İlköğretim Yorum ve Soruları Çocuğu 2.Sınıfa Giden Velilerin Paylaşım Alanı :)))

çift vatandaşlık yok canım ya..
sen aslen nerelisin..

Ben İstanbul anne baba karadeniz

Bu arada bitirdik bu günü de. Kendine iyi bak.

Yarın fırsat bulursam akşam üstü uğrayıp yazarım doktor görüşmemizi...

evet kızlar..benim önümde ki takvim geçen senenin miş..son sayfa sadece toplu olarak 2013 ..orayı kullanıyormuş benden önceki memur..

ben de tek tek ayları gösteren sayfayı açtım.o 2012 imiş..

heheheh

küçük bir hata..

bizim oğlan dün çok öksürsümüş

akşam eve gelince de çok öksürdü..ballı süt yaptım içti..biraz kesti ama tam değil..çocuk öksürmekten yanakları ve kulakları kıpkırmızı oldu artık...zorlanıyor..

sıcak havlu yaptım göğsüne ve sırtına koydum

gece biraz ateşi oldu..sabah da vardı..bakalım ..bakıcıya ateş düşürüçü ver dedim..

ödevimiz çok değildi..dün saatlerden test yapmış öğretmenimiz..8 soru yazmış..bizim oğlan 4 tane doğru 4 tane yanlış yapmış.

sorular aslında çok zor değildi ama..iste ......:26::26::26::26::26:

öğretmen sınav sonrası herkese yazı yazmış..sınıfın genelinde saatlerle ilgili problem var..testte herkes 2 saat arasını hesaplamayı toplama ya da çıkarma yaparak çözmeye çalışmış..saatleri evde saat üzerinde gösterin diye..

ben de gösterdim biraz..ama tam diyorum mesela sabah 7:30 da kalktın...öğnlen 12:00 de okula gittin..kaç saat evde kalmış oldun..

ben sorunun yarısını sorarken emir öksürmeye başlıyor...sorunun diğer yarısını söylediğimde öküsürk kesiyor yine soruyu..kopukluktan dolayı da çocuk cevabı veremiyor...

ya da diyorum..ediz öğlen 14:00 de yattı....saat 16:30 da kalktı..kaç saat uyumuş oldu.yine soruyu sorarken öksürükler..sorunun yarısında öksürük..bitiminde öksürük..

adapte olamadık bir türlü..anladı mı bilemiyourm..biraz daha uğraşsın öğretmeni okulda bakalım...ben yarın yine gösteririm biraz.

günaydın hayırlı cumalar arkadaşlar..
bir sayfa okuma metni ve soruları vardı başka ödev yoktu.
öğretmen birkaç gündür fazla ödev vermedi hepsini cumaya sakladı sanırım :))

siz neler yaptınız güzel annişler...

zeliş nasıl oğluşun..morali iyi mi..senin moralin nasıl :26:

geçmiş olsun canım.öksürük için pekmez ve zeytinyağı iyi geliyor. bizde geçen gün yaptık.
tek tük öksürüyordu. hadi gel sana pekmezli şurup yapalım dedim.
mesala 1 çay bardağı pekmez içine 1 yemek kaşığı zeytinyağını karıştırıyorsun.
her gün 2 tatlı kaşığı içiyor..daha fazla içebilir gün içinde zararı yok pekmez sonuçta..

bunun duymamıştım..ama şifa yani ..pekmez ve zeytin yağı sonuçta canım..dur onu da denerim..babası geçmezse doktora götürelim diyordu..tek tük değil bizim oğlanın.kuvvetli oksürüyor..ama balgam falan yok..ama atmaya çalıştığı bir balgam var gibi..kıpkırmızı oluyor öksürürken.

olursa gidecek misin?Olsa bile bizim 2 okul var, biri büyük kızımın, biri ufaklığın, bakalım yakında olanına götürürüm olmazsa.

Günaydın cnm olursa götürürüm böyle törenlere katılmaya özen gösteriyorum bakalım akşam not gelecek mi okuldan.

Geçmiş olsun canım, hastalık mevsimi geldi maalesef.

Biz de saatlerdeyiz, henüz o aşamalara geçmedik biz, tam saatleri ve yarım saatleri yaptık, yarım saat sonrası, 1 saat sonrası kaç eder diye sorular sormuş, ilk zamanlarda anlamıyorlar, bunu farkettim ben, üzerinde çalışınca çok güzel anlayacak eminim bikaç gün sonra.

günaydın hayırlı cumalar arkadaşlar..
bir sayfa okuma metni ve soruları vardı başka ödev yoktu.
öğretmen birkaç gündür fazla ödev vermedi hepsini cumaya sakladı sanırım :))
Sana da günaydın, hayırlı cumalar canım
Bizim 1 sayfa saatler vardı arkalı önlü, 1 sayfa eşsesli kelimeler vardı, 10 u buldu bitirmesi, çünkü saatleri defterine çizip, üzerinde yapıyor, ama karman-çorman yapmış, akşam ben mutfaktaydım da, özenmemiş biraz kızdım,hızlı yapcam diye bozuyo yazılarını falan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…