Çocuk Hastalıkları Çocuğu ms hastası olanlar yardım

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

yaprak-42

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2018
39
2
44
Kızım 17 yaşında ms ön tanısı ile hastaneye yattık 5 gün yüksek doz kortizon prednol aldık damardan hastaneden bugün çıktık dün ve önceki günler kortizon almadık bugün taburcu olurken doktor kortizonun tabletini verdi deltacortril 5 mg günde 12 tane 2 ser gün günde 11 tane 2 ser gün günde 10 tane 2 ser gün olarak günde 1 taneye düşene kadar 24 gün bu kortizonu alacak kızım bugün hastaneden çıktıktan sonra akşam 6 civarları ilk 12 tablete başladı saat 6 dan 12 ye kadar 10 tanesini içti fakat çok midesi bulanıyor midesinin çok acıdığını söylüyor halsiz ne yapacagimi şaşırdım çocuğu ms olan veya evde tablet olarak kortizon tablet fazla kullanan varmı bizim gibi lütfen yardım edin mide bulantisi ve mide yanması acıması nasıl geçer günlerdir sıkıntı çekiyor hastane doktor ilaç tahlil hepsinden kaçıyor artik

Moralimi nasıl yüksek tutayım elimde degilki perişan oldu kızım günlerdir kortizon alıyor mide bulantisi midesinden sıkıntı çekiyor akşam 6 dan bu saate kadar 10 tanesini içebildi daha iki tane içmesi lazım Şimdi o 2 taneyi nasıl içiricem ya bisey olursa diye korkuyorum

Moralimi nasıl yüksek tutayım elimde degilki perişan oldu kızım günlerdir kortizon alıyor mide bulantisi midesinden sıkıntı çekiyor akşam 6 dan bu saate kadar 10 tanesini içebildi daha iki tane içmesi lazım Şimdi o 2 taneyi nasıl içiricem ya bisey olursa diye korkuyorum
Tek bir dr un teşhisi ile mi bu yola çıktınız?

Yengem MS hastası ve vakıf gureba gidiyor şuan Araştırma bölümü varmış yeni tedaviler öyle dedi çok geçmiş olsun

X