İlköğretim Yorum ve Soruları Çocuğu 2.Sınıfa Giden Velilerin Paylaşım Alanı :)))

sağol canım. 1. sınıfta öğretmenimiz böyle bir sorunumuz yok demişti.. benim çocuğum tembellikten mi yapıyor böyle ya..
aslında evde olsam daha çok ilgilenicem ama

sağol canım. 1. sınıfta öğretmenimiz böyle bir sorunumuz yok demişti.. benim çocuğum tembellikten mi yapıyor böyle ya..
aslında evde olsam daha çok ilgilenicem ama

Birde bi pedogoğa göster istersen eğer tembelliktense o mutlaka çözer durumu,onlar çok güzel algılıyo durumu,kendini suçlama hepimiz çalışıyoruz ne için yine onlar için onların geleceği için.Bende öyle gündüz yokum yanında okula gidene kadar tv karşısında daha gözünü açıyor hemen onu açıyor diyor annem laf geçiremiyorlar...

Güzel diyosunda haribu ödevlerden zaman kalmıyorki düzenli okutalım yaa (((

Dün o kadar uğraşıp okuma kartları hazırladım sıkılmadan okuturum diye değil onları okumak ödevleri bile bitiremedik.

Bu ne yahu :))))))

Hiç uğraşmayın siz kitap yazın direk :))))

Güzel diyosunda haribu ödevlerden zaman kalmıyorki düzenli okutalım yaa (((

Dün o kadar uğraşıp okuma kartları hazırladım sıkılmadan okuturum diye değil onları okumak ödevleri bile bitiremedik.

O zaman cnm öğretmeninizle konuşup ödevlerin fazla olduğunu söyliceksiniz kitap okumaya vakit kalmıyo derseniz anlayış gösterebilir,bizim öğretmen her toplantıda sorar ödevler nasıl çok geliyomu size diye..veliler ortak dille konuşursa öğretmende onlara uymak zorunda kalır.Bu dönemde öğretmenler okumanın üstünde çok duruyo ilerletmeleri açısından burdan yaklaşıp şansınızı bi deneyin derim ben:))

Yok artık resmen çocuklar kitap okumasın diyemi uğraşıyolar anlamadım ben,bu ne böyle bizim yaz tatilinde bile sadece okunan kitapların ismi ve sayfası yazılsın istedi öğretmen özet falan yoktu,yazmayı unuttu çocuklar ama olsun okullar açılınca hatırladılar o kadar sıkmaya nefret ettirmeye gerek yok.Şaştım valla

Kızlar avrupa yakasında bi buluşma ayarlamaya çalışıyoruz katılmak ister misiniz?

Kızlar avrupa yakasında bi buluşma ayarlamaya çalışıyoruz katılmak ister misiniz?

benim bayramdan sonraya kadar her haftam dolu olmadı sonraki görüşmelerinize katılırım bende avrupa yakasındayım kocamustafapaşada oturuyorum:))

antalyadayım :))) kızlar yolunuz duserse beklerım

bugun aksam 6 da velı toplantımız var bakalım ogretmenımın neler dıyecek :))

bız masalalh artık derslerımı cabuk bıtırıyoruz eskısı gıbı yormuyor benı odevınnı yaptıktan sonra hemen kıtabını okuyor 20 sayfalık kıtabı her aksam bıtırıyor okulda da ogretmenı anlattırıyor

bu cocuklar cok tatlı bı okadart da zor

masalalh 15 gundur bılgısayar hıc oynamadı sadece 1 saat asagı yukarı cızgı fılm ızledı oda hergun degıl ıkı gunde bır ogretmenımızden allah razı olsun dıyorum

haftasonlarıda ıngılızce kursuna gıdıyor ordan kafası dınlensın dıye kendı de cok severek gıttıgı satranca gıdıyor

gorenler cok yuklenıyorsun dıyorlar ama bos bırakıncada bılgısayar yada tv ızlıyor sukur kendıde sıkayetcı degıl haftasonu programından

maşallah inşallah bizimkilerde toparlarla kaç doğumlu seninki küçük mü gitti oda 1. sınıfa?

Ah bir bilsem bi halletsek şu sorunu sonrası daha kolay olacak inşallah.

zelısım sen yada esın etrafındakı kısıler kıtap okumayı sevıyor mu ?

cocuk etrafındakılerı ornek aldıgı ıcın okumaya duskun olmayabılır bızdede boyle bır dert vardı

ben calıstıgım ıcın 7 de eve gıdebılıyorum kucuk oglumu bakıcıdan alıp hemen derse baslıyoruz ve en gec 9 da bıtıyor hemen kıtabını alıp okuyor alıstı

ılk baslarda yaz tatılınde hergun 1 saat aılecek kıtap okuyorduk ılk baslarda zor oldu daha sonra alısınca kendı uyarmaya baslkadı anne kıtap saatı dıye :)) boyle bı yontem dusunebılırsınız bızde basarılı oldu

evet canım 2007 lı oglum 5.5 yasında basladı okula ama sukur kotu bı etkısını gormedık

2 sene anaokula gıdınce mecbur verdım 1.sınıfa

merhaba arkadaşlar hayırlı uğurlu olsun yeni senemiz.ben 2.sınıf öğretmeniyim topiği görünce bir gireyim dedim.herhangi bir sorunuz sorununuz olursa cevaplarım .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…