İlköğretim Yorum ve Soruları Çocuğu 2.Sınıfa Giden Velilerin Paylaşım Alanı :)))

Arkadaşlar bildiğim kadarıyla 3.sınıfatan itibaren bu sınavlara giriyorlar bir yanlışlıkmı var?...
:KK61:

Bilmiyorum canım.Zaten başvuruları falan yaptık biz bekliyoruz.Ama sanırım başvuru süresi uzatılmış bakabilirsin.Sınavda hazirandaymış.Yasemin karakaya sanat okulu diye ararsan bulursun.Okulumuzda deneme sınavı yapılmış.Kızım sınıfta 3.olmuş.Okulda 29.olmuş.Biraz daha gayret şart sanırım..

Bilmiyorum canım.Zaten başvuruları falan yaptık biz bekliyoruz.Ama sanırım başvuru süresi uzatılmış bakabilirsin.Sınavda hazirandaymış.Yasemin karakaya sanat okulu diye ararsan bulursun.Okulumuzda deneme sınavı yapılmış.Kızım sınıfta 3.olmuş.Okulda 29.olmuş.Biraz daha gayret şart sanırım..

Yasemin Karakaya okulunda mı sınava girecek yoksa oradamı okuyor öncelikle bunu anlayamadım.
dediğin şekilde okulu buldum fakat birşey yazmıyor bu konuda tam bilgilenemedim anlayacağın canım... :KK59:

İyi akşamlar hanımlar aranıza yeni katıldım.
Benimde i.ö.2. sınıfa giden bir kızım var,herşey iyi güzel fakat beni ve kızımı performans ödevleri bezdirmiş durumda :KK43: yine bir performans ödevi ile karşı karşıyayız ve tıkandık resmen,konu şu;Daha güzel ve yaşanabilir bir dünya :)

konu başlıkları dünyamızı kirleten etkenler ,dünyamızda yaşanan en büyük sorunlar ve bu sorunlara karşı çözüm yolları.Hikayemizin karakterleri hayvan da olabilirmiş...

şimdiden teşekkür ederim hepinize.

performans ödevlerinin kaldırılmasını çok istiyorum:KK43: sizlere de çocuklarınızın eğitiminde katkılarınız da kolaylıklar diliyorum...

Bizim okulda sbs adı altında bir deneme sınavı olmuştu.Kızım 3.olmuş.Nasıl sizce sbs puanı 403 yazıyor...Birde bilim çocuk dergisi vararkadaşlar tubitakın hazırladığı hem bilime hemde el sanatlarına yönelik biz ona abone olduk düşünürseniz bir bakın.Yıllık 35 tl.Aklında 1-2 bilgi kalsa yeter bence.Güzel bir dergi bende arkadaşımda görmüştüm..

Merhabalarrrrr

benimde büyük kızım 2. sınıfa gidiyor

şunu merak ettim hangi yayınevinin sınavıydı bu girdiği sbs sınavı....

bizim okul zambak kullanıyor

ve sbs sınavlarıda zambak yayınlarının...

Yasemin Karakaya okulunda mı sınava girecek yoksa oradamı okuyor öncelikle bunu anlayamadım.
dediğin şekilde okulu buldum fakat birşey yazmıyor bu konuda tam bilgilenemedim anlayacağın canım... :KK59:
Canım yasemin karakaya sanat okulu yaz.Okulun iletişim bilgilerinden telefonunu bulup ara.Daha detaylı öğrenirsin.Okulunuzun bilgisi vardır ama o öğrencileri öğretmen seçiyor.Seçilmeyenlerinde haberi olmuyor yani..
Merhabalarrrrr

benimde büyük kızım 2. sınıfa gidiyor

şunu merak ettim hangi yayınevinin sınavıydı bu girdiği sbs sınavı....

bizim okul zambak kullanıyor

ve sbs sınavlarıda zambak yayınlarının...

Onu bilmiyorum canım öğretmen toplantıda söylemişti ama unuttum.Şimdi sınav kitapçığınada baktım ama yazmıyor:KK43:

Canım öğrendim bugün batı akademi yayınlarıydı o sınav..Pazarteside zambak yayınlarının deneme sınavını olacaklar..

merhaba arkadaşlar benimde 2.sınıfa giden bir kızım var dün elinde bir broşürle geldi morpa kampüs ile alakalı . üye olmak isteyenler yıllık 30 lira veriyormuş öğretmenleri dağıtmış ama şöyle bir düşündümde bence erken gibi geldi hem 2. dönemin bitmesine de şurda kaç ay kaldı ki bana göre 3. sınıfta üye olalım kızım dedim ama anlatamıyorum öğretmenleri üye olmanızda fayda var daha başarılı olursunuz falan demiş acaba sizin öğretmeninizde bunu önerdi mi? ve elimizde zambağın hem test kitabı hemde konu açıklamalı kitapları var . ve bu morpa kampüs hakkında pek bir bilgiye ulaşamadım.yardımcı olursanız çok sevinirim.

Biz morpa kampüse üyeyiz.Öğretmen evinde b.sayar ve internet olanlara neredeyse şart koştu buraya üyeliği.İçeriğinde Türkçe,h.bilgisi ve matematikle ilgili müfredat konularının ders anlatımları (sesli),çalışmalar,sınavlar ve eğitici oyunlar var.. .Oğlum buradan ders çalışmaya bayılıyor..Öğretmenimiz de sınıfta kullanıyor bu siteyi..Kaliteli ve çok faydalı olduğunu düşünüyorum...

Bizim okulda sbs adı altında bir deneme sınavı olmuştu.Kızım 3.olmuş.Nasıl sizce sbs puanı 403 yazıyor...Birde bilim çocuk dergisi vararkadaşlar tubitakın hazırladığı hem bilime hemde el sanatlarına yönelik biz ona abone olduk düşünürseniz bir bakın.Yıllık 35 tl.Aklında 1-2 bilgi kalsa yeter bence.Güzel bir dergi bende arkadaşımda görmüştüm..

Bizim okulda 2.sınıf itibariyle yapılıyor bu sınavlar..Salı günü 3.sünü olacaklar...Analiz test yayınları tarafından yapılıyor...

Canım öğrendim bugün batı akademi yayınlarıydı o sınav..Pazarteside zambak yayınlarının deneme sınavını olacaklar..

bizimkiler o sınavı oldu canım geçen hafta

benim merak ettiğim

acaba sizin bahsettiğiniz diğer test yapan yayınlarla

zambak arasında zorluk derecesindeki farklılık

acaba hangisi daha zor...

bizim burada sadece zambak yayınlarının sınavlarına giriyorlar

o yüzden başka testlerle kıyaslama şansımız olmadı

bizimkiler o sınavı oldu canım geçen hafta

benim merak ettiğim

acaba sizin bahsettiğiniz diğer test yapan yayınlarla

zambak arasında zorluk derecesindeki farklılık

acaba hangisi daha zor...

bizim burada sadece zambak yayınlarının sınavlarına giriyorlar

o yüzden başka testlerle kıyaslama şansımız olmadı

Batı akademiydi canım.Zambaktan daha zor dedi öğretmenimiz.Soruları dolandırarak sormuş.

Batı akademiydi canım.Zambaktan daha zor dedi öğretmenimiz.Soruları dolandırarak sormuş.

sağol canım

bende kızım için farklı soru tiplerini araştırıyorum

değişik olsun

farklı yayınlardan zor olduğunu bildikleriniz yazarsanız sevinirim....

slm kızlar benımde kızım 2. sınıfa gıdıyo

bende aranıza yenı katıldım guzel paylasımlar dılıyorum...

Son düzenleme:
güle güle mini mini birler, hoşgeldin çalışkan ikiler:KK53::KK53::KK1::KK1:

Sağlık sorunlarım nedeniyle bir süredir giremedim topiğe bide baktım ikinci sınıfa geçmişsiniz.İkinci sınıf olduk değil mi?Ne çabuk büyüdü kuzucuklarımız.Bugün akşam okuma bayramımızı kutluyoruz bakalım neler olacak?:KK42:

Sağlık sorunlarım nedeniyle bir süredir giremedim topiğe bide baktım ikinci sınıfa geçmişsiniz.İkinci sınıf olduk değil mi?Ne çabuk büyüdü kuzucuklarımız.Bugün akşam okuma bayramımızı kutluyoruz bakalım neler olacak?:KK42:

geçmiş olsun canım, umarım önemli bişeyin yoktur, şimdiden iyi eğlenceler akşam için size:13::13:

aynen canım, ne stresti okula ilk başlamaları, sanırım artık gözümüz daha az arkada kalacak 2. sınıfta, ne de olsa terfi ettiler:KK1:

geçmiş olsun canım, umarım önemli bişeyin yoktur, şimdiden iyi eğlenceler akşam için size:13::13:

aynen canım, ne stresti okula ilk başlamaları, sanırım artık gözümüz daha az arkada kalacak 2. sınıfta, ne de olsa terfi ettiler:KK1:

Teşekkür ederim geçicek inşallah.Okuma bayramımız süperdi çok güzel geçti.Benim küçük spikerim harikaydı.:nazar:
İlk seneyi atlattık hayırlısıyla.Doğru biraz daha rahatlarız seneye değil mi?:13:

X