İlköğretim Yorum ve Soruları Çocuğu 2.Sınıfa Giden Velilerin Paylaşım Alanı :)))

Kimsecikler kalmamış burada, herkeste cuma yoğunluğu mu var acaba?

Ben burdayım cnm,az önce annem aradı seninki tüm okulun önünde şiirini okudu güzelce dedi girişte çok mutlu oldum ya böyle zamanlarda yanında olamadığım içinde bir o kadar da üzülüyorum.Kreşdede yaşadım ben bunu çok özel günlerde gidemiyorum göremiyorum diye of of

aferin oğluna ne güzel okumuş.

Aferin oğluşuna.

Hepimiz yaşıyoruz bu duyguları emin ol. Geçen yıl okul pikniğine gidememiştim. Oğlum kendisin ve arkadaşlarının resimlerini çekmişti. Halen o resimleri gördükçe için cız ediyor. Diğer çocuklar anneleri ile gitmiş (belki hepsi değildir ama) sağ olsun oğlum herkesin resimlerini çekmiş. Dediğim gibi hala tuhaf oluyorum resimlere baktıkça. Kolay değil, hiç kolay değil hayatımız...

Geçen yıl yılsonu gösterisinde ağlamıştım ben.

Geçen yıl yılsonu gösterisinde ağlamıştım ben.

Malesef bizim kaderimiz,toruna kısmet artık napalım.Hergün çocuğunu okula götürüp getiren anneleri o kadar kıskanıyorum ki anlatamam.Onlarda tam tersi ne güzel işin var çalışıyosun diyolar tersine dünya...

Evet ya onlarda deli gibi bizi kıskanıyorlar. Ne güzel kimseye bağımlı değilsin, kendi hayatını kazanıyorsun, her istediğini yapıyorsun, çocuğuna iyi bir hayat sunuyorsun diye

bir de zorluğunu bir bilseler..

Eeee kızlar cumada bitti sayılır, bitirdik yarım çalıştığımız haftayı da, var mı haftasonu planları?

Son düzenleme:
bir de zorluğunu bir bilseler..

Herkese yaşadığı zor geliyor işte cnm,bizim sınıfın ev hanımı velileri ne güzel çalışıyosun diyor onlar bakıyorum 2.yi yapmış bebek arabasıyla gergün okula git gel yağmurda çağmurda evde ayrı bir dert diyolar herkesin derdine kendine büyük.Bazen çok zorlansakta yinede mantıklı düşündüğümüzde iyiki çalışıyoruz diyoruz dimi arkadaşlar?

kesinlikle.. hayat bu ilerde ne olacak bilemeyiz..er ya da geç emekli olup maaşımızı alacağız.

Evet canım bakma yakınıyoruz haklı olarak ama evde oturan kadınlardan çok çok daha iyi durumdayız bunu sadece maddi anlamda sölemiyorum. Çalışan insan daha planlı, daha aktif, daha sosyal, daha düzenli ve daha fazla sorumluluk sahibi oluyor. Bunun gibi daha bir sürü şey sıralayabiliriz.

İyiyiz biz iyiyiz...

Eeee kızlar cumada bitti sayılır, bitirdik yarım çalıştığımız haftayı da, var mı haftasonu planları?

Bitti çok şükür,bana böyle tatillerden sonra hafta daha uzun geliyo hatta bugün akşam olmak bilmedi yani.Şimdilik pek bir plan yok yarın sadece bir tanıdığın düğünü var oraya gidicez bakalım pazarda hava güzel olcak galiba derslerden sonra parka gidebiliriz..

Evvet nihayet bitti bu gün ve bu hafta.

Hepinize musmutlu bir hafta sonu diliyorum.

Kendinize ve miniklerinize iyi bakın. Pazartesi görüşmek üzere.

Hoşçakalıııın.

yaaaa ama cumartesi çalışan yok mu, herkes haftayı bitirmiş, ben burdayımçalışanlar gelin de moral verin bana, yalnız olmadığımı hissedeyim

yaaaa ama cumartesi çalışan yok mu, herkes haftayı bitirmiş, ben burdayımçalışanlar gelin de moral verin bana, yalnız olmadığımı hissedeyim

günaydın canım...
olmaz mı hiç.. ben her cumartesi öğleye kadar buradayım..işler çok açamadıydım..

günaydın canım...
olmaz mı hiç.. ben her cumartesi öğleye kadar buradayım..işler çok açamadıydım..

sen açmışın ben bakamamışım.
günaydın herkese,
Gzüelliklerle dolu bir hafta diliyorum, çocuklarımıza da zihin açıklığı versin Allah ve de hepiciği ödevlerini sular seller gibi tek başlarına yapa yapıversinler inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…