İlköğretim Yorum ve Soruları Çocuğu 2.Sınıfa Giden Velilerin Paylaşım Alanı :)))

kızlar bişey sorucam bugün yarımgünmüydü okul :26:
çoğu okulda öyeymiş yarımgün yapmışlar evi aradım ama kimse çıkmadı yarımgünse artık geri dönecekler :44:

neden yarım gün olsun ki canım, ben duymadım, artık dağılırlarsa hoca telefon eder

kızlar ben pazartesi öğretmenliğe başlıyorum
bi taraftan seviniyorum iş iştir sonuçta baba parası yiyoruz hoş yine gönderecek öğretmenlik maaşı nereye kadar
bi taraftan üzülüyorum nasıl ders çalışıcam ama bütün gün evde olunca da bütün gün çalışmıyosun belki işe gidince disiplin olur
karman çormanım yani
seyyahalemi adına cok sevindim .
günaydın hanımlar herkese iyi haftalar
evet yeni bir döneme başlıyoruz hepimize hayırlı olsun bakalım

yeni öğretim yılımız hepimize hayırlı olsun ))))

amin canım amin işallahhh

günaydın herkese...:KK3:

okulların açılmasına sevineceğimi düşünemiyordum ama sevindim...:KK1:

evde olmaları daha zormuş hele de kışın...:KK45:

evet hepimize hayırlı olsun yeni eğitim dönemimiz...:nazar:

macera devam ediyor...:KK1::KK1:
2.dönemde kuzuların başarısı devam etsin
hepsine rabbim zihin acıklığı versin :KK34:
karamuk bize yarım gün değil :KK31:

2.kitaplarla gittiler değil mi ?bizim türkce mat 1.dönem bitmemişti :44:

bugün normal gitmişler ama yarın yarımgünmüş öğretmenler toplantısı varmış

evet canım 2. dönem kitapalrı ile gittiler bizimde türkçe bitmişyti 1. dönem
ben de 2.kitapları yolladım. bitmedi bizim eskiler onları cıkardım sonra pişman oldum:KK53:
Evet canım 2.kitaplarla gittiler zaten bitmemiş olan kitaplarıda son hafta bitirin diye yazmışlardı bize kaynak kitaptan gidiyoruz o yüzden evde bitiriyoruz sonlara doğru
icim rahatladı. ilk gün birtek ben yolladım sanıyordum bizim veliler kararsız kalmış öğretmen birşey dememişti.

seyyahalemi sende başladınmı canım bugün, kaçıncı sınıf aldın, nasıl gitti

seyyahalemi hayırlı olsun canım Allah kolaylık versin.

kızlar tüm kuzucuklarımıza Rabbim zihin açıklığı versin 2. dönem hepimize hayırlı uğurlu olsun:KK16:

günaydın hanımlar hepinize
dün bizim öğretmen hızlı bir giriş yapmış hemen ders işlemeye başlamışlar ve akşama da ödev vermiş dün gece bismillah başaldık ödevlere sizlerin varmıydı ödevleriniz

dün bizim öğretmen hızlı bir giriş yapmış hemen ders işlemeye başlamışlar ve akşama da ödev vermiş dün gece bismillah başaldık ödevlere sizlerin varmıydı ödevleriniz

sorma ya, haayat bilgisinden yine işlemedikleri konudan ödev geldi, oturup anlatmak öğretmek yine bana kaldı, eskiden umursamıyodum ama artık gıcık olmaya başladım bu duruma, bizim bildiğimiz önce derste işlenir, sonra pekiştirme için ödev verilir, bu yeni moda mı anlamadım ki
bi de mat vardı, ama mat sorun değil allahtan oğlum için

sorma ya, haayat bilgisinden yine işlemedikleri konudan ödev geldi, oturup anlatmak öğretmek yine bana kaldı, eskiden umursamıyodum ama artık gıcık olmaya başladım bu duruma, bizim bildiğimiz önce derste işlenir, sonra pekiştirme için ödev verilir, bu yeni moda mı anlamadım ki

biz de hiç öyle şey olmuyor işte önce işliyolar sonra ders veriyo o konu hakkında bazı öğretmenler öyle yapıyorlarmış arkadaşlardan da duyuyorum biz naltıyoruz evde diyorlar

günaydın canım bizde aynı şekilde başladık :KK52::KK52:

bu malesef bizede oluyor :KK53:öğretmenlerin yükünü hafifletiyoruz :KK1:

bizim bugün yarımgündü
ödevde vermemiş öğretmen şimdi aradım test çözüyomuş kendisi

iyi dilekleriniz için teşekkürler kızlar

ben de başladım 5. sınıf arada boş dersler var iyi oldu

uzak maalesef yani küçük şehre göre ama gidip geliyoruz bakalım ortam da iyi

bi de ilginç bişey oldu saatler uymadı sıla benimle gelmek zorunda kaldı 3 ay başka okul sonra geri gel eski okul normalde çok saçma bir durum ama bırakmak istemedim zaten okul onun için çok önemli olmadığından bişey kaybetmez diye düşündüm ,o da çok gelmek istedi yanımda olmak hoşuna gidecek heralde ,beraber gidip gelicez artık

sorunlarını anlattığımda çok da sorunlu değil dediler orda 2 2. sınıf öğretmeni vardı bugün girdi derse dinlemiş cevap vermiş yazmış öğretmen hiç fena değil dedi,ben de ilk günden utanmıştır dedim bakalım sonra neler nasıl olacak,sıla da anne yeni okul farklı ya ben de tavrımı değiştireyim dedim diyo,öğretmen çok güleryüzlü samimi biri belki sıla etkilenir,en azından değişiklik hoşuna gider belki

yarım günlük tatiller falan da kar içinmiş hayırlısı diyelim hasta olmayın sakın öpüldünüz

X