İlköğretim Yorum ve Soruları Çocuğu 2.Sınıfa Giden Velilerin Paylaşım Alanı :)))

bugün de akşam oldu..ben yarın yokum..

çalışan arkadaşlarıma kolay gelsin..

akşama ödev yapmayız biz..nasılsa yarın tatil..tatilde yapsın ödevlerini...sıkıştırmaya gerek yok..

eşim birazdan beni almaya gelecek..

ters oldu biraz ama o bugün izin kullandı..iş yerindeki arkadaşı cumartesi pazar için izin almış ..o yüzden biz kaldık..

işte böyle..birlikte olunca çocukları alıp biryerlere gidiyoruz..geçen hafta akçakoca ya gitmiştik..iyi gelmişti deniz havası..yoksa düzcede

deniz yok..biz de deniz havasını çok severiz....

Ben de yokum yarın. Aynen bizim ki de cuma akşamları ödev yapmaz.
Yarın kızın okulda kursu var öğlene kadar. Ben de klasik olarak temizlik, yemek yapacağım. Akşama da bi arkadaşa oturmaya gideceğiz.
Pazar da hava soğuk olduğu için evdeyiz, muhtemelen yine iki çocukla uğraşırken nasıl akşam olduğunu anlayamayacağım bile.

Az önce aradım benimki gelmiş okuldan, dün akşam 2 sayfa test bırakmıştım Türkçe ve matematik onları yapmamamaya karar vermiş çünkü 70 almak istemiyormuş :) Sen yap belki 100 alırsın doğru yapmaya çalış dedim hayır dedi. Kitap okuyacakmış. Bir sayfa okuyup 5 dakika teneffüs yapacakmış, babası öyle demiş.... allam yaaaaa :)

Az önce aradım benimki gelmiş okuldan, dün akşam 2 sayfa test bırakmıştım Türkçe ve matematik onları yapmamamaya karar vermiş çünkü 70 almak istemiyormuş :) Sen yap belki 100 alırsın doğru yapmaya çalış dedim hayır dedi. Kitap okuyacakmış. Bir sayfa okuyup 5 dakika teneffüs yapacakmış, babası öyle demiş.... allam yaaaaa :)

:KK1: :KK1: şu lafları bi alem ya...aman ha sakın yapmasın test..
of bu çocuklar of..

:KK1: :KK1: şu lafları bi alem ya...aman ha sakın yapmasın test..
of bu çocuklar of..

büyümüşte küçülmüşler. Öyle yerde öyle şeyler söylüyolar ki ne diyeceğini şaşırıyor insan...

kimse ödev yapmıyormuş cuma akşamı biz yaparız, yarın yokum çünkü gerçi babası ile yaparlar ama çok yavaş yaptığımız için bu akşamda yaparız biraz en azından ben iş yaparken ona da ödev yaptırırım.

hava baya kötüledi akşam üstü hafta sonu güzel olsaydı keşke yaaaa. neyse artık kapalı ortam bulucaz :))

bugün reglimin ilk günü aklım hep yatakta :KK43:((

akşam olsada gitsek...

birde biliyomusun o kadar çok özledimki şöyle koltuğa uzanıp televizyon izlemeyi :KK43:((((((

yıllar olmuş gibi yapmayalı aslında oldu da....

yazık bana ama yaaaaaaa neleri özler oldum...

büyümüşte küçülmüşler. Öyle yerde öyle şeyler söylüyolar ki ne diyeceğini şaşırıyor insan...

kimse ödev yapmıyormuş cuma akşamı biz yaparız, yarın yokum çünkü gerçi babası ile yaparlar ama çok yavaş yaptığımız için bu akşamda yaparız biraz en azından ben iş yaparken ona da ödev yaptırırım.

hava baya kötüledi akşam üstü hafta sonu güzel olsaydı keşke yaaaa. neyse artık kapalı ortam bulucaz :))

akşam olsada gitsek...

birde biliyomusun o kadar çok özledimki şöyle koltuğa uzanıp televizyon izlemeyi :KK43:((((((

Aynen Zeliş, evde tek başıma olayım bi kahve yapıp, çok değil 1 saat ayaklarımı uzatıp televizyon izleyeyim istiyorum.:)

31 canım bende 32 olacak yakında :KK43: zaman çok çabuk geçiyor...

Eeee senin 2.doğurma yaşın gelmiş.
Benim gibi sakın daha fazla geç kalma, çok zor geliyor sonra koşturmaca.
Not: Bu yazdıklarımdan sonra kendimi gerçekten yaşlı hissettim. Hani derler ya dışarda teyzeler falan "evladım yaşın geçmeden doğur "diye. Onlara döndüm birden valla:)

Eeee senin 2.doğurma yaşın gelmiş.
Benim gibi sakın daha fazla geç kalma, çok zor geliyor sonra koşturmaca.
Not: Bu yazdıklarımdan sonra kendimi gerçekten yaşlı hissettim. Hani derler ya dışarda teyzeler falan "evladım yaşın geçmeden doğur "diye. Onlara döndüm birden valla:)

Farkındayım da ah bir karar verebilsem...

akşam olsada gitsek...

ama öyle yıllar oldu sayılır geçen yıldan beri böyleyiz.hepimizde aynı özlem var biraz kendimize zaman :KK14:

Olursa inşallah bak gör daha önce yapmadığına pişman olacaksın. Sadece kendini düşünme sence oğlunun da şu hayatta bir kardeşi olması iyi olmaz mı? Benim ikinciyi yapma nedenlerimden en önemlisi buydu.

Ahh zerre kadar kendimi düşünmüyorum zaten 2. çocuğu istememin tek nedeni zaten oğlum inan ki ama kararsızlığımın da başka nedenleri var ne yazık ki.....

X