İlköğretim Yorum ve Soruları Çocuğu 2.Sınıfa Giden Velilerin Paylaşım Alanı :)))

benim oğlanda akşam mızmızlanıyor. öğretmende abartmış anne diyor 6 tane fotokopi olunca..:))

Bizede uygun yayınlarının aldırdı fasükül halinde testler var güzel hoşuma gitti,her gün onlardan 1 fasükül test ödev olarak veriyo zaten testler evde duruyo yaptıkça okula götürüp öğretmene gösteriyolar.

Bizede uygun yayınlarının aldırdı fasükül halinde testler var güzel hoşuma gitti,her gün onlardan 1 fasükül test ödev olarak veriyo zaten testler evde duruyo yaptıkça okula götürüp öğretmene gösteriyolar.
bizim kitaplar okulda kalacakmış. öğretmen kendi koparıp verecekmiş bakalım nasıl olacak..

tünaydın kızlarr,
nasılsınız, sabah gelemedim yoğundum. yazdıklarınızı da okumadım henüz.
akşam bizim 2 sayfa hayat bilgisi yardımcı kitaptan ödev vardı, 1 sayfa da saatler vardı. Ha bir de 38 sayfalık hikaye kitabı göndermiş, özeti yapılacak ve soru-cevapları vardı, ona 2 gün süre vermiş, akşam onu okudu. bugün sorularını cevaplayacağız.
böyle geçti akşamımız, sizlerin nasıldı?

yıllar geçtikçe hem beden yorgunluğu hem gönül yorgunluğu artıyor malesef..
benimde iş hayatımda 18 yılım bitti.2 yıl sonra yılım doluyor.ama 2 yıl sonra işten ayrılıp emekli maaşım bağlanacak mı hayır.
çocuklar büyüyor üniversiteye gidecekler para daha çok ihtiyaç.
bakıyorum şöyle ablam,abimin eşleri, eltim, kayınvalidem, annem, teyze kızları falan filan ev hanımı.
akraba günleri yapıp geziyorlar.bir eksikleri olduğunuda sanmıyorum gördüğüm kadarıyla.
sanki daha çok kıymetliler.
yani ne bileyim işte...
Ay aynı ben, aynı düşünceler bende de var canım yaaa, ne diyeyim Allah güç kuvvet versin de çalışalım.

günaydın kızlar..
6 sayfa türkçe ve matematikten fotokopi kağıtlarımız vardı..
6 sayfa mı, ne yapmış bu öğretmen 1 günde 6 sayfa olur mu?

Ay aynı ben, aynı düşünceler bende de var canım yaaa, ne diyeyim Allah güç kuvvet versin de çalışalım.

6 sayfa mı, ne yapmış bu öğretmen 1 günde 6 sayfa olur mu?

evet canım Allah sağlık güç kuvvet versin.dua etmekten başka bir şey gelmiyor elimizden..

Bulgarcım nasıl gidiyor burdayız ama sessiziz :)))

Bende biraz iş yoğunluğu var birde bulduğum en küçük zamanlarda bile ufaktan ders te çalışmaya çalışıyorum malum derslerim var :)))

Bulgarcım nasıl gidiyor burdayız ama sessiziz :)))

Bende biraz iş yoğunluğu var birde bulduğum en küçük zamanlarda bile ufaktan ders te çalışmaya çalışıyorum malum derslerim var :)))

bende kendimi kaptırdım işlere yemeğe de çıktım geldim.
burda konuşmak iyi oluyor dimi..

bende kendimi kaptırdım işlere yemeğe de çıktım geldim.
burda konuşmak iyi oluyor dimi..

Evet evet iyi oluyor benim hep açık bu sayfa sık sık yerimde oldukça göz atıyorum sende burda oluyosun genelde tam ben yazdım sen gitmişsin :))))

Ben 12 gibi gidiyorum yemeğe erkenden yiyip bu saatlerde yeniden acıkıyorum...

Bide kısmen de olsa diyetteyim regl öncesi tatlı krizleri falan iyi değilim hiç iyi değil :))))

Evet evet iyi oluyor benim hep açık bu sayfa sık sık yerimde oldukça göz atıyorum sende burda oluyosun genelde tam ben yazdım sen gitmişsin :))))

Ben 12 gibi gidiyorum yemeğe erkenden yiyip bu saatlerde yeniden acıkıyorum...

Bide kısmen de olsa diyetteyim regl öncesi tatlı krizleri falan iyi değilim hiç iyi değil :))))

benimde açık oluyor.bende birkaç arkadaşla 13:15 gibi çıkıyorum yemeğe..

zeliş baktığın başka yerler var mı burda

Diyet gruplarında var ama orası pek aktif değil,

Ders çalışma topiği var oraya da sadece bildirim yapıyorum aslında güzel sayfalar var ama pek zaman ayırmıyorum açıkçası,

Birde yılbaşı çekilişi için adımı yazdırmıştım ama vazgeçtim hediye falan uğraşamam zamanım yok diye,

aslında ben başta sormuştum hatırlarsan buranın dışında bir sohbet sayfası açalım orda gün içi konuşuruz diye pek dçnüş olmayınca bende üzerinde durmadım açıkçası.

Diyet gruplarında var ama orası pek aktif değil,

Ders çalışma topiği var oraya da sadece bildirim yapıyorum aslında güzel sayfalar var ama pek zaman ayırmıyorum açıkçası,

Birde yılbaşı çekilişi için adımı yazdırmıştım ama vazgeçtim hediye falan uğraşamam zamanım yok diye,

aslında ben başta sormuştum hatırlarsan buranın dışında bir sohbet sayfası açalım orda gün içi konuşuruz diye pek dçnüş olmayınca bende üzerinde durmadım açıkçası.

evet hatırlıyorum.burada hepsini bir arada yürütürüz o zaman.

X