İlköğretim Yorum ve Soruları Çocuğu 2.Sınıfa Giden Velilerin Paylaşım Alanı :)))

Analadım canım ama sen yine bizi de aksatmamaya bak :))))))))

Valla çok acıktım bugün gidip yemek yiyeyim. Herkese afiyet bal şeker olsun :)))

Çarpım tablosunu nasıl yazdırıyorsun, bizim bildiğimiz klasik şekilde mi? Biz hala başlamadık da, nasıl başlatsam acaba.

benim oğlanda okula gidemeyecek.akşam boğazım acıyor diyordu.
babası dr götürdü antibiyotik vermemiş yarın tekrar bakayım demiş.
inşallah antibiyotik kullanmak zorunda kalmaz..

Çok geçmiş olsun canım. Benim çocuklarım antibiyotiksiz iyileşmiyor. Umarım senin ki kullanmak zorunda kalmaz.
Boğaz ağrısına adaçayı iyi geliyor haberin olsun, akşam yatmadan içerse rahatlar biraz. İbrahim saraçoğluydu galiba adaçayını akşam- sabah gargara yapınca da faydası olur diyordu, bir dene istersen.

sağol canım inşallah kullanmaz.sabah bende çıkmadan ıhlamur vermiştim.adaçayınıda yapayım..

Çarpım tablosunu nasıl yazdırıyorsun, bizim bildiğimiz klasik şekilde mi? Biz hala başlamadık da, nasıl başlatsam acaba.

Bizde başlamadık daha ritmik saymaları bitiremedik ki :)) Siz ritmik saymalarda kaça kadar ezberlediniz?

İlerlemdiyse atlatır heralde ılık çay bal karışımları ile takviye yapabilirsin canım. Geçmiş olsun.

Bizde mutlaka antibiyotik içecek yoksabir türlü düzelmiyor hatta daha kötü oluyot.

nabersiniz biz iyiyiz giremedim bayadır
inşallah herkes iyidir...

Evet evet sende kaçaktın kaç gündür... Yoğunsun heralde...

sağol canım inşallah kullanmaz.sabah bende çıkmadan ıhlamur vermiştim.adaçayınıda yapayım..

canım geçmiş olsun..ılık ılık içsin kuzu..seviyorsa mandalina yada portakal da sıkabilirsin..akşam gidince ıhlamurdan sonra..

5 lere kadar 100 e kadar biliyor ama 4 lerde biraz şaşırıyor. Ödevlerden ekstra birşey çalıştırmaya vakit kalmıyor ki.

inşallah atlatır sağol canım..

Ben vapurla yolculuk yapıyorum cnm metrobüs uymuyo bana Allahtan

Geçmiş olsun cnm,ilaçları aldımı atlatır

Sağolasın canım, bir ara okumuştum onu da herşeyin doğalı diyor onu da nerde bulacan.

Antalya'dayım canım, atla gel.

Canım hepimiz o dönemleri yaşadık, ne yapalım, ilerde rahat edeceğiz diye bugünleri görüyoruz işte, artık torunlar da yaşarız inşallah o ilkleri.

Evet canım bildiğimiz klasik şekilde.

geçmiş olsun canım.

sağol canım. az önce aradım da biraz kitap oku dedim.şimdi vücudumu dinlendiriyorum dedi.:))

sağol canım. az önce aradım da biraz kitap oku dedim.şimdi vücudumu dinlendiriyorum dedi.:))

Süperrrrr bunlar valla yahu. Benimki de böyle hazır cevap :))

Haklı bırak dinlensin keyif yapsın bugünlük zaten hasta.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…