede..

Aminnn.. tesekkur ederim beni anladiginiz icin ben faydasini gordum o yuzden paylastim umarim sende fayda gorursun..dua edicem senin icin Rabbim tez zamanda hayirli hamilelik.hayirli evlat.hayirli dogum nasip etsin insallah sizede..
Amin canım hamılenın duasına çok ınanırım allah razı olsun

Allah bağışlasın yavrunu, sorun neydi
dua topiğinde birbirimize o kadar çok dua ediyoruz ki, elbet bi gün kabul olur inşallah
Aminnnn.. pko hastayim ve sag tüpüm yok.hormon bozuklugu..3 tane kistim vardi.idrar yolu enfeksiyonum vardi gecmedi ilac kullanmama ragmen.2 ayda bir regl olabiliyordum regl sökturucü ilacla cogunlukla her ay ayni oluyordu bir turlu düzene girmiyordu.doktor hamile kalamiycagimi söylemisti.Bizde birakmistik tedaviyi ve hersey ayniydi bu dualari bikmadan gonulden yaptim.Faydasini gordum diye dusunuyorum o yuzden paylastim.

Ilk emrimiz okudur kardesim ilim de Allah in lutfu onu anlayacak beyin de Allahin lutfu istedigine lutfeder

siz rahatsiz olmayin soylenenlerden Allah beneginize sag salim kavustursun duanin gucune inanin ki en tesirli ilaclardan daha tesirlidir inanirsaniz

Benim icin de dua edin

Aminnnnn.ederim tabii dualarimi cocuk isteyen herkez icin ediyorum.Rabbim tez zamanda cocuk isteyen herkeze hayirli evlatlar.hayirli hamilelik.hayirli dogum nasip etsin.hasta olan butun kardeslerime deva nasip etsin jnsallah..

Rabbim en kisa zamanda yavrunu kucagina almayi nasip eder insallah. Ben de basliycam bu dualara. 5 senelik evliyim tedavi goruyorum bebek hasreti nedir yurekten biliyorum.insallah bu duyguyu Rabbim bize de nasip eder...

Rabbim en kisa zamanda yavrunu kucagina almayi nasip eder insallah. Ben de basliycam bu dualara. 5 senelik evliyim tedavi goruyorum bebek hasreti nedir yurekten biliyorum.insallah bu duyguyu Rabbim bize de nasip eder...
Aminnn.. bebek hasreti her ortamda her konusmada içimi acitiyordu.Eltimler benden sonra evlendi hepsinin cocugu oldu kiskanmadim ama kendi adima hep uzulup agladim.helede cocugumun olmadigini bile bile cevre surekli ee sizde daha yok mu cocuk olmuyor mu laflari o kadar agır geliyor ki insana sanki bizler olmasini istemedik duani rabbim kabul eder tabii neden etmesin Rabbim isteyin vereyim diyor.Bekleyiş tedavilerimiz belki hep imtihanimizdi bizlerin.Rabbim hayirli evlat nasip etsin arkadasim.derlerine deva nasip etsin.inanarak gönuĺden et dualarini ve yanliz okursan mumkunse daha insan içten okuyor.ben genelde sabah namazi saatleri arasinda okudum.ayrica tedavi oluyormuşsun insallah dualarla ,tedavinle birlikte güclenirsin gönlüne gore olur..her duanda kendin icin hayirli hamilelik.hayirli dogum nasip et Rabbim diye dua et..ben hep hamile kalmayi cocugumun hayirli ve saglikli olmasi icin dua ettim cok zor bir hamilelik yasiyorum.zaten kaybetme korkusu vardi birde rahatsizliklarim zor geciyor.siz eksik dua etmeyin.

Canim ben de ayni sikintilari yasiyorum Rabbim neler cektigimizi goruyor insallah uzuntulerimiz hayirlisiyla mutlulukla sonuclanir.

Canim ben de ayni sikintilari yasiyorum Rabbim neler cektigimizi goruyor insallah uzuntulerimiz hayirlisiyla mutlulukla sonuclanir.
Hic üzulme Rabbim nasip etmiycegi hayali kurdurmaz.stres ve uzuntuden uzak dur.hayatindaki olumsuzluklari cikar.Goruceksin hersey cok guzel olucak.

okadar iyi anlıyorumki duygularını dualarıma senide ekledim arkadaşım rabbim sağlıkla bebeğini kucağına versin inşallah

Aminnn Allah razi olsun...
Canım Allah sağlıkla mutlulukla kucağına almayı nasip etsin ben teşekkür ederim bizimle paylaştığın için yapılan yorumlarıda boşweeerrrr benim içinde dua et bu ay laparoskopi olcam inşallah şifa bulurum bende sana dua ediyorum bunları bizimle paylaştığın için yer gök dua üstüne kurulu

Insallah rabbim sifa versin sanada tesekkur ederim.dualarim butun hasta vebebek hasreti ceken muslüman kardeslerimin ustünde hergun her saat hepimiz icin dua ediyorum.Rabbim goruyor biliyor halimizi insallah herkezin derdine göre devasınida vericek.

Kizlar birazdan asilamam olcak 4. Asilamam. Insallah Rabbim ol der kavusurum yavruma. 5 sene bekledim

Kizlar birazdan asilamam olcak 4. Asilamam. Insallah Rabbim ol der kavusurum yavruma. 5 sene bekledim
ayyyy hadi hayirlisi rast gitsin insallah isiniz Rabbim bu sefer nasip etsin.sakın stres yapma rahat birak kendini oyalanicak birseyler bul eger cok dusunursen ne olucak olucak mi acaba diye vucudun etkilenir ...hayirli haberlerini bekliyorumm..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…