çocuğum için dua topluyorum lütfen çok ihtiyacımız var

canım cok saolasın ıyı dılekrın ıcın evet cuma gunu de olur dua ıcın

Tamam o zaman cuma günü 1 tane yasin okuyorum..
Yalnız şunu da söylemek isterim ben arapça bilmiyorum kitaptan türkçe okunuşuyla okuyorum yani kendim için okunulacaksada o şekilde okuyorum

Allah cocuğuna acil şifalar versin.Hamileliğim riskli gectiği için sürekli yatıyorum o yüzden yasin değilde aklıma gelen duaları okurum.
Birde yunus duası var çok kısa o da çok iyi sürekli onuda okuyabilirsin(bende okucam cocuğun için)

hanımlar merhaba.daha evvelde bir konu açmıştım bebeğim anomaliyle doğdu şeklindeydi başlığım oğlum sağ ayağında fazla parmakla doğmuştu ve zihinsel engelli olma ihtimali yüksek demiştim.buradaki hanımlar saolsunlar içimi bir nebzede olsun rahatlattılar fakat en son götürdüğümüz profesör bebeğin detaylı kromozom analizini ve genetik test yapılmasını talep etti.28 yaşındayım bu benim ilk evladım.çoğunuz annesiniz ya da evlilik hazırlığı içerisindesiniz biliyorum.2 buçuk aydır biz bu süreç içerisindeyiz ortalama 1 aydır terapi alıyorum bazı şeyleri insan başına gelince anlıyor kaldıramıyorum.beni yanlış anlamayın eğer engelliyse o benim evladım başımın üstünde taç yaparım 2 kat daha fazla özen gösteririm ona.çünkü çocuğum benim parçam.sizden isteğim yasin okumanız oğlum için.41 yasin dağıtıyorum.alan kişi kaç adet aldığını yazarsa bende ona göre hesap yapıcam .7 gün içerisinde 41 yasinin tamamının okunması gerekiyor.lütfen alan kişi aldım 1 adet ya da 2 adet yazarsa çok sevinirim.her gün bakıp takip edicem başlığı.şimdiden dualarını esirgemiyen herkesten allah milyon kere razı olsun ve en önemlisi allah hiçkimseyi evladıyla sınamasın

canım bende perşembe akşamı okurum 1 tane ALLAH ŞİFA VERSİN

hanımlar merhaba.daha evvelde bir konu açmıştım bebeğim anomaliyle doğdu şeklindeydi başlığım oğlum sağ ayağında fazla parmakla doğmuştu ve zihinsel engelli olma ihtimali yüksek demiştim.buradaki hanımlar saolsunlar içimi bir nebzede olsun rahatlattılar fakat en son götürdüğümüz profesör bebeğin detaylı kromozom analizini ve genetik test yapılmasını talep etti.28 yaşındayım bu benim ilk evladım.çoğunuz annesiniz ya da evlilik hazırlığı içerisindesiniz biliyorum.2 buçuk aydır biz bu süreç içerisindeyiz ortalama 1 aydır terapi alıyorum bazı şeyleri insan başına gelince anlıyor kaldıramıyorum.beni yanlış anlamayın eğer engelliyse o benim evladım başımın üstünde taç yaparım 2 kat daha fazla özen gösteririm ona.çünkü çocuğum benim parçam.sizden isteğim yasin okumanız oğlum için.41 yasin dağıtıyorum.alan kişi kaç adet aldığını yazarsa bende ona göre hesap yapıcam .7 gün içerisinde 41 yasinin tamamının okunması gerekiyor.lütfen alan kişi aldım 1 adet ya da 2 adet yazarsa çok sevinirim.her gün bakıp takip edicem başlığı.şimdiden dualarını esirgemiyen herkesten allah milyon kere razı olsun ve en önemlisi allah hiçkimseyi evladıyla sınamasın

Bende 3 tane alabilirim. Sonuclar belli olmadan moralinizi bozmayin.Allah sifasinida sabrinida verir ins.

1 tane de ben okuyabilirim... rabbim şifasını göndersin tüm şifa bekleyenlere...:21:

Allah acil şifalar versin. Şuan reglim ama cuma günü 1 tane okuyabilirim.

Bende 1 tane alayım
Rabbim Şifa versin yavrunuza çok çok üzüldm

canım yaaa hatırladım seni ne zaman çıkacak sonuçların benim yarın evimde dini sohbet olacak seni söylüycem ve dua alıcam senin için bende 2 tane alıyorum allahım şifa verir inşallah ve bize hayırlı bi haber verirsin

Allah şifa versin cnm inş kötü birşey çıkmaz bende aldım bir tane Allah kabul etsin inş dualarımızı

Allah korktuklarınıza uğratmasın inşallah.
regl dönemindeyim, ama bitince 1 hafta içinde 1 tane okuyabilirim.

Allahim acil sifalar versin canim,
Allahim bu imtahaninizda size yardimci olsun,
bol bol güc versin

bende iki tane almak istiyorum, olurda sayi
dolmassa daha fazlada dagitmaya calisirim

canım o şekilde de olur alıyorsan ekliyeyim seni istersen.iyi dileklerin için de ayrıca çok teşekkür ederim allah razı olsun

Ne demek keske elimden fazlası gelse benim icinde 1 tane ekle ayrıca tamamlanmazsa lütfen haberim olsun halamı ve bikaç yakınımı ararim onlar hem kurandan okurlar :KK16:

Ne demek keske elimden fazlası gelse benim icinde 1 tane ekle ayrıca tamamlanmazsa lütfen haberim olsun halamı ve bikaç yakınımı ararim onlar hem kurandan okurlar :KK16:
Kaç oldu bilmiyorum ama 1 Tanede ben alıyorum rabbim kimseyi evladıyla sınamasin allah sifalar versin

X