çocuğum için dua topluyorum lütfen çok ihtiyacımız var

hanımlar allah razı olsun çok teşekkür ederim 2 sayfa evvelde yazdım sayı tamamlandı.allah hepinizden milyon kere razı olsun allah kımseyı evladıyla sınamasın

hanımlar allah razı olsun çok teşekkür ederim 2 sayfa evvelde yazdım sayı tamamlandı.allah hepinizden milyon kere razı olsun allah kımseyı evladıyla sınamasın

canım 1 tana almıştım okudum bilgi n olsun inşallah saglıkk getirir

Son düzenleme:
Canım cuma günü okurum demiştim.Dün gece okudum bir tane Allah kabul ederse. Acil şifalar diliyorum.

hanımlar merhaba.daha evvelde bir konu açmıştım bebeğim anomaliyle doğdu şeklindeydi başlığım oğlum sağ ayağında fazla parmakla doğmuştu ve zihinsel engelli olma ihtimali yüksek demiştim.buradaki hanımlar saolsunlar içimi bir nebzede olsun rahatlattılar fakat en son götürdüğümüz profesör bebeğin detaylı kromozom analizini ve genetik test yapılmasını talep etti.28 yaşındayım bu benim ilk evladım.çoğunuz annesiniz ya da evlilik hazırlığı içerisindesiniz biliyorum.2 buçuk aydır biz bu süreç içerisindeyiz ortalama 1 aydır terapi alıyorum bazı şeyleri insan başına gelince anlıyor kaldıramıyorum.beni yanlış anlamayın eğer engelliyse o benim evladım başımın üstünde taç yaparım 2 kat daha fazla özen gösteririm ona.çünkü çocuğum benim parçam.sizden isteğim yasin okumanız oğlum için.41 yasin dağıtıyorum.alan kişi kaç adet aldığını yazarsa bende ona göre hesap yapıcam .7 gün içerisinde 41 yasinin tamamının okunması gerekiyor.lütfen alan kişi aldım 1 adet ya da 2 adet yazarsa çok sevinirim.her gün bakıp takip edicem başlığı.şimdiden dualarını esirgemiyen herkesten allah milyon kere razı olsun ve en önemlisi allah hiçkimseyi evladıyla sınamasın

Benim size sorularım var kızım aynı şekilde doğdu üstünden yıllar geçmiş ama nasıl ulaşabilirim özel mesaj atılamaıyor

X