İlköğretim Yorum ve Soruları Çocuğu 2.Sınıfa Giden Velilerin Paylaşım Alanı :)))

evet aynen ondan :)

evet bende işlemle nasıl anlatacağımı bilemedim

kızlar balıkyağı veren var mı? dikkati artırıyomuş falan dediler ümitlendim :))))

67 ve 73 rakamları çok yüksek rakam. aslında bu rakamları 1 ila 10 arasından yazıp küçük rakamlarla
anlamasını sağlamak daha iyi olurdu

haklısın ..

yanı baslangıc olarak öyle yapmalılar...

allah kolay versın çocuklarımıza..

Kızlar buranın dışında ayrı bir sohbet topiği mi açsak. Her konuda fırsat buldukça yazarız. Ne dersiniz?

kızlar balıkyağı veren var mı? dikkati artırıyomuş falan dediler ümitlendim :))))

Ben daha 3-4 yaşlarındayken vermeye başlamıştım ama doktorumuz pek faydası olmadığını doğrudan balık tüketmesi gerektiğini söylemişti. Vermeyi bırakmıştık.

canım ben vermıyorum...

nice mutlu huzurlu 10 yıllar geçirin inşallah :)
amın sagol canım

şimdiden nice sağlıklı, mutlu, huzurlu yıllara..
tesekkur ederım...

Tebrikler canım daha nice mutlu huzurlu senelere inşallah. Yaş kaç bu arada?
36 yaşım canımçtesekkur ederım

Kızlar buranın dışında ayrı bir sohbet topiği mi açsak. Her konuda fırsat buldukça yazarız. Ne dersiniz?
bana uyar arkadaslar

basamak isimleri ve değerlerini çok karıştırıyolar,ben çok üstünde durdum şimdilik aştık bunu bakalım unutmazsa sık sık tekrarlamak lazım.
Evet canım maalesef bol bol alıştırma yapıcağız başka çare yok.

Geçmiş olsun canım, Allah şifa versin.

bugün alıntı yaparak yazmalarda bir gariplik mi var. bana mı öyle geldi :44:
Alıntılar karışmış da ondan canım.

Anlamıyorum nasıl ödev veriyolar ki?

12 ekım evlılık yıldönumum kızlar
10 yıl bıtıyor allahın iznıyle
Allah nice mutlu seneler nasip etsin canım.

canım ben vermıyorum...

amın sagol canım

tesekkur ederım...

36 yaşım canımçtesekkur ederım

bana uyar arkadaslar
Ben de 37 yaşındayım ve de 17 yıllık evliyim Şubatta da bizim yıldönümümüz geliyor kızlar, Allah herkese mutlu mesut seneler nasip etsin inşallah.

Ben de 37 yaşındayım ve de 17 yıllık evliyim Şubatta da bizim yıldönümümüz geliyor kızlar, Allah herkese mutlu mesut seneler nasip etsin inşallah.

sizin de bayagı olmuş arkadasım..nıce senelere

Ne mutlu size 2 tanede avlat sığdırmışsınız 17 seneye Allah ağzınızın tadını hiç bozmasın:)

amin inşallah. bende 36 yaşındayım 17 yıllık evliyim... lise 2'ye giden kızım var..

Ne mutlu size 2 tanede avlat sığdırmışsınız 17 seneye Allah ağzınızın tadını hiç bozmasın:)
Allah razı olsun, hepimize mutlu mesut sağlıklı ömürler nasip etsin.
amin inşallah. bende 36 yaşındayım 17 yıllık evliyim... lise 2'ye giden kızım var..

Ay ciddi misin, ne çok ortak noktamız var maşallah lise 2 mi? Sen de erken evlenmişsin benim gibi demek ki, 20yaşında evlendim ben.

Ay ciddi misin, ne çok ortak noktamız var maşallah lise 2 mi? Sen de erken evlenmişsin benim gibi demek ki, 20yaşında evlendim ben.[/QUOTE]
erken evlendim bende ..78 liyim. 19 yaşında evlendim.

Ay ciddi misin, ne çok ortak noktamız var maşallah lise 2 mi? Sen de erken evlenmişsin benim gibi demek ki, 20yaşında evlendim ben.
erken evlendim bende ..78 liyim. 19 yaşında evlendim.[/QUOTE]

Çocuklar açısından iyi oluyor erken evlilik, ne güzel 36 yaşında lise 2 de kızın var, benim de öyle, boyum kadar kızım var. Allah bahtlarını da açık etsin inşallah. Sen hangi şehirdeydin canım?

erken evlendim bende ..78 liyim. 19 yaşında evlendim.

Çocuklar açısından iyi oluyor erken evlilik, ne güzel 36 yaşında lise 2 de kızın var, benim de öyle, boyum kadar kızım var. Allah bahtlarını da açık etsin inşallah. Sen hangi şehirdeydin canım?[/QUOTE

evet çocuk açısından çok iyi..benim kızımda boyumu geçti.. küçük olan oğlum..
ben denizli de oturuyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…