Çocuğumuz Olsun Niyetiyle "YÂ HÂLIK" Esmasını Okuyoruz

Ya inşallah Rabbim hayırlı sağlıklı hamilelikler yaşatsın o kadar içten dua ediyorum ki kanamam var benimde 7 haftalık düşük riskim var yatıyorum ilaç alıyorum fitil kullanıyorum perşembe Allah nasip ederse kalp atışını duymaya gideceğim inşallah duyarım bende 2. ama gerçekten zor ne yazacağımı bilemedim kısa süreli kaldım aranızda ama hakkım varsa helal olsun sizlerde helal edin
Allahümme Ya Mübdiu 99 defa düşük tehlikesi olanlar okumalı Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Konuyu ben açayım dicem ama kızlar benim gözlerde odaklanma problemi var gün içinde ypruliyor akşam yazamıyorum liste güncellemeleri pek yapamabilirim o yüzden müsait olan gözleri gören biri açarsa çok iyi olur 🤣

Oohhhh elimize, parmağımıza, ağzımıza, nefesimize sağlık 😅
Bize her topikte destek olan Blue_Black Blue_Black Allah ne muradın varsa versin canım, hakkın ödenmez 😘 🌻
@Sevgibahceci15 senin temiz gönlünden öperim, kızçeye iyi bak 🥰
Whiteswan34 Whiteswan34 Allah razı olsun canım, sağlıkla kucağına almayı nasip eylesin Allah 🥰
kahvecibaby kahvecibaby canım, inşallah sağlıklı bir gebelik olur, ilk haberimizi senden aldık, darısı bize inşallah 🤩
PiXiEE PiXiEE ve @memurhanim kızlar çok boş laf ettim biliyorum ama işteyken okumam çok zor oluyor benim, baskı hissediyorum resmen üstümde 😒 böyle kısa okumalık gruplar olursa katılmaya çalışırım mutlaka 😋 ben de sizin olduğunuz yerlere katılmaya çalışacağım, inşallah beklemezsiniz daha fazla 🥰
@Mrvyvz4832 ve @Soonnn inşallah minnaklar sizlerledir ☺
sadehayatt06 sadehayatt06 inşallah 3. Çok aratmadan gelir 😬
@Mavibirumut Kara_gozlum Kara_gozlum @Hemsirecik Mucizemm222 Mucizemm222 kuzular inşallah bizler de buraya güzel haberleri yazarız.

Tekrar tekrar teşekkür ederim hepinize, hakkınızı helal edin ❤❤❤
Canım gece gece ne duygulandırdın anlatamam keske diyorum bazen buradaki arkadaslarla komşu falan olsaydık ya da arkadas. Ben cok samimi buldum hepinizi de normalde insanlara cocuk istediğimi bile soyleyemiyorum düşünün o kadar ki güven yok aramızda 😔 Rabbim sizlere gönlünüzdekini hayırlısıyla en kısa vakitte nasip etsin inşallah 🥰🤩❤️

Bize her topikte destek olan Blue_Black Blue_Black Allah ne muradın varsa versin canım, hakkın ödenmez 😘 🌻
Whiteswan34 Whiteswan34 Allah razı olsun canım, sağlıkla kucağına almayı nasip eylesin Allah 🥰
kahvecibaby kahvecibaby canım, inşallah sağlıklı bir gebelik olur, ilk haberimizi senden aldık, darısı bize inşallah 🤩
PiXiEE PiXiEE ve @memurhanim kızlar çok boş laf ettim biliyorum ama işteyken okumam çok zor oluyor benim, baskı hissediyorum resmen üstümde 😒 böyle kısa okumalık gruplar olursa katılmaya çalışırım mutlaka 😋 ben de sizin olduğunuz yerlere katılmaya çalışacağım, inşallah beklemezsiniz daha fazla 🥰
@Mavibirumut Kara_gozlum Kara_gozlum @Hemsirecik Mucizemm222 Mucizemm222 kuzular inşallah bizler de buraya güzel haberleri yazarız.

Helal olsun 💓 Allah senden razı olsun.. inşAllah hepinizin hayırlı haberlerini duyacağız yer gök dua üstüne 🙏

Helal olsun canım Allah senden de razı olsun dualarımız kabul olsun inşallah 🙏❤️

X