çocuğum için dua topluyorum lütfen çok ihtiyacımız var

Canm rabbim sifalar versin.ins sagsalim dogar.cok uzuldum inan.bende 1tane okurum.alkahim kabul etsin ins dualarinizi.

Allahim yazicaktim.yalnis olmasin.ALLAH im affet

Rabbim şafii isminin hürmetine sifalar ihsan eylesin insaallah minik yavrucuguna....bende 5 tane alayım canım...

Allah şifa versin.
1 adet de ben alıyorum müsadenizle.

Allah hayırlı evlat, hayırlı ömür nasip etsin inşAllah..
Bende 1 tane okurum yarın akşam..

Rabbim korktuklarımızdan emin etsin bizi, yavruya sıhhatli bir ömür nasip etsin inşallah.
2 tane aldım , eksik kalırsa takip eder yine alırım.
Arada sayı ver arkadaşım ne kadar oldu bilelim.

Allah şifa versin, hiçbir anneye bebeğinin sağlığıyla endişe yaratmasın. Yarın akşam kendi çocuğum ve ölmüşlerimiz için dua ederken, sizin miniği de ilave edeceğim.

Ama 41 yasin için 1 sayılır mı bilmiyorum.

Son düzenleme:
Bende okurum
fakat bahsetmıştı bir arkadas benım abımın kızıda her ıkı elındede 6 parmakla dogdu ustelık parmaklar buyuyordu yanı işlevsel idi her ikiside 1 sene cocugu konu komşudan sakladılar 1 yasına gırdıgınde gop hastanesi el mikrocerrahisinde çok ünlü bir doktorun öğrencisi tarafından sadece hastane masraflarını karşılarayaraktan ameliyat etti tabi zor gecti emeklemesi geriledi 2-3 ay sürekli kucakta tutuldu,
şimdi 4 yaşına girecek fakat bizdeki durum daha farklı parmak içerde kökten olarak büyümeye başlamış tek elinde tekrar ameliyat olmalı
ameliyat izleri var tabiki ellerinde avuc içi dışı ve işaret ve baş parmak arasında
genetik tahlililler hem kızımıza hemde anne babaya ypaıldı hiç bişi çıkmadı

benim abimde seneler önce bir elinde 6 parmakla doğmuş genetik bir baglantı kurulamasada buna baglandı bu duruma ma abimdeki küçük büyümeyen bir parmaktı baş parmağın yanında ama kızında olan işraet parmagından iki tane vardı araları gayet muntazamdı ve bütün parmaklarla oda büyümüştü
istanbuldaysanız bu hastaneyı tavsiye ederim

Allah şifasını vrsin tahir bebeğin 1 tane alıyorum

Konu sahıbı sayıları güncelleyerek yazsanız bilsek kaç olmuş
sayı tamamlanmadıysa ben de alayım 1 tane allah kabul etsin şifa versin inşallah

tamamlandı mı 41 tane ,eğer açık varsa bende bu akşam okurum 1 tane ,allah şifa versin yavruya inşallah ..

Bu akşam 1 tane de ben okurum.

Umarım sonuçlar iyi çıkar,gönlünüzü ferah tutun.

1 tanede ben okurum dediğiniz gibi şuan sayı kaç ona göre eksikse fazla okuyalım kabul olur inşallah

Allah şifalar versin. İnşallah bişeyciği çıkmaz oğlunuzun.. Eger tamamlanmadı ise bende okuyabilirm bir yasin bu akşam inşallah..

hanımlar cok teşekkür ederim sayı tamamlandı bazı arkadaşlar okumak için ileri bir tarihi verdiği için tam bir sayı yazamıyorum maalesef.düşünen benle birlikte üzülen okuyup zaman ayıran herkesten teker teker allah razı olsun.allah sizleri evladınızla sınamasın .o kadar zor ki anlatamam.kimsenin benim yaşadığım duyguları yaşamasını asla istemem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…