İlköğretim Yorum ve Soruları Çocuğu 2.Sınıfa Giden Velilerin Paylaşım Alanı :)))

Haklısın Zeliş ama ben genel muhasebe de çalışıyorum. Bizim işte belli bi tarihe kadar işleri yetiştirmek zorundasın. Mesela ayın 24 üne kadar mutlaka faturaları işleyip beyannamelerini çıkarmak zorundayız. Yetiştiremezsek işten geç çıkmak zorunda kalıyoruz. Ben de zamanında çıkabilmek için uğraşıyorum işte.

Analadım canım ama sen yine bizi de aksatmamaya bak :))))))))

Valla çok acıktım bugün gidip yemek yiyeyim. Herkese afiyet bal şeker olsun :)))

sabahları ben de anneannede bırakıyorumya, ben çıkar çıkmaz kumanda elde, hemen çizgi film kanalı açılıyor. Dede ve anneanne ekarte ediliyor:KK52::KK52:ama neyse ki şimdilerde her gün çarpım tablosu 3 leri yazdırıyorum 3 er kere, bitirince telefon açıyor. çok ödev verince sıkılıyorlar yani, ama böyle 2 kere yaz 3 kere yaz deyince hoşuna gidiyor.

Çarpım tablosunu nasıl yazdırıyorsun, bizim bildiğimiz klasik şekilde mi? Biz hala başlamadık da, nasıl başlatsam acaba.

benim oğlanda okula gidemeyecek.akşam boğazım acıyor diyordu.
babası dr götürdü antibiyotik vermemiş yarın tekrar bakayım demiş.
inşallah antibiyotik kullanmak zorunda kalmaz..

Çok geçmiş olsun canım. Benim çocuklarım antibiyotiksiz iyileşmiyor. Umarım senin ki kullanmak zorunda kalmaz.
Boğaz ağrısına adaçayı iyi geliyor haberin olsun, akşam yatmadan içerse rahatlar biraz. İbrahim saraçoğluydu galiba adaçayını akşam- sabah gargara yapınca da faydası olur diyordu, bir dene istersen.

Çok geçmiş olsun canım. Benim çocuklarım antibiyotiksiz iyileşmiyor. Umarım senin ki kullanmak zorunda kalmaz.
Boğaz ağrısına adaçayı iyi geliyor haberin olsun, akşam yatmadan içerse rahatlar biraz. İbrahim saraçoğluydu galiba adaçayını akşam- sabah gargara yapınca da faydası olur diyordu, bir dene istersen.

sağol canım inşallah kullanmaz.sabah bende çıkmadan ıhlamur vermiştim.adaçayınıda yapayım..

Çarpım tablosunu nasıl yazdırıyorsun, bizim bildiğimiz klasik şekilde mi? Biz hala başlamadık da, nasıl başlatsam acaba.

Bizde başlamadık daha ritmik saymaları bitiremedik ki :)) Siz ritmik saymalarda kaça kadar ezberlediniz?

İlerlemdiyse atlatır heralde ılık çay bal karışımları ile takviye yapabilirsin canım. Geçmiş olsun.

Bizde mutlaka antibiyotik içecek yoksabir türlü düzelmiyor hatta daha kötü oluyot.

nabersiniz biz iyiyiz giremedim bayadır
inşallah herkes iyidir...

Evet evet sende kaçaktın kaç gündür... Yoğunsun heralde...

sağol canım inşallah kullanmaz.sabah bende çıkmadan ıhlamur vermiştim.adaçayınıda yapayım..

canım geçmiş olsun..ılık ılık içsin kuzu..seviyorsa mandalina yada portakal da sıkabilirsin..akşam gidince ıhlamurdan sonra..

Bizde başlamadık daha ritmik saymaları bitiremedik ki :)) Siz ritmik saymalarda kaça kadar ezberlediniz?

İlerlemdiyse atlatır heralde ılık çay bal karışımları ile takviye yapabilirsin canım. Geçmiş olsun.

Bizde mutlaka antibiyotik içecek yoksabir türlü düzelmiyor hatta daha kötü oluyot.

5 lere kadar 100 e kadar biliyor ama 4 lerde biraz şaşırıyor. Ödevlerden ekstra birşey çalıştırmaya vakit kalmıyor ki.

inşallah atlatır sağol canım..

Nerdesin gelelim :))))))))))))

Tarif alınmıştır bu akşam olmazda hafta sonu deneyeceğim saol canım :)

Uzaksın ama en azından yolculuk yaptığın yerler güzel biz sanayini içindeyiz.

Birde şu metrobüs için bahsedilen yerçekimsiz ortam söylemi ne kadar doğru :))))))

Şaka bi yana zor olmuyor mu kalabalıkta.

Ben vapurla yolculuk yapıyorum cnm metrobüs uymuyo bana Allahtan

Geçmiş olsun cnm,ilaçları aldımı atlatır

canım karatay diyetini önerebilirim sana..ben 2. doğumdan sonra onunla verdim fazla kilomu .çok değildi zaten..53 le hamile kalmıştım..64 ile doğurmuştum 2. yi..

karatay iyi ..tok tutuyor..

kiloları verdikten sonra bol bol pilav ekmek yiyorum şimdi..ama diyette iken az yemiştim ekmek ..poğaça falan.
Sağolasın canım, bir ara okumuştum onu da herşeyin doğalı diyor onu da nerde bulacan.

Nerdesin gelelim :))))))))))))

Tarif alınmıştır bu akşam olmazda hafta sonu deneyeceğim saol canım :)

Uzaksın ama en azından yolculuk yaptığın yerler güzel biz sanayini içindeyiz.

Birde şu metrobüs için bahsedilen yerçekimsiz ortam söylemi ne kadar doğru :))))))

Şaka bi yana zor olmuyor mu kalabalıkta.
Antalya'dayım canım, atla gel.

Merhaba kızlar,
Geçmişi okudum, özendim size, muhabbetinize.
Ben iş yoğunluğundan ve bazen de ofis dışında olduğumdan sık katılamıyorum size.
Çok olduğu için alıntı yapamadım, aklımda kalanlara cevap vereceğim.
Kızlar özellikle şu çalışma ve evhanımlarına özenme konusuna sonuna kadar katılıyorum. Özellikle benim 2.çocuk olduktan sonra öyle zor geliyor ki çalışmak. Her sabah zorla uyan, uyuyan çocukları zorla uyandır, ananeye götür. Kızımda da böyleydi ilk yaptığı şeyleri, konuşması, adımlaması vs.hep annem heycanla telefonda anlatırdı, ben telefonun diğer ucunda ağlardım. Bu sabah da aynı şey oldu. Kızım aradı anne kardeşim baba dedi diye, telefonda dinletti bana çok kötü oldum. Sıpa akşam yanımdaydın ya, ilk kelimelerini söylemek için benim işe gitmemi mi bekledin...
Ders konusuna gelince ite kaka yapıyoruz işte. Dün öğretmen habersiz sınav yapmış. Bakalım kaç alacak?
Akşam benim feci şekilde başım ağrıyordu, babasına dedim ödevini sen yaptır diye, ben bebekle birlikte yattım. Bilmiyorum ne yaptılar, nasıl yaptılar.
Bu arada aşure olsa da yesek di mi.
Canım hepimiz o dönemleri yaşadık, ne yapalım, ilerde rahat edeceğiz diye bugünleri görüyoruz işte, artık torunlar da yaşarız inşallah o ilkleri.

Evet canım bildiğimiz klasik şekilde.

geçmiş olsun canım.

Sağolasın canım, bir ara okumuştum onu da herşeyin doğalı diyor onu da nerde bulacan.

Antalya'dayım canım, atla gel.

Canım hepimiz o dönemleri yaşadık, ne yapalım, ilerde rahat edeceğiz diye bugünleri görüyoruz işte, artık torunlar da yaşarız inşallah o ilkleri.

Evet canım bildiğimiz klasik şekilde.

geçmiş olsun canım.

sağol canım. az önce aradım da biraz kitap oku dedim.şimdi vücudumu dinlendiriyorum dedi.:))

X