Çocuğunuzu büyütürken hangi kitapları okuyorsunuz?

aymee1

Üye
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2015
338
455
35
Merhaba arkadaşlar, çocuklarımıza daha faydalı olabilmek için okuduğumuz ve beğendiğimiz kitapları buraya yazalım.

Adem Gunes'in tüm kitaplarını öneririm pedagojik açıdan bana çok olumluluklar kazandırdı ve pek çok konuda yanlışlarını net olarak görebildiğim kitaplar ve çok da akıcı.

Adem Gunes'in tüm kitaplarını öneririm pedagojik açıdan bana çok olumluluklar kazandırdı ve pek çok konuda yanlışlarını net olarak görebildiğim kitaplar ve çok da akıcı.
Evet çok arkadaşımdan duydum kitaplarını.Ama okumadım daha önce.İnşallah kısa zamanda okuyacağım.

Adem Güneş beyefendinin bazı yanlislari olduğunu biliyorum Şerife tortop çiçeklerimiz solmasın serisini tavsiye etti bi ablam henüz anne değilim ama anne olmadan mutlaka alıp okucamm

Adem Güneş beyefendinin bazı yanlislari olduğunu biliyorum Şerife tortop çiçeklerimiz solmasın serisini tavsiye etti bi ablam henüz anne değilim ama anne olmadan mutlaka alıp okucamm
Şerife Tortopu da okumadım.Ben yabancı yazarların kitabını almışım sanırım fazlaca Ama okumak isterim kesinlikle.Bencede anne olmadan mutlaka okuyun derim.Çünkü hem vakit zor buluyorsunuz.Hemde önceden bilinçlenmiş oluyorsunuz.

Şerife Tortopu da okumadım.Ben yabancı yazarların kitabını almışım sanırım fazlaca Ama okumak isterim kesinlikle.Bencede anne olmadan mutlaka okuyun derim.Çünkü hem vakit zor buluyorsunuz.Hemde önceden bilinçlenmiş oluyorsunuz.
Aynen arkadaşım hele ki bu zamanda çok bilinçli ve hassas olmak lazım kuzucuklarimizi çok iyi yetiştirmemiz lazım

Alı Çankırılı, Adem güneş, ıkısınıde tavsiye ederim sevgiler

Merhaba arkadaşlar, çocuklarımıza daha faydalı olabilmek için okuduğumuz ve beğendiğimiz kitapları buraya yazalım.
Mau Krallığı ve Kedi Felsefesi 7 - 12 yaş çocuk kitabı önerisi

Eklentiler

• çocuk kitapları, çoçuk kitabı.jpeg
    çocuk kitapları, çoçuk kitabı.jpeg
    38,9 KB · Görüntüleme: 165
Eğer bebeğiniz varsa Bilinçli Bebek kitabını tavsiye ederim. Adem Güneş gibi doğal ebeveynlik savunucusudur yazarı.
Eğer beyin ve davranış ilişkisini merak ediyorsanız Köpek gibi büyütülmüş çocuk kitabını okuyorum şu an. Okuması çok zor çünkü bir psikiyatrın gördüğü vakaları anlatıyor. İçim acıyarak okuyorum :KK43:

X