Çocuğumuz Olsun Niyetiyle "YÂ HÂLIK" Esmasını Okuyoruz

alsem acitigin her grupta varim

Oohhhh elimize, parmağımıza, ağzımıza, nefesimize sağlık
Bize her topikte destek olan Blue_Black Allah ne muradın varsa versin canım, hakkın ödenmez
S Sevgibahceci15 senin temiz gönlünden öperim, kızçeye iyi bak
Whiteswan34 Allah razı olsun canım, sağlıkla kucağına almayı nasip eylesin Allah
kahvecibaby canım, inşallah sağlıklı bir gebelik olur, ilk haberimizi senden aldık, darısı bize inşallah
PiXiEE ve memurhanim kızlar çok boş laf ettim biliyorum ama işteyken okumam çok zor oluyor benim, baskı hissediyorum resmen üstümde böyle kısa okumalık gruplar olursa katılmaya çalışırım mutlaka ben de sizin olduğunuz yerlere katılmaya çalışacağım, inşallah beklemezsiniz daha fazla
Mrvyvz4832 ve Soonnn inşallah minnaklar sizlerledir ☺
sadehayatt06 inşallah 3. Çok aratmadan gelir
Mavibirumut Kara_gozlum Hemsirecik Mucizemm222 kuzular inşallah bizler de buraya güzel haberleri yazarız.

Tekrar tekrar teşekkür ederim hepinize, hakkınızı helal edin ❤❤

Ne kadar temiz ve güzel bir kalbin var hepimize ayrı ayrı yazmışsın yine böyle az olan bir grup aç canım herkes elinden gelidig kadar okur iş yerinde okumasanda olur senin kalbinin temizliği o kalbin her duası yeter

Sen de hakkını helal et canım az ve öz bir dua oldu hemencecik de bitti inşallah rabbim kabul eder dualarımızı..

Amin canım Allah razı olsun Rabbim sizlere de sağlıklı hayırlı bir şekilde anne olmayı nasip etsin inşallah

Ayrı ayrı yazmanız çok naif bir davranış. Çok hoş. Rabbim ettiğin duaları hakkında hayırlı eyleyip nasip etsin inşallah. Hakkım helal olsun. Sizde helal edin.

Allah sizlerden razı olsun kimin duası kabul olur yanlız Rabbim bilir ben seviyorum okumayı inşallah Rabbim benim dualarimida sizin dualarinizida tez zamana kabul etsin vesile olabilme ihtimali bile güzel hakkım varsa her birinize ayrı ayrı helal olsun güzel kalbinizden öperim

Son düzenleme:
Benim de hakkım helal olsun sizlere
İnşallah hepimiz bir dahaki aya 7-8. Haftadayım midem bulanıyor, göğüslerim ağrıyor filan yazarız
Ya inşallah Rabbim hayırlı sağlıklı hamilelikler yaşatsın o kadar içten dua ediyorum ki kanamam var benimde 7 haftalık düşük riskim var yatıyorum ilaç alıyorum fitil kullanıyorum perşembe Allah nasip ederse kalp atışını duymaya gideceğim inşallah duyarım bende 2. ama gerçekten zor ne yazacağımı bilemedim kısa süreli kaldım aranızda ama hakkım varsa helal olsun sizlerde helal edin

Helal olsun kuzum rabbim dualarimizi kabul etsin inşallah ❤❤❤

Canim çok geçmiş olsun Allah'ım inşallah sağlıkla kucagina almayı nasip eder bebegini

Iyiki kadinlar klubu var .Iyiki burda sizleri tanıma fırsatı buldum.inanin akrabalarımdan bile daha samimi daha yakınsınız bana .hakkınızı helal edin.dua grubu açınca beni hemen etiketleyin
Aynen bende yıllardır tanıdığım insanlardan çok daha samimi insanlar temiz kalpli insanlar var burada

Ya Evvelu açalım mı dua olarak hatta direk burdan devamda edebiliriz

Canım benim o senin kalbinin temizliğiRabbim muradına kavuştursun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…