İlköğretim Yorum ve Soruları Çocuğu 2.Sınıfa Giden Velilerin Paylaşım Alanı :)))

iyi dilekleriniz için teşekkürler kızlar

ben de başladım 5. sınıf arada boş dersler var iyi oldu

uzak maalesef yani küçük şehre göre ama gidip geliyoruz bakalım ortam da iyi

bi de ilginç bişey oldu saatler uymadı sıla benimle gelmek zorunda kaldı 3 ay başka okul sonra geri gel eski okul normalde çok saçma bir durum ama bırakmak istemedim zaten okul onun için çok önemli olmadığından bişey kaybetmez diye düşündüm ,o da çok gelmek istedi yanımda olmak hoşuna gidecek heralde ,beraber gidip gelicez artık

sorunlarını anlattığımda çok da sorunlu değil dediler orda 2 2. sınıf öğretmeni vardı bugün girdi derse dinlemiş cevap vermiş yazmış öğretmen hiç fena değil dedi,ben de ilk günden utanmıştır dedim bakalım sonra neler nasıl olacak,sıla da anne yeni okul farklı ya ben de tavrımı değiştireyim dedim diyo,öğretmen çok güleryüzlü samimi biri belki sıla etkilenir,en azından değişiklik hoşuna gider belki

yarım günlük tatiller falan da kar içinmiş hayırlısı diyelim hasta olmayın sakın öpüldünüz

hayırlı bol uğurlu olsun canım sizin için, bakarsın sıla seni şok eder bakarsın sorun öğretmendeydi, bunu da test etmiş olursun

bu arada ben de ödev verdim ya ne kızıyosunuz :KK47:

:KK1::KK1::KK1: ay ne güzel sık yazan bi öğretmenimiz var artık, keşke 2. sınıf denk gelseydi:KK1::KK1:

bi de ilginç bişey oldu saatler uymadı sıla benimle gelmek zorunda kaldı 3 ay başka okul sonra geri gel eski okul normalde çok saçma bir durum ama bırakmak istemedim zaten okul onun için çok önemli olmadığından bişey kaybetmez diye düşündüm ,o da çok gelmek istedi yanımda olmak hoşuna gidecek heralde ,beraber gidip gelicez artık

sorunlarını anlattığımda çok da sorunlu değil dediler orda 2 2. sınıf öğretmeni vardı bugün girdi derse dinlemiş cevap vermiş yazmış öğretmen hiç fena değil dedi,ben de ilk günden utanmıştır dedim bakalım sonra neler nasıl olacak,sıla da anne yeni okul farklı ya ben de tavrımı değiştireyim dedim diyo,öğretmen çok güleryüzlü samimi biri belki sıla etkilenir,en azından değişiklik hoşuna gider belki

yarım günlük tatiller falan da kar içinmiş hayırlısı diyelim hasta olmayın sakın öpüldünüz

hayırlı olsun canım senin ve sıla için de
sıla için de belki iyi gelir canım bu değişiklik

bizim bugün yarımgündü
ödevde vermemiş öğretmen şimdi aradım test çözüyomuş kendisi
öğretmeniniz insaflıymış :KK31::KK31:
bize cuma günü yarım gün toplantı varmış okulda

sıla ve senin adına cok sevindim sılaya böyle bir değişiklik gerekiyordu inşallah iyi olur herşey
hemen adapte olması negüzel

bizim okulun toplantısı bugünmüş, sabahtan gelincekmiş 3 saat, akıllı oğlum unutmuş tabii, okula bi gittik kapı duvar:KK53::KK53:

bizim okulun toplantısı bugünmüş, sabahtan gelincekmiş 3 saat, akıllı oğlum unutmuş tabii, okula bi gittik kapı duvar:KK53::KK53:

bizim burda da pazaretsi günü bazı okullarda aynı şey olmuş kimsenin haberi yok öğlende giden geri gelmiş tabii:KK9:

öğretmeniniz insaflıymış :KK31::KK31:
bize cuma günü yarım gün toplantı varmış okulda

sıla ve senin adına cok sevindim sılaya böyle bir değişiklik gerekiyordu inşallah iyi olur herşey
hemen adapte olması negüzel

bu hafta demekki kısım kısm bütün okullarda olacak yarımgün
valla canım geçen dönem gibi insaflı başlayıp dönem sonuna doğru çoşmasın da yine :KK53:
işallah bu dönem ağır geçmez dua ediyorum oğlum için benim şu doğum işi okullar kapanmadan önce olacak kısmetse işalalh oğlumu çok etkilemez ben yine elimden gelen gayreti göstericem onun için en az hasarla işallah ataltırız da derslerini etkilemez çünkü sürekli ben ilgileniyorum dersleri ile

:KK1::KK1::KK1:
bu hafta demekki kısım kısm bütün okullarda olacak yarımgün
valla canım geçen dönem gibi insaflı başlayıp dönem sonuna doğru çoşmasın da yine :KK53:
işallah bu dönem ağır geçmez dua ediyorum oğlum için benim şu doğum işi okullar kapanmadan önce olacak kısmetse işalalh oğlumu çok etkilemez ben yine elimden gelen gayreti göstericem onun için en az hasarla işallah ataltırız da derslerini etkilemez çünkü sürekli ben ilgileniyorum dersleri ile

bizim öğretmen 2.dönem zor olacak dedi :KK14::KK14::KK14:dün canımıza okudu verdiği ödev bitmek bilmedi yarım yamalak oldu:KK14: yetişmedi bir türlü :KK14::KK14:bütün sınıf yetiştirmemiş oğluma kızarsa bir iki laf demeyi bekliorum :KK19::KK19:
yardım edecek kimse yok mu?lk günler zor olabilir senin acından
umarım kolaylıkla atlatırsınız bu günleri :KK34:

bizim burda da pazaretsi günü bazı okullarda aynı şey olmuş kimsenin haberi yok öğlende giden geri gelmiş tabii:KK9:

bende diyorum yollar niye boş:KK53::KK53::KK1::KK1:

bizim öğretmen 2.dönem zor olacak dedi :KK14::KK14::KK14:dün canımıza okudu verdiği ödev bitmek bilmedi yarım yamalak oldu:KK14: yetişmedi bir türlü :KK14::KK14:bütün sınıf yetiştirmemiş oğluma kızarsa bir iki laf demeyi bekliorum :KK19::KK19:

valla sizin hoca 2. dönem zor olcak diyosa, o okuldan koşarak uzaklaşmak lazım,:KK1::KK1: kolay gelsin kuzuna

allah kolaylıkversin canım sana ve kuzuna
valla yardım edecek bir tek babamız var o da biliyosunuz babalar ne kadar ilgilenir oğlum dersin varsa yap bu kadar :44: benim gibi ilgilenemez ki :44: artık bir on gün gibi biraz zorlanıcaz o zamana kadar alalhım bir dert keder vermezse işalalh ilgilenirim oğluşumla

bende diyorum yollar niye boş:KK53::KK53::KK1::KK1:

valla sizin hoca 2. dönem zor olcak diyosa, o okuldan koşarak uzaklaşmak lazım,:KK1::KK1: kolay gelsin kuzuna
chess güldürdün beni :KK1::KK1::KK1: oğlanda anne 12 den sonra 3 ders dio:KK53: ben 9 .30 ta zil calar 12 30 da dağılırlar diorum sizin duruma düşmeyim kesin öğrenim en iyisi :KK1::KK1:
v ilk günden öğretmen canımıza okudu bakalım devamı nasıl olacak :KK14::KK14:
allah kolaylıkversin canım sana ve kuzuna
valla yardım edecek bir tek babamız var o da biliyosunuz babalar ne kadar ilgilenir oğlum dersin varsa yap bu kadar :44: benim gibi ilgilenemez ki :44: artık bir on gün gibi biraz zorlanıcaz o zamana kadar alalhım bir dert keder vermezse işalalh ilgilenirim oğluşumla

babalar öyle :KK14::KK14:ama iş başa düşünce ilgilenir bence :KK31:
allah yardımcın olsun canım :KK34:

Son düzenleme:
:KK49:
chess güldürdün beni :KK1::KK1::KK1: oğlanda anne 12 den sonra 3 ders dio:KK53: ben 9 .30 ta zil calar diyorum 12 30 da dağılırlar diorum sizin duruma düşmeyim kesin öğrenim en iyisi :KK1::KK1:
v ilk günden öğretmen canımıza okudu bakalım devamı nasıl olacak :KK14::KK14:

babalar öyle :KK14::KK14:ama iş başa düşünce ilgilenir bence :KK31:
allah yardımcın olsun canım :KK34:

Merhabalar ben de ikinci sınıfları okutan bir öğretmenim.Veli gözüyle de görmek istedim sınıfımı sizlere yardımcı da olabilirim belki.Ayrıca iki sene sonra ben de veli olacağım alışmak lazım değil mi???

Merhabalar ben de ikinci sınıfları okutan bir öğretmenim.Veli gözüyle de görmek istedim sınıfımı sizlere yardımcı da olabilirim belki.Ayrıca iki sene sonra ben de veli olacağım alışmak lazım değil mi???

hoşgeldin canım, umarım aktif katılırsın bize:13::13:

eğer ilk defa veli olacaksan arada dağlar dağlar dağlar kadar fark var

ben hem veli hem öğretmen olarak veli olmanın daha kolay olduğunu düşünüyorum.çünkü o kadar ilginç veliler var ki,en sinir olanı da evde çok güzel yapıyor,burda yapamıyor diyenler.tabi veli olmanın da zorlukları var ama ben öğrencilerimle ilgilenmekten kendi çocuklarıma akit daha az yırabiliyorum,hatta kızım anne sen öğrencilerini daha çok mu seviyorsun,diye sordu.:KK43:

günaydın hanımlar;

seyyah alemi canım hayırlısı olsun...

bu değişiklik hem senin hem sıla için iyi olacaktır inşallah...

öğretmenlerimiz hoşgeldiniz...

biz bu hafta matematikten başladık...

6şar 9 şar saymaları yapıyoruz...

dünde sözlükten bilmediğimiz kelimeleri bulma çalışması vermiş öğretmenimiz...

bu hafta bayağı yumuşak geçecek anlaşılan bizim, bakalım haftaya nolcak

günaydın hanımlarrrr
aramıza yeni gelen öğretmen arkadaşlarımız da sizler hoşgeldiniz

X