Çocuğumu alıp bana yüzünü bile gostermeyecekmis!

Bu kaçıncı konunuz. Her seferinde çok kişi aynı şeyi söyledi ama siz ısrarla ciddiye almıyorsunuz.
Eşinizin ailesinden kimse ile iletişime geçmeyin.
Yok hala beni aradı,
Kp kardeşi aradı, bilmem kim kimi aradı. Açmayın yahu. Muhatap olmayın.
Eşiniz çocuk için sizinle degil, babanızla muhatap olsun. O da madem böyle insanlar, sadece mesaj yoluyla olsun.
Ama siz yine ciddiye almayacak ve bir gün geçmeden bir konu daha açacaksınız.
Eşimin bilmem nesi aradı diye.

Çocuğu kaçırmak ile tehdit edince oluyor işte aslında dikkate alıyorum hatta açmıyorum yabancı numaralardan arıyorlar o zaman

Lütfen sana attığı mesajı avukatın mahkemeye ( boşanma davasının olduğu Aile Mahkemesine) sunsun. Çocuğumu senden alacağım yüzünü göstermeyeceğim mesajını. Çocuk ile babanın görüşmesinin Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünde pedegog eşiğinde yapılmasını isteyin. Tek göndermeyin çocuğu.

Avukatıma vericem o halledicem ben dedi

Böyle yapmaları iyi olmuş daha çok haksız duruma düştüler yapsınlar elleme sen güzelce kaydını tut yani sevindim senin adına:) siz hiçbir şey demeyin ellerine koz vermeyin boşanma olunca telefonunu numarasını engellersin aileninkilerden de engellersin öyle biter gider

İnşallah . Tek duam bu su zamanlarda

Reactions: Den
İnşallah . Tek duam bu su zamanlarda
Merak etme böyle konusmalara kazanması imkansız. "Çocuğumun yüzünü göstermeyecegim." lafını da ballandıra ballandıra anlatin ailen zaten şahit hatta baban da şikayetçi olabilir isterse.

Merak etme böyle konusmalara kazanması imkansız. "Çocuğumun yüzünü göstermeyecegim." lafını da ballandıra ballandıra anlatin ailen zaten şahit hatta baban da şikayetçi olabilir isterse.
Pazartesi dilekçe verecek ses kaydı üzerine gerekirse uzaklastirmasini uzatıp ,çocuğu da bir pedegog eşliğinde görmesini öfke kontrol problemi olduğunu ve kaçırmak ile ilgili tehditlerini delil olarak sunucaz

Pazartesi dilekçe verecek ses kaydı üzerine gerekirse uzaklastirmasini uzatıp ,çocuğu da bir pedegog eşliğinde görmesini öfke kontrol problemi olduğunu ve kaçırmak ile ilgili tehditlerini delil olarak sunucaz
Süper

Bildigim kadariyla kiziniz 1 yasinda bile degil. Size o mesaji attiginda orta parmaginizi kaldirarak fotoğraf cekip atsaydiniz keske... ay neyse siz bana bakmayin... allah yardimciniz olsun... korkmayin...

Bildigim kadariyla kiziniz 1 yasinda bile degil. Size o mesaji attiginda orta parmaginizi kaldirarak fotoğraf cekip atsaydiniz keske... ay neyse siz bana bakmayin... allah yardimciniz olsun... korkmayin...
Kızım 4 yaşında . Ama ara kararda velayet bana verildi . Kızımı yasal yolla almaktan bahsetmiyor ki zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…