İlköğretim Yorum ve Soruları Çocuğu 2.Sınıfa Giden Velilerin Paylaşım Alanı :)))

nasılsınız kuzucukların tatili nasıl geciyor ?

valla özetten nefret ettiği için zorluyo tabii, bizim yardımımız olmadan ödev yaptıkları günleride görürürüz inşallah
o günlerde gelecektir elbet
Çok geçmiş olsun allah beterinden korusun 7 saat bayağı bi uzun süre hele benım gibi panik bir insanı düşünemiyorum orda
saol canım .bende panik bir insanım ogün o kadar kadar şey atlattık ki korkunun ecele faydası olmadığını anladım
biraz testkolik canım ya

Rabbim zihin açıklığı versin canım

geçmiş olsun canımmmmmmmmmmmm
çok üzücü bir durum
saol cnm
testleri severek yapması ne güzel. ben dürtmesem oğlumun akılana ders yapmak, test cözmek gelmez yine de yazı yazmak yerine test cözmeyi tercih eder
Nasılsınız..........
iyi sayılırız tatilin son haftası ama oğlum hastatatili cok istedik böyle gecti hayırlısı
seyyahalemi yine de umudunu kaybetme inşallah istediğin gibi olur herşey

inşallah melda ,ben de bir umut hala çalışıyorum işte

kızlar selam
nasılsınız tatil nasıl devam ediyor son haftamız artık pazaretsi yine başlıyacak okul telaşımız

allah kolaylık versin cnm

slm cnm hastalıkla başladık tatile, öyle de bitecek gibi cocukların şansına havalarda cok kötü
kıyamam canım ya iyileşmedi mi daha oğluşun havalarad abaksana gerçekten çok soğuk bu hafta daha da soğuk olacakmış bizimki de geçen hafta biraz nezle gibiyid ama şimdi iyi atlattı çok şükür ilerlemeden aman valla çocuklar bi tatile çıktılar bişey anlamadılar soğuktan hastalıktan

slmm
herkes tatile mi cıktı

iyi atlatmış oğlun:18:tatil bitcek bizde düzelme yok

kızlar ben pazartesi öğretmenliğe başlıyorum
bi taraftan seviniyorum iş iştir sonuçta baba parası yiyoruz hoş yine gönderecek öğretmenlik maaşı nereye kadar
bi taraftan üzülüyorum nasıl ders çalışıcam ama bütün gün evde olunca da bütün gün çalışmıyosun belki işe gidince disiplin olur
karman çormanım yani

hayırlısı olsun canım, sözleşmeli mi, belki böylesi daha iyi olur, evde oturmak yaramıyo insana, belki az vakit ayırırsın ama daha verimli olur

Senin adına çok sevindim hadi hayırlısı artık insan evde oturunca iyice rahatlığa alışıyor ondandır bütün kaygıları

Hayırlı olsun.İnsan çalışınca daha planlı ve programlı oluyor.

hayırlısı olsun canım, sözleşmeli mi, belki böylesi daha iyi olur, evde oturmak yaramıyo insana, belki az vakit ayırırsın ama daha verimli olur

tabi canım sözleşmeli ev basıyo gerçekten bi de ben mezun olduğumdan beri hep çalıştım oturmak yaramıyor
ben 2010 kpss rezaletinden sonra 30 kilo aldım tırnaklarımı yemeye başladım saçlarım beyazladı biliyor musunuz kızlar
kafayı yemememe bile şaşmak lazım

Senin adına çok sevindim hadi hayırlısı artık insan evde oturunca iyice rahatlığa alışıyor ondandır bütün kaygıları

inşallah iyi olur canım

Hayırlı olsun.İnsan çalışınca daha planlı ve programlı oluyor.

evet sırf ondan kabul ettim belki sıkarım kendimi daha iyi olur inşallah

günaydın hanımlar evveet pazaretsi yine telaşımız başlıyor
meldamcım işallah okullar açılına kadar atlatırısınız
seyyahalemi hayırlı olsun canım senin adına sevindim bence de böylesi daha iyi olmuş evde oturdukça insana miskinlik çöküyor ne düzen kalıyor ne disiplin heleki evde otorumaya alışkın değilsen daral geliyor bende bazen çok özenirim evde oturanalrı ama izinde olunca da bir süre sonra sıkılıyor insan gerçekten insan çalışınca daha düzenli oluyor

günaydın hanımlar herkese iyi haftalar
evet yeni bir döneme başlıyoruz hepimize hayırlı olsun bakalım

günaydın herkese...

okulların açılmasına sevineceğimi düşünemiyordum ama sevindim...

evde olmaları daha zormuş hele de kışın...

evet hepimize hayırlı olsun yeni eğitim dönemimiz...

günaydın herkese...

okulların açılmasına sevineceğimi düşünemiyordum ama sevindim...

evde olmaları daha zormuş hele de kışın...

evet hepimize hayırlı olsun yeni eğitim dönemimiz...

günaydın canım sana da
size de hayırlı olsun
valla ben evde olduğunu hiç farketmedim bile nerdeyse tatilinin tamamını anne annesinde geçirid evde 2-3 gün falan kaldı bizimkinin pek bi keyifliydi tatili anne anneden zor getiridk cumaretsi akşamı eve keşke bir hafta daha olsaydı da daha kalsaydım diyo

kızlar bişey sorucam bugün yarımgünmüydü okul :26:
çoğu okulda öyeymiş yarımgün yapmışlar evi aradım ama kimse çıkmadı yarımgünse artık geri dönecekler :44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…