İlköğretim Yorum ve Soruları Çocuğu 2.Sınıfa Giden Velilerin Paylaşım Alanı :)))

Allah sabır versin yarında çalışman kötü olmuş.

Aslında kendimi olmayacakmış gibi şartlandırmak istemiyorum çok moralim bozuk gerçekten ama ne olabilirse elimde ne kadarı gelirse yapmaya çalışıcam artık olursa olur olmazsa olmaz. Bu sene yaz gelmek bilmeyecek.
Sağol canım.
İnşallah olur canım, bir de okuyorum demiştin galiba, ne okuyorsun, bayağı yoğun bir sene olacak senin de, bazen ben de başlayayım şansımı deneyiyim diyorum, bir de gözüm kesmiyor ya, 37 olmuş yaş zaten:26::26:

işlerimi bitirmeye çalışıyorum bende.. yarınki tatil kesinleşti az önce..
Gözün aydın canım.

Evet yaa zor oldu ama bıraktım 1,5 yılı geçti

boyun kaç

ben 155 boy şuan 52 kiloyum 50 ye kafar diyet yapıcam.

aslında şuan normal kilomdayım son 8 senedir hep 52 lerdeydim ama bu sefer biraz daha aşağı çekip bakacağım duruma :)))))))
Sizler ne güzel zayıfsınız yaa, ben olamadım bir türlü öyle, 1,52 boy 65 kg. bir ara 59 a kadar düştüydüm, milletin lafıyla, çok zayılfadın, dikkat et vs.vs. şişirdiler beni:KK53::KK53:Tamamen onların suçu:KK53::KK53:

evet. babamızda çay sigara ve tv keyfi yapıyor..
Al bizden de o kadar, bu akşam ödev yokmuş bizim:KK52::KK52::KK52:Oleyyyyyy, o sese bakarım ben de artıkın.

Sağol canım.
İnşallah olur canım, bir de okuyorum demiştin galiba, ne okuyorsun, bayağı yoğun bir sene olacak senin de, bazen ben de başlayayım şansımı deneyiyim diyorum, bir de gözüm kesmiyor ya, 37 olmuş yaş zaten:26::26:

Evet canım okuyorum Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bu yıl son senem hayırlısıyla aslında eğer niyetin varsa mutlaka başla zaman zaten geçiyor ve ağır gelmiyor zaten düşün geçen yıl benim oğlan 1. sınıfa başladı o yoğunluk içinde notlar yüksek olduğu için onur belgesi aldım :21::21::21:

Sizler ne güzel zayıfsınız yaa, ben olamadım bir türlü öyle, 1,52 boy 65 kg. bir ara 59 a kadar düştüydüm, milletin lafıyla, çok zayılfadın, dikkat et vs.vs. şişirdiler beni:KK53::KK53:Tamamen onların suçu:KK53::KK53:

Sende çok kilolu değilsin. Birde eğer insan bulunduğu kiloda mutlu ise gerisi hikaye...

Al bizden de o kadar, bu akşam ödev yokmuş bizim:KK52::KK52::KK52:Oleyyyyyy, o sese bakarım ben de artıkın.

Bizimki yardımcı kitaptan Türkçe yapmış eve gidince babasına postalayıp biraz matematik yaptırırım. Birde şu hafta sonu okuduğumuz hikayenin, hikaye haritası oluşturulacak.

Oses yarışma değil mi, unuttum televizyon gibi bir eğlencem kalmadı 2 yıldır...

Son düzenleme:
Bizimki yardımcı kitaptan Türkçe yapmış eve gidince babasına postalayıp biraz matematik yaptırırım. Birde şu hafta sonu okuduğumuz hikayenin, hikaye haritası oluşturulacak.

Oses yarışma değil mi, unuttum televizyon gibi bir eğlencem kalmadı 2 yıldır...
Evet canım yarışma programı.
Olduğum kiloda mutlu değilim canım, biran önce 59 a düşmem lazım.

Herkese iyi akşamlar.

Yarın Cumhuriyet Bayramı.

Cumhuriyetimizin 90. yılı kutlu olsun.

İyi tatiller....

$izmir-cumhuriyet-in-90-yili-ni-muhtesem-5221808_247_400.jpg

Günaydın kızlar, bugün nasılız bakalım?

Sabah dinlediğim radyo programında geçen bir deyim vardı çok hoşuma gitti. Bugün için pazartesi görünümlü çarşamba dedi evet gerçekten öle değil mi? :KK37::KK37::KK37:

1,5 günlük okul tatili için ödev olarak hafta sonu okuduğumuz hikayenin, hikaye haritasını tamamladık, matematik kitabında 1. üniteyi bitirdik. Zamanlarla ilgili çalışma sayfası kısmının son 3 sayfasını yaptık.
Yaptık dedim ama tüm bu ödevleri babası yaptırdı hakkını yemeyelim şimdi. :KK76: :KK76: :KK76: :KK76:

Dün çocukluk arkadaşlarımla buluştuk. Tabi ki çocuklarımızla birlikte bütün gün dışardaydık. Çok keyifli geçti zaman. Bir alışveriş merkezinde önce tiyatro sonra oyun parkına gidildi. Arada yeme içme vs. Keyifli bir gündü bizim için. :124: :124: :124:

Siz neler yaptınız? :KK34:

Sabah dinlediğim radyo programında geçen bir deyim vardı çok hoşuma gitti. Bugün için pazartesi görünümlü çarşamba dedi evet gerçekten öle değil mi? :KK37::KK37::KK37:

1,5 günlük okul tatili için ödev olarak hafta sonu okuduğumuz hikayenin, hikaye haritasını tamamladık, matematik kitabında 1. üniteyi bitirdik. Zamanlarla ilgili çalışma sayfası kısmının son 3 sayfasını yaptık.
Yaptık dedim ama tüm bu ödevleri babası yaptırdı hakkını yemeyelim şimdi. :KK76: :KK76: :KK76: :KK76:

Dün çocukluk arkadaşlarımla buluştuk. Tabi ki çocuklarımızla birlikte bütün gün dışardaydık. Çok keyifli geçti zaman. Bir alışveriş merkezinde önce tiyatro sonra oyun parkına gidildi. Arada yeme içme vs. Keyifli bir gündü bizim için. :124: :124: :124:

Ohhh güzelmiş canım, yarasın:KK16::KK16:Biz işteydik, saat 15,30 da uçakların gösterisi vardı burda, işyeri balkonundan bir de çatıdan ona bakmaya çıktık şirketcek, maceralı geçti yani, 9 katlı binamız çatıya çıkmak da biraz riskliydi, kiremitlerden falan geçerek betona ulaşılıyordu, o yüzden adrenalin yaşadık, bir düşsek vs. diye:KK53::KK53:
Ödev konusuna gelince öğretmen ödev vermemiş, okuma yaptık bir de 100 den geriye doğru 1-er 1 er saydırdım.

günaydın canım..
güzel bir gün geçirmişsiniz..
hafta içi tatillerden sonra banada pazartesi gibi gelir hep..

Ohhh güzelmiş canım, yarasın:KK16::KK16:Biz işteydik, saat 15,30 da uçakların gösterisi vardı burda, işyeri balkonundan bir de çatıdan ona bakmaya çıktık şirketcek, maceralı geçti yani, 9 katlı binamız çatıya çıkmak da biraz riskliydi, kiremitlerden falan geçerek betona ulaşılıyordu, o yüzden adrenalin yaşadık, bir düşsek vs. diye:KK53::KK53:
Ödev konusuna gelince öğretmen ödev vermemiş, okuma yaptık bir de 100 den geriye doğru 1-er 1 er saydırdım.

Adrenalin iyidir :KK52::KK52::KK52:

günaydın canım..
güzel bir gün geçirmişsiniz..
hafta içi tatillerden sonra banada pazartesi gibi gelir hep..

Bu hafta bu sebepten ki eğer başka aksi durumlar olmazsa çabuk geçecek gibi...

heyecanlı anlar yaşamışsınız sizde ama değmiş :))

benim oğlumunda okulda folklor oyunu vardı.
okuldan sonra dışarıda biraz gezdik sonra ödev yemek vs.öyle geçti..

Günaydın kızlar,bizde sabah okuldaki törene katıldık sonra dışarda kahvaltı yaptıktan sonra vatan caddesindeki gösterilere katıldık sonra evdeydik akşamda havai fişek gösterisine gidicektik ama olmadı işimiz çıktı.1,5 gün tatil çok güzeldi ya artık nisana kadar tatil yok:KK43:(( ha pardon 1 ocak tatil...

Her koşulda cumhuriyet bayramımızı kutlarım dedin yani tebrik ediyorum seni arkadaşım:)))

benim oğlumunda okulda folklor oyunu vardı.
okuldan sonra dışarıda biraz gezdik sonra ödev yemek vs.öyle geçti..

günaydın arkadaşlar..nasılsınız..biz iyiyiz..

pazartesi izin verdiler iş yerimden ,yarım gündü ya..gelme dediler..çünkü malatya ya kayınpederimi görmeye gidecektim ..o yüzden izinini bölme dedi amirim

ama çocuklar hasta oldu..salya sümük..gidemedim..

pazartesi oğlanı ben götürdüm okula..

öğretmeni güzel şeyler söyledi.. çok mutlu oldum..oğlum da çok mutlu oldu..

oysa öğretmen "dersle ilgilenmiyor..elinda ya bir kalem ya bir kağıt.her ders illa ki bir kez emir diyorum,ama sınavlarına bakınca hep iyi alıyor..ya evde çok ders yapıyor ya da çok zeki" dedi..oy ben uçtum zati " çünkü evde ders falan yapmıyor..sadece ödevlerini yapıp bırakıyor.
sonra okuldan almaya gittim.."akıldan hesapları da iyi 36-8 kaç yapar dedim ..hemen cevap verdi " diyor..oğlum da yanımdaydı..eve gidene kadar bir şımardı ki sormayın..bir bilmişlik..bir hava..bir büyük abi havaları...ellemedim hiç..haketti diye düşündüm..inşallah böyle devam eder..artık ne olur Allah bilir.kendisi mutlu olsun da..birşey istemeyiz başka.....

kayınpederim ameliyat olacak..kanser teshisi konmuştu hatrılarsanız

midesini alacaklar

akciğer ve karaciğerde sıçrama yapmadığı görüldü tomografi de..

böbrek üstü bezlerinde bir durum var..tam anlaşılamamış..ameliyat sırasında uzman bakacak o kısımlarında da..inşallah atalatacak ...

siz de iyisinizdir inşallah..özledim sizi..

X