İlköğretim Yorum ve Soruları Çocuğu 2.Sınıfa Giden Velilerin Paylaşım Alanı :)))

Az önce aradım benimkini. Ders çalışıyormuş.

Allah allah dedim ya gerçekten merak ediyorum bu akşam neler var beni bekleyen :)))

ooo çok güzel.. benimki de 5 buçukta çıkıyor..bende arıyayım bakalım ne yapıyor...gerçi her gün arıyorum ama..

Günaydınlar arkadaşlar.

Haftanın son günü hatta benim için 10 günlük izin öncesi son günü eee mutluyum haliyle sizler nasılsınız?

Nasıl geçti akşamınız?

Günaydınlar arkadaşlar.

Haftanın son günü hatta benim için 10 günlük izin öncesi son günü eee mutluyum haliyle sizler nasılsınız?

Nasıl geçti akşamınız?

akşam fena değildi. bulmaca vardı.içinde kişisel temizlik araçlarını bulup boyayın diye..
türkçe kitabından ödev vardı birde.. ödevleri bitirdik hadi bir sayfa kitap okuyalım dedim uykum geldi dedi...

akşam fena değildi. bulmaca vardı.içinde kişisel temizlik araçlarını bulup boyayın diye..
türkçe kitabından ödev vardı birde.. ödevleri bitirdik hadi bir sayfa kitap okuyalım dedim uykum geldi dedi...

Eve gittim 2 sayfa matematik ödevi vermiş öğretmen örüntülü ritmik sayma ile ilgili. boyama ve yazma. Ben gittiğimde 1 sayfayı bitirmişti.

Önceki gün yetiştiremediğimiz ödevine öğretmen soru işareti koymuş. Oğlum diyor ki; sen dün akşam bana yat dedin bak öğretmen soru işareti yaptı diye :)))))))

Neyse yaptık ödevleri bitirdik ve 5 sayfa kadarda kitap okuduk. Saat 22:30 da yatırdım artık.

Son düzenleme:

şuna bak sen yat dedin demiş.. suçu sana atmış :)
5 sayfa kitap da az değil darısı başıma :))

şuna bak sen yat dedin demiş.. suçu sana atmış :)
5 sayfa kitap da az değil darısı başıma :))

Öyle valla bende şaşırdım öyle diyince. Ama iyiye gidiyor sanki ne bilim ya buna inanmak istiyorum :))))

Kitabı babamız okuttu bu arada.

Ben çocuğa çok yükleniyormuşum, çok sesimi yükseltiyormuşum, Biraz sakin olmalıymışım da falanda filan :))))

10 günlük tatil de çok iyi olur sizin için.. baya bir ilerleme yaparsınız..

Günaydın kızlar,benimki dün bilim fen teknoloji klubüne girmiş öğretmen pazartesi gününe kadar bunla ilgili yazı istemiş ama ben ne istediğini anlamadım bugün iyice sor diye tembihledim.Hayat bilgisi off yani sıkıcı sadece ben mi sıkılıyorum bu dersten acaba?dün ondanda sıkıcı bir ödev vardı öğretmen bunu güzelce yapana karnede direk 5 vericem demiş yani anlıcanız dün akşam eve gittiğimde kötü süprizler beni bekliyodu

Allah allah yaa senin çocuk 2. sınıf değilmiydi :) bu ne böyle yaaa.

Benimkide kulüp derslerinden biraz bahsetti ama bende haftaya bakıcam nedir ne değildir diye.

günaydın.. ikinci sınıflar için zor bir ödev değil mi bu ya.. öğretmenlerde uçuyor bazen..

Allah allah yaa senin çocuk 2. sınıf değilmiydi :) bu ne böyle yaaa.

Benimkide kulüp derslerinden biraz bahsetti ama bende haftaya bakıcam nedir ne değildir diye.

Bende aynen senin gibi düşündüm cnm daha 2.sınıfta ne feni fen ne çocuk bilmiyoki.İnternetten araştırdım bilgi topladım tabi öğretmen kendi anlıcanız şekilde yazın demiş artık onların seviyesinde bişeyler yazıcaz haftasonu.Hayat bilgisindede 20.sayfaydı galiba gezi klubu sağlık klubü diye bir bölüm var altındada proje adı ve yapacaklarım diye bir bölüm var bunu güzel yapana direk 5 vericem demiş yaptık bakalım ne çıkacak

Ne güzel daha ben hayat bilgisi kitabını işliyorlar mı ondan bile emin değilim kitapda defter de tertemizz

günaydın.. ikinci sınıflar için zor bir ödev değil mi bu ya.. öğretmenlerde uçuyor bazen..

sorma zaten çocuk bilim fen ve teknoloji klubüne girdim dediğinde iyi halt ettin bana sordunmu dedim direk akşam akşam işten gelmişim kafam bi dünya habere bak eşimde iyidir iyi dert etme diyor uğraşan benim tabi iyidir

bizde en erken 8 de başlıyoruz ödev yapmaya 10 buçuk gibi anca bitiyor.. ayrıca kitap okumaya zaman kalmıyor uykusu geliyor.. okusak bile 10 kelimeden 5'i yanlış..

sizinkiler hep öğlenci mi? benimki 7.15 de kalkıyor hazırlan et 7,45 de komşuya bırakıp işe gitmem gerekiyor servisi 8,35 te geliyor yani neredeyse ben onu bıraktıktan 1 saat sonra zaten bu durum canımı sıkıyor. erken kalktığı için sabah ders yapma şansı yok akşamda erken uyumak istiyor ((((( öğleden sonra 3ü geçe eve geliyor bende 7 gibi evdeyim....bazen o arada birşeyler yapıyor ama kendi başına olunca yanlış yapabiliyor.

sanki akşam bende okumasında az da olsa iyileşme farkettim. Bu farkı ona da söyledim gaza geldi :))))

Babamız şehir dışında çalışıyor bir süredir bu yüzden hafta içi yalnızız ((

Son düzenleme:

Bu eşlerin tavrına hastayım zaten. Tuzları kuru nasılsa :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…