çocuğu Olamayan Arkadaşlar Eşlerinizin Tepki Gösteriyormu

kurnaz

söylermisin hazan nedir..
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2008
1.891
2
41
:emir_bebek:ÇOCUK SAHİBİ OLAMAYAN ARKADAŞLAR EŞLERİNİZDEN DESTEK GÖRÜYOMUSUN YADA TEPKİ ALIYOMUSUNUZ:1no2::1no2::1no2:

:1no2:BÖYLE Bİ KONU AÇMAK İSTEDİM ÇÜNKÜ BENİM BEBİŞ OLMUYOR VE SAOLSUN EŞİM BU KONUDA ÇOK DESTEK ÇIKIYOR HİÇ ŞİKAYET ETMEDİ NASİPSE OLUR DİYOR VE BU SÖZ BENİ BİR NEBZEDE OLSA RAHATLATIYOR UMARIM OLUR BİZİMDE EN KISA ZAMAN DA DEYİLMİ ARKADAŞLAR ALLAH GÖNLÜMÜZE GÖRE VERSİN :nazar:yerimseniben

:1no2:BÖYLE Bİ KONU AÇMAK İSTEDİM ÇÜNKÜ BENİM BEBİŞ OLMUYOR VE SAOLSUN EŞİM BU KONUDA ÇOK DESTEK ÇIKIYOR HİÇ ŞİKAYET ETMEDİ NASİPSE OLUR DİYOR VE BU SÖZ BENİ BİR NEBZEDE OLSA RAHATLATIYOR UMARIM OLUR BİZİMDE EN KISA ZAMAN DA DEYİLMİ ARKADAŞLAR ALLAH GÖNLÜMÜZE GÖRE VERSİN :nazar:yerimseniben

Amin canım aminnn....:emir_bebek:

slm güzel konu açmışsın canım.benim eşim allah razı olsun stresten uzak durim diye her şeyi yapıyo.hatta ben diorum bitkisel çaylar hamileliği kolaylaştırıyomuş hemen araştırıyo hangi bitki daha iii fln die sağolsun.eş desteği çok önemli.bide bizim bebeğimizin olamaması için herhangi bi sorunumuz yok her şey normal olduğu halde olmuyo o yüzden de sorun olmuyo aramızda.allah hepimize bu güzel annelik duyguyu yaşatır umarım amiiinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

benım eşim şakaylada olsa senden hıcbırsey olmaz dıyor bana sık sık ...
ve benı dahacok uzuyor :KK43: doktorum herseyın normal esıne sperm testı yaptıralım dedı ama o bahaneler buluyor kacıyor hep bende bırsey yok ıyıyım bugun degıl yarın dıyor...
doktorum ıkı ay daha bekleyelım oyle sıkıştıralım esını dedı ...
2 ay sonra 1 senemız dolucak bakalım...

biz biraz komik bi çiftiz..eşim beni rahatlatmak için sürekli espri yapar bu konuyla ilgili..mesela geçenlerde çok dertliydim nerdeyse ağlayacaktım bana dediki "ya niye üzülüyorsun çocuk doğuramıyorum diye,bak bende doğuramiyorum"..tabi gülmekten kırıldık..yine bi defasında tam benim yumurtanın çatlama günüydü,dışardan bi gürültü duyduk demesin mi "aaa senin yumurtan çatladı galiba sesini duydum"...tabi yine kahkaha...ama yeri gelince kucağında bağıra bağıra ağlıyorumda..Allah ondan razı olsun,herşey daha kolay geçiyor onunla.....

biz biraz komik bi çiftiz..eşim beni rahatlatmak için sürekli espri yapar bu konuyla ilgili..mesela geçenlerde çok dertliydim nerdeyse ağlayacaktım bana dediki "ya niye üzülüyorsun çocuk doğuramıyorum diye,bak bende doğuramiyorum"..tabi gülmekten kırıldık..yine bi defasında tam benim yumurtanın çatlama günüydü,dışardan bi gürültü duyduk demesin mi "aaa senin yumurtan çatladı galiba sesini duydum"...tabi yine kahkaha...ama yeri gelince kucağında bağıra bağıra ağlıyorumda..Allah ondan razı olsun,herşey daha kolay geçiyor onunla.....

negüzel ALLAH c.c. mutluluğunuzu daim etsin inşallah komik admla ömür güzel geçer
gerçi bnede eşimden çok memnunum ailesi hariç hiç anlayışlı değiller hep kendilerini düşünüyorlar

rabbim hepimizin kucağına bebişleri almayı nasip etsin arkadaşlar allah herkezden razı olsun birbirimize sıkı sıkı kenetlenelim bu da geçecek ben inanıyorum sizde inanın

gülmekten yarıldım ya gerçekten çok güzel espiriler özellikler çatlayan yumurta ...allah mutluluğunuzu daim etsin canım.a.s.

aynen canim benimde 2 senedir olmuyor ama esim allah razi olsun agzini acip bir kelime dahi etmedi.ayrica bu bizim elimizde olan bir sey degil.bence bir erkek esine cocugu olmuyor diye kiziyorsa en buyuk haksizligi yapmis oluyor.bu isleri ayarlayan tamamen Allah.

evliliğimizin 5.senesi bitmek üzere,temmuzda 6.seneye giriyoruz ve biz ilk yıllar çocuk düşünmediğimiz için korunduk daha doğrusu ben korundum doğum kontrol hapıyla ve açıkçası eşim içinde rahat oldu,3.5 sene kullandım,hapı bıraktıktan bu yana hamile kalamadım,doktora gittik,pkos olduğumu öğrendim,eşim destek oldu bana her ağladığımda ve her ay hamile kalmak için bekleyişimde ve hiç bir zaman olumsuz tek bir şey bile söylemedi,herşeyin vakti saati gelince olur dedi ve hala bekliyoruz ama ben onun alışveriş merkezinde bebeklere bakışını görüyorum içim acıyor ne kadar da isteyerek keşke bizimde olsa diyerek baktığını farkediyorum benim ona baktığımı hissedince birden başka yerlere çekiyor kolumu,havayı dağıtıyor,akrabalarımızın bebeklerini severken de farkediyorum bunları ama yapacak bir şey yok bekleyip dua edip sabretmekten ve birbirimize destek olmaktan başka Allah hiç kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah a.s.

:dance:
evliliğimizin 5.senesi bitmek üzere,temmuzda 6.seneye giriyoruz ve biz ilk yıllar çocuk düşünmediğimiz için korunduk daha doğrusu ben korundum doğum kontrol hapıyla ve açıkçası eşim içinde rahat oldu,3.5 sene kullandım,hapı bıraktıktan bu yana hamile kalamadım,doktora gittik,pkos olduğumu öğrendim,eşim destek oldu bana her ağladığımda ve her ay hamile kalmak için bekleyişimde ve hiç bir zaman olumsuz tek bir şey bile söylemedi,herşeyin vakti saati gelince olur dedi ve hala bekliyoruz ama ben onun alışveriş merkezinde bebeklere bakışını görüyorum içim acıyor ne kadar da isteyerek keşke bizimde olsa diyerek baktığını farkediyorum benim ona baktığımı hissedince birden başka yerlere çekiyor kolumu,havayı dağıtıyor,akrabalarımızın bebeklerini severken de farkediyorum bunları ama yapacak bir şey yok bekleyip dua edip sabretmekten ve birbirimize destek olmaktan başka Allah hiç kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah a.s.
amin canıminşallah en büyük arzum eşimibn çocuğunu taşımak ve onu baba yapa bilmek inşallah kısmetse olur bir gün paylaşımın için sağolyerimseniben

sanırım eşim olmsaydı bu durumu kolay kolay
atlatamazdım
allah ondan razı olsun.şakalarla dalgalarla
bu dönemi atlatmaya çalışıyoruz işte.
o her zaman allah isterse olur
diyor

merhaba arkadaşlar.bizim de 5 aydır olmuyor 2 yıllık evliyiz.eşimden hiç olumsuz tepki görmedim.hatta espiri bile yapar:"ben spermden büyütcem "diye.ama babası sürekli laf çakıyor.torun torun diye.ona inadıma 1.5 yıl bekledim zaten.şimdi de bebiş nazlanıyor.

eşim yaşça benden büyük olmasına rağmen benden daha sabırlı ve daha anlayışlı..hep ben üzülürüm ,o ise teselli eder..zamanı gelince olacak der..bu yüzden şanslıyım..tam tersi olsaydı,evlilik biryerlerden çatırdamaya başlardı herhalde...allah eşlerimizin desteğini,sadakatini,anlayışını bizden eksik etmesin..hiç olmadı evlatlık alırız diyor eşim,hemde bir yetimin hayatını kurtarırız..daha ne isteyebilirim ki??

arkadaşlar morali bozmak yok inşallah rabbim isteyen herkeze verecek daha zaman var

benim eşimde üzülmüyor gibi yapıyor olur sen sters yapma diyor ama başkalarının çocuklarından gözünü ayırmıyor öyle olunca çok üzülyorum eşime bir bebek veremedim diye bir gün dahi anne olsam yeter koklayarak yatsam bebegimi koynuma alsam uyurken seyretsem yemek yedirsem anne dese insanlar bana darısı sana demeseler arkadaşlarım hamile olunca saklamasalar benden yaralı oldugumu hişssetirmeseler bana ama olmuyor kanayan bişr yaram var ve en küçük dabede açılp tekrar kanıyor

benım eşim şakaylada olsa senden hıcbırsey olmaz dıyor bana sık sık ...
ve benı dahacok uzuyor :KK43: doktorum herseyın normal esıne sperm testı yaptıralım dedı ama o bahaneler buluyor kacıyor hep bende bırsey yok ıyıyım bugun degıl yarın dıyor...
doktorum ıkı ay daha bekleyelım oyle sıkıştıralım esını dedı ...
2 ay sonra 1 senemız dolucak bakalım...

mehaba bence eşin sana haksızlık ediyor. her şaka da bir gerçek payı vardır. ama eşin şunu bilmeli ki bu sadece kadınla ilgili bir durum değil. sen de ona şaka yap. sen tohumu ekemiyorsun diye:sm_cool:

Ya Kizlar Açikçasi Bizlere Destek Olmayan Eşleri Ne Yapalim Tabi Destek Olcaklar...
çok şükür Bende Mükemmel Bir Eşe Sahibim(ona Söylemem şimarir) Malesef Bende Erken Doğumla Kaybettim Tüp Bebeklerimi Hastanede Yatarken Bile Aşkim Istersen Hiç Uğraşmayalim Gel şurdan Bitane çalalim Diyor Hazir Bebek:):) çatlak Işte... Allah'a şükür Yani....
Bana Destek Olmayan Kocayi Napiyim Sepet Havasi çalarim Valla...

X