İlköğretim Yorum ve Soruları Çocuğu 2.Sınıfa Giden Velilerin Paylaşım Alanı :)))

Farkında mısınız sılanın sorunlarından başka yazacak bişeyim yok

bu arada karamuk sen bu saate kadar çalışıyor musun

evet canım çalışıyorum saat 7 de çıkıyorum işten malasef
olsun canım şuan sorun yaşıyosunuz ama sıla çok akıllı özgüveni olan bir kız çocuğu bence bırak pısırık sessiz bir çocuk olacağına böyle olsun

günaydın hanımlar, havalar ne kadar soğuk gidiyo ya, hasta olmasa bari bizim kuzular

ay bi de bu soğukta bedene çıkartıyo ya hoca, ona şaşıyorum

günaydın hanımlar, havalar ne kadar soğuk gidiyo ya, hasta olmasa bari bizim kuzular

günaydın canım sana da iyi haftalar
ay bu soğukta ne işleri var beden de ya üşütmeseler bari çocuklar :26:

yapacağını yaptı tabichess senin oğlanda benimki gibi kendi fikirlerini önemsiyor.öğrt ilerde fen dersinden coğrafya vatandaşlık dersinde ii olsun istiyorsanız hayt bilg dersinde üzerinde durulmalı dedi. test ve sınavlarda hiç yanlış yapmıyor ama derse gelince uçlarda cevaplar veriyor sıkılıyor ,uykusu geliyor kısacası hafife alıyor:26: ne yapıp sevdirmeli:44: bende mat dersini hiç sevmemiştim :18::18:tarih ve edebiyat dersinde de zehir gibiydim .ama mat. dersini sevmemenin cezasını çok çektim
ya hanımlar sizde bayağı bi toplantı oluyo galiba, valla bizde bi sene başı oldu, başkada olmadı, herhalde bu dönem bi daha da olmaz
bizde de bi kez oldu sonra olmadı ama bizim iştahlı veliler öğrtmnin yolunu kesip durum öğreniyorlardı bıkmıştı tabişimdi folklor dersinde 2şer ve 3er veli çağırmaya başladı

öğretmencilik oynamak istiyor bunlar bizde de sınıf annesi olmak için can atanlar okul aile birliğinde olmak isteyenler .öğrtmn dr gidecekse sınıfa kitap okutmak için kavga edenler

Farkında mısınız sılanın sorunlarından başka yazacak bişeyim yok

bu arada karamuk sen bu saate kadar çalışıyor musun
hepimiz çocuklarımızın sıkıntısını mutluluğunu yazıyoruz sen çok güzel paylaşımlarda bulunuyorsunnn

günaydın canımm
biz bir türlü düzelemiyoruz :2::2::2::2:inşallah hastalanmaz kuzular :18:biz de yağmurlu hava dışında sürekli yapıyoruz
Günaydın kızlar 2.deneme sınavını büyük bir ihtimalle bu hafta olacağız bakalım
inşallah iyi sonuçlar alır

meldamcım siz geçen senede folklor yapmıştınız demi, ne güzel, bi yerde çocuklar için en faydalı aktivite olduğunu okumuştum, diğer aktivitelere göre

günaydın hanımlar
dün hayat bilgisi sınav sonuçalrını açıklamış öğretmen oğluşum 25 sorunun hepsini doğru cevaplamış ve 100 almış bir seviniyoki sormayın

tebrikler karamukcum inşallah başarıları daim olsun... hep en güzel sonuçları alsın kuzucuklar...:13:

bu arada günaydııın herkese

meldamcım siz geçen senede folklor yapmıştınız demi, ne güzel, bi yerde çocuklar için en faydalı aktivite olduğunu okumuştum, diğer aktivitelere göre
evet cnm anasınıfından bu yana aralıksız yapıyoruz .ama 3 yıldır aynı şeyleri yapıyor çocuklar çok sıkıldar
günaydın hanımlar
dün hayat bilgisi sınav sonuçalrını açıklamış öğretmen oğluşum 25 sorunun hepsini doğru cevaplamış ve 100 almış bir seviniyoki sormayın
aferim kuzucuğuna
tebrikler karamukcum inşallah başarıları daim olsun... hep en güzel sonuçları alsın kuzucuklar...:13:

bu arada günaydııın herkese

günaydınn

dün tüm sınıf ceza ödevi aldı 2 şer 3 er 4 er ve 5 er 99 ve 100 kadar 7 kez yazdık
geriye doğruda 7 kez yaptık hepsindensu gibi ezberlemişti önceden, sabah kafası karışmış gibiydi:18::18::18:

Arkadaşlar aklınızda bulunsunn
çocuklarınız 3 e geçince tüm dersler olan konu anlatımlı kitaplar alın çok iyi oluyor ben genellikle okula göre ordanda çalıştırıyorummm,konuyu çok güzel anlatıyor sonra o konu hakkında çok güzel sorular sormaya başlıyorr,sadece öğretmenin ödevleriyle kalmayınn
benim elimdeki kitap güvenderin konu anlatımlı kitabı inanın çocuğu sıkmadan okadar güzel anlatmışkii
daha sonra ben coşku.zambak,güvender,anafen gibi yaprak testlerden aldım rahatlıkla çözmeye başladılarrr
2 tane kızım var 3,ve 5 giden ikisinede böyle çalıştırıyorum bu sene hiç sıkılmadılar bu konu anlatımlı kitabı alınca
şimdide dersane sınavlarına girmek istiyorlar bakalımm

hanımlar kuzular hangi konuda matematikte, en son gelen ödevler hangi konudandı merak ediyorum, galiba hızlı gidiyor oğlumun sınıf

bizde son ödevler çıkarmada verilmeyeni bulma konusuydu

canım konu anlatımlı kitap güvenderi yada zamabkın bir tane elinizde olsun okadar güze anlatıyorki soruları hiç zorlanmadan çözülebiliyor ödevlerr ben ilk önce aydan almıştım ama güvender daha iyii
bu sene lazım olmasada 3 te mutlaka lazım olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…