İlköğretim Yorum ve Soruları Çocuğu 2.Sınıfa Giden Velilerin Paylaşım Alanı :)))

sizinkiler hep öğlenci mi? benimki 7.15 de kalkıyor hazırlan et 7,45 de komşuya bırakıp işe gitmem gerekiyor servisi 8,35 te geliyor yani neredeyse ben onu bıraktıktan 1 saat sonra zaten bu durum canımı sıkıyor. erken kalktığı için sabah ders yapma şansı yok akşamda erken uyumak istiyor :KK43:((((( öğleden sonra 3ü geçe eve geliyor bende 7 gibi evdeyim....bazen o arada birşeyler yapıyor ama kendi başına olunca yanlış yapabiliyor.

sanki akşam bende okumasında az da olsa iyileşme farkettim. Bu farkı ona da söyledim gaza geldi :))))

Babamız şehir dışında çalışıyor bir süredir bu yüzden hafta içi yalnızız :KK43:((

benimki öğleci 12:30 - 17:30 okulda çok yakın eve.. okuldan çıkıp eve gelmesi 5 dakika..

sizinkiler hep öğlenci mi? benimki 7.15 de kalkıyor hazırlan et 7,45 de komşuya bırakıp işe gitmem gerekiyor servisi 8,35 te geliyor yani neredeyse ben onu bıraktıktan 1 saat sonra zaten bu durum canımı sıkıyor. erken kalktığı için sabah ders yapma şansı yok akşamda erken uyumak istiyor :KK43:((((( öğleden sonra 3ü geçe eve geliyor bende 7 gibi evdeyim....bazen o arada birşeyler yapıyor ama kendi başına olunca yanlış yapabiliyor.

Benimki 08:30 da gidiyor öğleden sonra 4:30 da geliyor canım . 2:30 dan sonrası etüd. Yemeğide okulda yiyor. allahtan bu konuda rahatız. kahvaltıyı evde dedesi yediriyor ben çok erken çıkıyorum çünkü.

ailen yakınında değil galiba cnm öylede çok zor haikaten başkasına emanet etmek,çocuklarda haklı sabah sabah kalkmak zor bu yaşta,akşam erkenden uykusu gelir sen işten gelince dersleri yetiştirme telaşında off zor.Biz bu sene öğlenciyiz ama seneye sabahçı olacakmışız kara kara düşünüyorum şimdiden çünkü dersler 7.30 da başlıyor çok erken kalkacak o bi tarafa öğlen gelince ders yapmıcak biliyorum beni bekliyor illa ben geliyorum saat 8 de nolcak hiç bilmiyorum...

sanki akşam bende okumasında az da olsa iyileşme farkettim. Bu farkı ona da söyledim gaza geldi :))))

Babamız şehir dışında çalışıyor bir süredir bu yüzden hafta içi yalnızız :KK43:((

Şimdi çocuklar tatil modundan yeni yeni çıkıyor normaldir sene içinde tempoya ayak uydururlar,hep böyle gitmez kızlar merak etmeyin:))

Hastalık mı uydursam napsam?kızlar ben 15 tatilde izin kullanıyorum oğluşumla iyi oluyo sizde yapıyormusunuz bunu?

Bende 15 tatilde 1 hafta çıkabileceğim izne napalım idare edicez artık.

Evet haftaya bir gün git işe. Ayyyy çok fenayım bugün çalışmayı içim kaldırmıyor de :KK36::KK36::KK36::KK36:

Psikolojim bozuk de burda olursam sizi de daraltırım de kaç gel :KK52::KK52::KK52::KK52:

Evet haftaya bir gün git işe. Ayyyy çok fenayım bugün çalışmayı içim kaldırmıyor de :KK36::KK36::KK36::KK36:

Psikolojim bozuk de burda olursam sizi de daraltırım de kaç gel :KK52::KK52::KK52::KK52:

Ayy gülesim geldi alemsin aslında doğru benim içim hiçbigün kaldırmıyo işe gelmeyide işte mecburiyet,sen benim patronu tanısan psikolojisini benimki halt etmiş:KK1::KK1::KK1:

insan kaynakları ..

aaaa ne güzel iş ya. valla son zamanlarda hayalini kurduğum iş kolu. bizim şirketteki arkadaş sebebiyle özeniyorum valla yaa.. ohhh her daim relax...

ama neden izin yok anlamadım yıllık izne çıkamıyormusun?

aaaa ne güzel iş ya. valla son zamanlarda hayalini kurduğum iş kolu. bizim şirketteki arkadaş sebebiyle özeniyorum valla yaa.. ohhh her daim relax...

Biz yazılım şirketiyiz cnm ik bordro yazılımı yapıyoruz ve ik müdürleriyle ve bölümüyle çalışıyoruz öyle relax falan değiller aksine ay sonu bordro zamanı yani şu günler bizim için ve onlar için çıldırmalık geçiyo diyebilirim.Tabi ik nın bordro kısmında bu böye diğer işe alım vs.bilemicem

sandığın kadar rahat değil canım ya..sürekli hareketli bir bölüm.. sürekli giriş çıkış puantaj bordro vs...
müdürüm var bir de ben işler çok yoğun.. kullansam bile 2 gün falan..

Biz yazılım şirketiyiz cnm ik bordro yazılımı yapıyoruz ve ik müdürleriyle ve bölümüyle çalışıyoruz öyle relax falan değiller aksine ay sonu bordro zamanı yani şu günler bizim için ve onlar için çıldırmalık geçiyo diyebilirim.Tabi ik nın bordro kısmında bu böye diğer işe alım vs.bilemicem

haribucum dediğin gibi sürekli yoğunluk..

sandığın kadar rahat değil canım ya..sürekli hareketli bir bölüm.. sürekli giriş çıkış puantaj bordro vs...
müdürüm var bir de ben işler çok yoğun.. kullansam bile 2 gün falan..

Bizim insan kaynaklarındaki arkadaş varya. Fabrikanın en rahat adamı o kadar ki anlatamam. Sanki bütün çalışanlar onun emrinin altındaymış gibi. Kime işi düşse açar telefon masasına çağırır muhtemelen bunda uzun yıllardır burada çalışıyor olması ve yaşınında önemi vardır ama ne bilim işte bu rahat halleri cezbediyor beni.

Benim işimde çok stresli o yüzden bazen diyorum ki kızım hiç aklın yokmuş muhasebeci olsaydın ya diyorum kendi kendime :))))

Bizim insan kaynaklarındaki arkadaş varya. Fabrikanın en rahat adamı o kadar ki anlatamam. Sanki bütün çalışanlar onun emrinin altındaymış gibi. Kime işi düşse açar telefon masasına çağırır muhtemelen bunda uzun yıllardır burada çalışıyor olması ve yaşınında önemi vardır ama ne bilim işte bu rahat halleri cezbediyor beni.

Benim işimde çok stresli o yüzden bazen diyorum ki kızım hiç aklın yokmuş muhasebeci olsaydın ya diyorum kendi kendime :))))

zelişcim senin görevin nedir

zelişcim senin görevin nedir

Kalite Yöneticisiyim canım.

Firmanın Kalite Sistemlerini yönetiyorum ayrıca imalat Kalite kontrol'de bana bağlı.

Yani hem sistemin işlerliğinden sorumluyken diğer taraftan üretilen her ürünün son onayını veriyoruz.

bizde en erken 8 de başlıyoruz ödev yapmaya 10 buçuk gibi anca bitiyor.. ayrıca kitap okumaya zaman kalmıyor uykusu geliyor.. okusak bile 10 kelimeden 5'i yanlış..
Aynen biz de öyle canım, 22.30 dan önce bitmiyor ödevler.

Az önce aradım benimkini. Ders çalışıyormuş:KK53::KK53::KK53::KK53:.

Allah allah dedim ya gerçekten merak ediyorum bu akşam neler var beni bekleyen :)))
Gözünaydın gelişme var demek ki.

Günaydın hayırlı cumalar...
Günaydın canım,
Sana da hayırlı cumalar.

Günaydınlar arkadaşlar.

Haftanın son günü hatta benim için 10 günlük izin öncesi son günü eee mutluyum haliyle sizler nasılsınız?

Nasıl geçti akşamınız?
Oh ne güzel, şimdiden iyi tatiller sana. Akşam yine sinir stres geçti işte, matematikten biz hala deste-düzinedeyiz, matematik yardımcı kitabımız var, orda 14 tane problem vardı, deftere hem yazdık, hem çözdük, daha hiç anlayamıyor yaaa, son 13-14.sorularda anlamaya başlamıştı.

Eve gittim 2 sayfa matematik ödevi vermiş öğretmen örüntülü ritmik sayma ile ilgili. boyama ve yazma. Ben gittiğimde 1 sayfayı bitirmişti.

Önceki gün yetiştiremediğimiz ödevine öğretmen soru işareti koymuş. Oğlum diyor ki; sen dün akşam bana yat dedin bak öğretmen soru işareti yaptı diye :)))))))

Neyse yaptık ödevleri bitirdik ve 5 sayfa kadarda kitap okuduk. Saat 22:30 da yatırdım artık.
İyi barim, kitap olumaya fırsat bulmuşunuz.

Ahhh ah, herkes öyle rahat izin alamıyor canım.

Muhasebecilik mi rahat, ben hiç anlatmayım sana derdimi canım, muhaebeci hep arka planda kalır şirkette, masraf yiyen kalem gibi gözükür, satış elemanları gözdedir, bizde öyle en azından, ben de muhasebeci olduğum ve de devlette olmadığım için çoook pişmanım maalesef, ve yıllık iznimiz ne kadar biliyor musun, 10 gün sadece.:KK14::KK14::KK14:

Aynen biz de öyle canım, 22.30 dan önce bitmiyor ödevler.

Gözünaydın gelişme var demek ki.

Günaydın canım,
Sana da hayırlı cumalar.

Oh ne güzel, şimdiden iyi tatiller sana. Akşam yine sinir stres geçti işte, matematikten biz hala deste-düzinedeyiz, matematik yardımcı kitabımız var, orda 14 tane problem vardı, deftere hem yazdık, hem çözdük, daha hiç anlayamıyor yaaa, son 13-14.sorularda anlamaya başlamıştı.

İyi barim, kitap olumaya fırsat bulmuşunuz.

Ahhh ah, herkes öyle rahat izin alamıyor canım.

Muhasebecilik mi rahat, ben hiç anlatmayım sana derdimi canım, muhaebeci hep arka planda kalır şirkette, masraf yiyen kalem gibi gözükür, satış elemanları gözdedir, bizde öyle en azından, ben de muhasebeci olduğum ve de devlette olmadığım için çoook pişmanım maalesef, ve yıllık iznimiz ne kadar biliyor musun, 10 gün sadece.:KK14::KK14::KK14:

ftemizcim maşallah bir geldin pir geldin :)))))))

eeee hoşgeldin tabiii gözlerim aradı yani :)))

hepimize cevap vermişsin :))))

karar veremedim hangisine cevap yazsam :))))

Bana da öğretsene birden fazla alıntı ile cevaplamayı nolurrrr :KK1::KK1::KK1:

X