İlköğretim Yorum ve Soruları Çocuğu 2.Sınıfa Giden Velilerin Paylaşım Alanı :)))

zelıs sıkma canını bu kadar toparlar merak etme cok ta ustune gıtme okuldan sogumasın

Ben çok severim kitap okumayı ve okurumda. Sırf ona göstermek için normalde o uyuduktan sonra okuduğum zamanları değiştirdim. Taaa bebekliğinden beri özen gösteriyorum buna. En son geçenlerde okuduğum kitapları kolilerden çıkardım salonda kütüphane yaptım ona da yapmaya başladım. Çokda bişey değişmedi açıkçası ((

zelısım sabır sabır sabırrr yapacak bısey yokk malesefff

canım kutphaneyı cok ıyı dusunmusssun sen devam et sonucunu alırsınnnn

zelısım sabır sabır sabırrr yapacak bısey yokk malesefff

canım kutphaneyı cok ıyı dusunmusssun sen devam et sonucunu alırsınnnn

İnşallah alırım :))))

yoksa 2. çocuğu yapıp oğluşu babasına sevk edicem. Mutlu mesut hallederler nasılsa :))))

canım hosgeldınn

kırklarelının neresındesın

hoşbulduk ,kırklareli merkez deyiz. 2 yıl oldu burdayız.2.sınıfın bir kaç ayı sıkıntılı başlar fakat düzene girecektir.kitap okuma alışkanlığı kazanması çok çok önemli okuma hızı düşük olursa daha geç anlar okuduğunu ve hep geriden gelir.o yüzden mutlaka her gün kitap okutalım anlattıralım.

benım esmde kırklarelılı ondan sordum :))

kıtap kesınlıkle cok cok onemlııı

yandınız siz dermişim sorularımızla bunaltmayalım :))
en büyük derdimiz çalışan anneleriz vakit kalmıyor ders yaptırmaya kitap okumaya :)) eve git yemek vs 8 i geçiyor oda en erken...

yandınız siz dermişim sorularımızla bunaltmayalım :))
en büyük derdimiz çalışan anneleriz vakit kalmıyor ders yaptırmaya kitap okumaya :)) eve git yemek vs 8 i geçiyor oda en erken...

evet in_ay ortak sorunumuzu özetlemiş...

bizde en erken 8 de başlıyoruz ödev yapmaya 10 buçuk gibi anca bitiyor.. ayrıca kitap okumaya zaman kalmıyor uykusu geliyor.. okusak bile 10 kelimeden 5'i yanlış..

bizde en erken 8 de başlıyoruz ödev yapmaya 10 buçuk gibi anca bitiyor.. ayrıca kitap okumaya zaman kalmıyor uykusu geliyor.. okusak bile 10 kelimeden 5'i yanlış..

bulgar, sen hangi şehirdesin?

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…