çocuğum için dua topluyorum lütfen çok ihtiyacımız var

suz1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2010
363
4
hanımlar merhaba.daha evvelde bir konu açmıştım bebeğim anomaliyle doğdu şeklindeydi başlığım oğlum sağ ayağında fazla parmakla doğmuştu ve zihinsel engelli olma ihtimali yüksek demiştim.buradaki hanımlar saolsunlar içimi bir nebzede olsun rahatlattılar fakat en son götürdüğümüz profesör bebeğin detaylı kromozom analizini ve genetik test yapılmasını talep etti.28 yaşındayım bu benim ilk evladım.çoğunuz annesiniz ya da evlilik hazırlığı içerisindesiniz biliyorum.2 buçuk aydır biz bu süreç içerisindeyiz ortalama 1 aydır terapi alıyorum bazı şeyleri insan başına gelince anlıyor kaldıramıyorum.beni yanlış anlamayın eğer engelliyse o benim evladım başımın üstünde taç yaparım 2 kat daha fazla özen gösteririm ona.çünkü çocuğum benim parçam.sizden isteğim yasin okumanız oğlum için.41 yasin dağıtıyorum.alan kişi kaç adet aldığını yazarsa bende ona göre hesap yapıcam .7 gün içerisinde 41 yasinin tamamının okunması gerekiyor.lütfen alan kişi aldım 1 adet ya da 2 adet yazarsa çok sevinirim.her gün bakıp takip edicem başlığı.şimdiden dualarını esirgemiyen herkesten allah milyon kere razı olsun ve en önemlisi allah hiçkimseyi evladıyla sınamasın

hanımlar duanın tesirli olması için oğlumun adını ve benima dımı yazmayı unutmuşum kusura bakmayın kafam allak bullak.ismim mehtap oğlumun ismi tahir babasının adı heybet

ben bir tane aldım canım keşke daha fazlasını yapabilsek, ALLAH senin çocuğuna ve şifa bekleyen her hastaya tez zamanda öyle şifa versin öyle şifa versin ki vücudunda tek bir zerre hastalık kalmasın. amin.

öncelikle geçmiş olsun Rabbim evladınızın acısını göstermesin en kısa zamanda şifa versin ben 3 adet okurum kabul ederseniz....

allah razı olsun canım çok teşekkür ederim çok saol

öncelikle geçmiş olsun Rabbim evladınızın acısını göstermesin en kısa zamanda şifa versin ben 3 adet okurum kabul ederseniz....

allah razı olsun ne desem bilemedim beni çok mahçup ettin allahs eni ömrünün hiçbir döneminde evladınla sınamasın canım benim

allah razı olsun ne desem bilemedim beni çok mahçup ettin allahs eni ömrünün hiçbir döneminde evladınla sınamasın canım benim

Amin cümlemizi...hiç mahçup olma insan insana herzaman lazım...inşallah en yakın zamanda iyi haberlerini alır sevincine bizde ortak oluruz...

Rabbim korusun evladını., inan bi kac duuadan fazlasını bilmiyorum elimden gelse, okurdum yasin. Ama tüm kalbimle dua ettim. inşallah hiçbirşey çıkmaz. Bunun ne zor bir süreç olduğunu biliyorum. Aklıma her geldiğinde duam seninle. Gözlerim doldu konunu okurken

Rabbim bir an önce şifasını versin umarım hersey gönlünüzce olur bende dua etmek isterim ama ben yasininin Arapça okunuşundan okuyabiliyorum yani Kur'an dan okumayı bilmiyorum eğer öylede kabul oluyorsa 1 tanede ben okumak isterim Rabbim herkesin dualarını kabul etsin evladınızıda sağlikla size bağislasin

Rabbim şifa versin yavrunuza.
Umarım hiçbir anormallik çıkmaz oğlunuzda.
Bende yarın bir Yasin okurum yavrunuz için.

ben Yasin okumayı bilmiyorum ancak bildiğim dualardan okudum Allah kabul etsin oğlunuza şifa versin İnşallah.

Son düzenleme:

Allah yardım etsin..
Allah şifalar versin..
Bi anne için kolay değildir tabiki şimdi eminim elinizden gelenin ötesinde şeyler yapıyosunuzdur..
Yasin için 7 gün içerisinde demişsiniz..Ben okurum fakat şu aralar okuyama ancak cuma okuyabilirim cuma günü olur diyosanız ben 1 tane yasin okurum sev seve

canım o şekilde de olur alıyorsan ekliyeyim seni istersen.iyi dileklerin için de ayrıca çok teşekkür ederim allah razı olsun

canım öncellikle geçmiş olsun rabbim kimseyi evladı ile sınamasın bende 1 adet alıyorum inşallah allah tez zamanda şifasını verir kuzunu sana sağlıklı bi şekilde bağışlar...

Eger kabul ederseniz ben yarin bir adet okurum. Rabbim onu size bagislasin, acil sifalar versin.

canım cok saolasın ıyı dılekrın ıcın evet cuma gunu de olur dua ıcın

ALLAH ACIL SIFALAR VERSIN INSALLAH(AMIN) türkce mealini okursak oluyor degilmi ?:26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…