İlköğretim Yorum ve Soruları Çocuğu 2.Sınıfa Giden Velilerin Paylaşım Alanı :)))

Arkadaşlar 15 tatil için yaprak test almak istiyorum.
Önerebileceğiniz yada öğretmeninizin size önerdiği yayınlar varmı?

çok geçmiş olsun canım, ne oldu

geçmiş olsun canım ya, inşallah bu kış bu son gribin olur
grip falan değil bu ya başka bişey boğazım acımaya başlayınca bi pastil alıyodum geçiyodu sürüne sürüne gittim doktora resmen anca bugün iyiyim boğazım eh işte en azından çorba içebildim felaket ya aylarca burnum aktı öksürdüm falan ama bu çok kötüydü ya

komşularım allah razı olsun öledirler ablam iş çıkışı doldurmuş getirmiş dün meyve falan sen bu mesajı yazdıktan sonra alt komşu amca -kendisi emekli ama pazarda yeğeninin yanında kasapta çalışıyor-meyve almış köfte de koymuş yanına ,2 komşum var ikisi de kürt ,istisnasız her yöresel yemek yaptıklarında getirirler,1 yıl bitti burda

diğer ev sahibim de boşnaktı , 3 yıl oturdum aynı bahçedeydik evin anahtarı vardı kadında ,hastalanırdık gece gündüz demez gelir kontrol ederdi,o da her akşam bi tabak yemek getirirdi

hayır çalışmıyorum acıyolar desem gelirim var sonuçta biliyorlar ,demek insanlık ölmemiş gerçekten

türkü kürdü boşnağı yok işte mesele insan olmakta,çok şanslıyım bu konuda maşallah nazar değmesin bana =))

Seyyahalemi.
Çok geçmiş olsun..Çabucak anlatırsınız inşallah...

teşekkürler hepinize

allah kimseye dermansız dert vermesin ,yatalak olan ,çaresiz olan hastalara da şifa versin,sağlıktan ötesi yok
bir bardak sıcak çay içmeyi özledim ya,sağlıklı geçen her günümüze şükürler olsun valla

Geçmiş olsun canım umarım bir an önce atlatırsın havalar insanı mahvediyor malesefki

canım ben, can yayınlarından sevim ak ın, penguenler flüt çalamaz, dalgalar dedikoduyu sever ve pembe kuşa ne oldu kitaplarını aldım tavsiye ederim, ben bile okumak istedim, hikayeleri çok hoş

tebrik ederim canım, bazen öğretmenleri anlamak zor oluyo hem çok iyi, süper diyolar hem not kırıyolar

Son düzenleme:
günaydın kızlar
hepiniz çok sağolun başsağlığı dilkelriniz için
seyyahalemi canım çok geçmiş olsun işallah tez zamanda iyileşirisn
ay kızlar dün oğlumdan karnesinin güzelliğinden sonra yine güzel bir haber aldım oğlum okulda en çok kitap okuyan 3. kişi olarak kitap kurud olmuş yarın kısmetse karnesi ile beraber kitapkurdu belgesi de verecekler 2. dönem hedef 1. olmak bakalım kendisi de öyle diyor

Son düzenleme:

valla canım ben almayı düşünmüyorum yeterince test çözdü kitap okudu zaten eğer öğretmen ödev veririse sadece onalrı yaptırıcam vermezse de zaten elinde bir test kitabı var onunda çoğunu bitiridi 1o tane falan tes kaldı onu bitirsin yeter onun haricinde başka bişey yaptırmayı düşünmüyrum dinlensin oynasın eğlensin

ben bahceşehir yayınlarından memnunun bir bak istersen
öğretmenler not kırıyorlar arada o an ki ruh hali galiba:44: bizimde mat dersinden 5 puan kırmış oysa hayat bilg.şikayet ederdi

maşşalah hedefinize 2.dönem ulaşırsınız inşallah

Chess cim önerdiğin kitaplardan Sevim Ak ın Penguenler flüt çalamazı aldım.
Bende çok beğendim hatta yarısını okudum.

Çalışma kitabımız ve testimiz evde hiç yoktu
Tudem yayınlarının tüm dersler soru bankasını aldım.
Güvenderin ve afacanın da yaprak testlerini aldım.
Sadece 15 tatil için değil evde olsun ara ara bakıp yapar diye düşündüm.

penceremden

sonunda karrrrr

Son düzenleme:
Hanimlar merhaba ben istanbul avrupa yakasinda oturuyorum ve ilkokul ogrencilerine etud ogretmenligi yapiyorum her derstten ve birebir.. Karneleri bi görün ve bana ihtiyac duyarsaniz iletisome gecelim.. Sevgiler.. ........

Son düzenleyen: Moderatör:
selam hanımlar
ay seyyahalemi ne güzel fotolar onlar öyle
görünce insanın kendini karların içine atası geliyo

selam hanımlar;

karnemizi erken aldık bugün...

çok şükür hepsi güzel bunu zaten biliyordum da öğretmenimizin görüşler bölümüne yazdığı cümleler çok duygulandırdı beni...

çocukları motive etmesini çok iyi biliyor tabii biz velileri de

maşallah diyeyim öğretmenimize...

tüm kuzucuklara ve bizlere iyi tatiller ...

hayırlı olsun canım gözünüz aydın allahım başarılarını daim etsin hep böyle olsunlar işallah cemil cümlemizin evlatrı size de iyi tatiller canım :13:

amiin karamukcumm tüm kuzucuklarımız mutlu sağlıklı ve başarılı olsunlar inşallah...

Sonunda tatile girdik artık kuzucuklar dinlenir.Seyyahalemi çok güzel di fotolar keşke bizim buralarada kar yağsa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…