''Çocuk Odası Dekorasyon'' Yarışma Anketi

Çocuk Odası Dekorasyon Anketi

• 1. Çocuk Odası Dekorasyonu

OY: 33 7,0%
  • 2. Çocuk Odası Dekorasyonu [COLOR="Red"]1. darkinangel:hooray:[/COLOR]

OY: 156 33,1%
  • 3. Çocuk Odası Dekorasyonu

OY: 36 7,6%
  • 4. Çocuk Odası Dekorasyonu [COLOR="Red"]3. unvere:hooray:[/COLOR]

OY: 66 14,0%
  • 5. Çocuk Odası Dekorasyonu

OY: 3 0,6%
  • 6. Çocuk Odası Dekorasyonu [COLOR="Red"]2. meysever:hooray:[/COLOR]

OY: 76 16,1%
  • 7. Çocuk Odası Dekorasyonu

OY: 2 0,4%
  • 8. Çocuk Odası Dekorasyonu

OY: 7 1,5%
  • 9. Çocuk Odası Dekorasyonu

OY: 4 0,8%
  • 10.Çocuk Odası Dekorasyonu

OY: 5 1,1%
  • 11.Çocuk Odası Dekorasyonu [COLOR="Red"]3. ece_emine:hooray:[/COLOR]

OY: 66 14,0%
  • 12.Çocuk Odası Dekorasyonu

OY: 8 1,7%
  • 13.Çocuk Odası Dekorasyonu

OY: 2 0,4%
  • 14.Çocuk Odası Dekorasyonu

OY: 6 1,3%
  • 15.Çocuk Odası Dekorasyonu

OY: 1 0,2%
  • 16.Çocuk Odası Dekorasyonu

OY: 0 0,0%
  • 17.Çocuk Odası Dekorasyonu

OY: 1 0,2%

• Ankete Katılan
    472
ÇOCUK ODASI DEKORASYON YARIŞMASI İKİNCİSİ[/FONT]

Çocuk Odası Dekorasyon Fotosu
''mysever''

my1lu4.jpg

my2fo7.jpg

Jüri değerlendirmesi : Oda cıvılcıvıl..Yine mekan küçük olmasına rağmen eşyalar güzel dekorasyon edilmiş..Perde,halı ve mobilya uyumu ilk göze çarpan..Foto çekiminde yapılan hata odayı kasvetli göstermiş,foto ışık açısı göz alınarak çekilebilirdi..En şirin aksesuar şifonyer yanında ki oda lambası..

Yarışmaya katılımınızdan dolayı teşekkür eder,derecenizi tebrik ederiz..

a.s. a.s. a.s.

Kadınlar Kulübü

Son düzenleme:
ÇOCUK ODASI DEKORASYON YARIŞMASI BİRİNCİSİ

Çocuk Odası Dekorasyon Fotosu
''darkinangel''

ddd1sk9.jpg

ddd2ll0.jpg

Jüri değerlendirmesi : Tam anlamıyla çocuk odası..Her renge yer verilmiş dekorasyonda..Yatak ekinde ki yastıklar ve şifonyer üzerinde ki bazı objeler kaldırılabilir zira kalabalık götüntüsü vermiş.. Oda da tek uyumsuz nokta dış perde renginin mobilya ve tekstil ürünleri ile paralel olmaması..Aldığı oylar ve tüm şirinliği ile ''2'' nolu çocuk oda fotosu yarışmanın birincisidir..

Yarışmaya katılımınızdan dolayı teşekkür eder,derecenizi tebrik ederiz..

a.s. a.s. a.s.

Kadınlar Kulübü

:enbuyukkk:

Son düzenleme:
Yarışmaya katılan tüm arkadaşlarımı tebrik ediyor sevgilerimi iletiyorum..Kendi adıma çok tat aldığım, harika bir yarışma oldu..Verdiğim emeğe ve harcadığım zamana gerçekten değdi diye düşünüyorum..

Aday olan ve oy kullanan tüm Kadınlar Kulübü üyelerine saygılar..

Yeni yarışma çok yakında,yolda....

:enbuyukkk: :enbuyukkk: :enbuyukkk:

Not : Yarışmaya katılan tüm adaylar benimle özel mesajlar vasıtası ile iletişime geçsinler lütfen..Her adaydan adres istiyorum..

Son düzenleme:
Buyurun tebriklerimizi yapabiliriz..Adaylar da önce yapılan beğeni ve önerilere cevap verebilirler..

tebrikler arkadaşım..

Allah herkese bu muhteşem odalarda sağlıkla huzurla evlatlarını büyütmeyi nasip etsin..çocuk sesi hiç eksik olmasın yuvanızdan....

:hooray: kaydirigubbakcemile5 birincimiyim ben şimdi.. oley oley kazandıkkkk
odamız hakkındaki yorumlara gelince. evet bazı eşyalar fazla özellikle yastıklar, şifonyer üzerindeki bir kaç eşya. ama üzgünüm ne yapayım. okadar çok hediye ve oyuncak geliyor ki koyacak yer kalmadı malesef. onun için kızımın dolabının bir gözü kıyafet hariç sadece bu eşyalarla dolu. perdeye gelince odanın çekemediğim diğer kısmı yani sağ taraftaki emzirme koltuğunun üst derisi perdeyi tamamlıyor yani renkler uyumlu.ve ordada perdeye uygun pencere ve birkaç winnie the pooh aksesuarı var ama onun resmini koyamadım.
katılan diğer arkadaşların odaları da hoşuma gitti ama bazıları hariç. çocuk odası bence tek renk veye 2 renk olmamalı. bunu aldığım eğitime ve amerikadaki bilgilere göre söylüyorum. odada sadece tek hayvan figürü, yastığı, deseni olmamalı. çeşit çeşit hayvanlar, renkelr olmalı. çünkü tek tip odada büyüyen çocukların gelişimi yavaş oluyor. diğer renkelri ve figürleri kavramada zorluk çekiyor. neyse biraz uzattım galiba oy veren herkese çok teşekkür ediyorum kaydirigubbakcemile3

:hooray::hooray::hooray:

cok cok tebrik ediyorum arkadaşımhihoyyythihoyyythihoyyyt
inşallah cok mutlu olursun bebekciğinle Allah sağlık huzur versin inşallah tüm oda sahiplerinin cocuklarına..
tekrar tebriklerrr Şeniz

çok iyi düşünmüzsünüz odaların hepsi birbirinden güsell :teselli:sırnaşık şeya.s:icecream::lepi:

Kazanan arkadaŞlari tebrık ederım bebeklerınız mutlu huzurlu bır Şekılde saĞlikla kullansin odalarini ınŞallah

katılan tüm yarışmacılara teşekkürler ve dereceye giren tüm arkadaşlara tebrikler

benim oy verdiğim yatak odası da dereceye girmiş, 3. olan ilk oda...sevindim...ama yarışmadaki tüm odalar çok güzeldi....o odalarda kalan tüm miniklerimize Allah sağlık ve uzun ömür versin....herkesi tebrik ederim....

:teytey:kaydirigubbakcemile5tebrik ederimm darkangell ama haketti birinciliği

oy veren herkese çok teşekkür ederiz .odamız çok geniş olmadıgı için alabildiğim en geniş açı buydu halı ve avizemizidde çok sıgdırmak isteim ama malesef beceremedim .neyse çok uzatmayayım odanın sahibi prenses şuan kcagımda rahat vermio oyveen herkese ve bu yarışmayı düzenleyen jüriye tekrar tekrar çok teşekkür ederiz

yarışmayı kazananlara tebrikler,gerçekten çok neşeli bir yarışma oldu,oy veren herkese çok teşekkürler.

tebrikler :)
bende isterem küçüleyim böyle bi odam olsun böhüüü
reankarnasyonum gerçekleşince olur inşallah :)

Dereceye giren tüm arkadaşlarımızı tebrik ediyorum....Gerçekten çok keyifli ve çekişmeli bir yarışma oldu...Bütün odaların hepsi ayrı ayrı güzel ve özeldi bence...Oy veren arkadaşlara da ayrıca teşekkürler........

darlinangel tebrik ederim seni arkadaşım
dilerim evladın sağlıkla,mutlulukla,huzurla büyür bu güzel yuvasındaa.s.

yarışmaya katılan tüm arkadaşlara da ayrıca tebriklerimi gönderiyorum
kendi adıma ben de çok zevk aldım bu yarışmadan

başta uzman'ım olmak üzere emeği geçen herkese çok çok teşekkürlera.s.

öncelikle emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum ...
dereceye giren tüm emekveren arkadaşlarımızı ve bu güzel dereceyi kazanan talihli oda sahiplerini kutlarım...
bende oy veren arkadaşlar sayesinde kızım ece'nin odası 3.derecesine girmiş çok mutlu olduk :))

derecye giren ve katilan herkese tesekkurler biz egorsel bir solen yasttilar.Benim oy verdigim 6 nolu odanin derecye girmesine sevindim,isik yuzunden kaybetse uzulurdum...Tum derceye giren arkadaslari da tebrike ediyorum .Umarim o odalarda hep guzelliler yasarlar ve pencerelerinden kahkaha sesleri yukselir..
Bu arada uazmancim bu benim takp ettigim ilk yarisma oldu..Sana da tesekkur etmeden gecemeyecegim .Yeni yarismayi dort gozle bekliyorum

X