İlköğretim Yorum ve Soruları Çocuğu 2.Sınıfa Giden Velilerin Paylaşım Alanı :)))

Yeni sistem gerçekten nelere gebe çok merek ediyorum ben de 2. sınıf öğretmeni olarak. Okullarda puan sıralaması yapılmış bile.Puanı en düşük öğretmen benmişim bizim okulda hizmet yılına göre. Başka okullara gönderecekler diyorlar ama heryerde norm fazlası var. Ama ben kuzucuklarımı bırakmak istemiyorum ki.Neyse hayırlısı olsun. Denemelere çok takılmayın kalkacak yakında. Ama ders notlarına göre yönlendirme yapılacak o yüzden karneler çok daha önemli.Öptüm hepinizin kuzularını

günaydın hanımlar
herkese iyi haftalar
tüm çocuklarımızın 23 nisan çocuk bayramı kutlu olsunnnnEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

Yeni sistem gerçekten nelere gebe çok merek ediyorum ben de 2. sınıf öğretmeni olarak. Okullarda puan sıralaması yapılmış bile.Puanı en düşük öğretmen benmişim bizim okulda hizmet yılına göre. Başka okullara gönderecekler diyorlar ama heryerde norm fazlası var. Ama ben kuzucuklarımı bırakmak istemiyorum ki.Neyse hayırlısı olsun. Denemelere çok takılmayın kalkacak yakında. Ama ders notlarına göre yönlendirme yapılacak o yüzden karneler çok daha önemli.Öptüm hepinizin kuzularını

siz öğretmen olarak nelere gebe olduğunu bilmiyosunuz bizler veli olarak bakalım önümüzdeki sene nasıl bir sistemle karşılaşacağız biz de çok merak ediyoruz. öğretmenlerin de böyle bir sıralamaya tabi tutulacağını sizden duydum şimdi ee o zaman bizim çocukalrında sınıf öğretmenleri değişecek offff yaaa karmakarışık oldu valla kafam hayırlısı artık evlatalrımız hakkında :44:

benimde takip ettiğim kadarıyla öğretmenler zor durumda kalcak, inşallah öğrencilerinden ayrılmak zorunda kalmazsın:13:

Geçmiş doğum günümüz ve neşe dolu bayram
$392515_389769224396014_100000888198894_1148666_1321692993_n.jpg $CIMG8114.jpg

çok güzel canım, sıla,sen ve çocukların çok güzeller,:nazar: yorucu ama güzel bir gündü sanırım

merhaba kızlar 23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramımız kutlu olsun. Atatürk'ümüzün ve tüm şehitlerimizin ruhları şad olsun .Yüce Rabbim onlardan ve gazilerimizden razı olsun.
bizlere de onlara layık, emanete sahip çıkan bir nesil olmayı nasip etsin inşallah.:KK16:En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

günaydın hanımlarrr:nazar:

merhaba kızlar 23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramımız kutlu olsun. Atatürk'ümüzün ve tüm şehitlerimizin ruhları şad olsun .Yüce Rabbim onlardan ve gazilerimizden razı olsun.
bizlere de onlara layık, emanete sahip çıkan bir nesil olmayı nasip etsin inşallah.:KK16:En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

amin canım amin işallahhhhh :nazar:

seyyahalemi canım sılaya nice nice yaşlar dilerim bir ömür boyu mutlu olsun:nazar::nazar:

geçmiş bayramımız kutlu olsunEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE
seyyahalemi geçmiş doğum gününüz kutlu olsun. nice uzun mutlu sağlıklı senelere:KK54::KK54:
chess geçmiş olsun :KK34:
farmasi ,gökyüzünde dans,karamuk sizler nasılsınız:KK34:
furker bizlerde yeni eğitim sisteminden endişeliyiz ama elimizden gelen birşey yok :KK14::KK14::KK14:umarım öğrencilerinden ayrı kalmak zorunda kalmazsın

oğlum tatil için geri sayıma başladı .8 haziran tatilse haziranı saymaya gerekte yok dedi :KK52:
yıl sonu gösteriniz var mı bu yıl:KK34:

geçmiş bayramımız kutlu olsunEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE
seyyahalemi geçmiş doğum gününüz kutlu olsun. nice uzun mutlu sağlıklı senelere:KK54::KK54:
chess geçmiş olsun :KK34:
farmasi ,gökyüzünde dans,karamuk sizler nasılsınız:KK34:
furker bizlerde yeni eğitim sisteminden endişeliyiz ama elimizden gelen birşey yok :KK14::KK14::KK14:umarım öğrencilerinden ayrı kalmak zorunda kalmazsın

oğlum tatil için geri sayıma başladı .8 haziran tatilse haziranı saymaya gerekte yok dedi :KK52:
yıl sonu gösteriniz var mı bu yıl:KK34:

slm canım çok şükür iyiyiz yok bi yaramazlık :nazar:
canım okullar 8 haziranda mı kapanacakmış:44:

aman meldamcım yıl sonu gösterisi olmasın ya, geçen sene okuma bayramında veliler birbirini yedi, ne varsa bu kadar paylaşılmayan,:KK53::KK53: bi daha gösteri falan olmasın mümkünse, sizde var galiba

karamukçum evet 8 haziranda bitiyo, meldamın oğlunun dediği gibi haziranı sayma zaten,:KK1: bir ay var yani

aman meldamcım yıl sonu gösterisi olmasın ya, geçen sene okuma bayramında veliler birbirini yedi, ne varsa bu kadar paylaşılmayan,:KK53::KK53: bi daha gösteri falan olmasın mümkünse, sizde var galiba

karamukçum evet 8 haziranda bitiyo, meldamın oğlunun dediği gibi haziranı sayma zaten,:KK1: bir ay var yani

aaa ben yine 15 i falan zannediyodum :44: ay çok iyi olmuş sevindim valla :KK9: tam doğum zamanında birde okul derdimiz olmucak
aman bu sene zaten dua ettim öyle gösteriler , performans ödevleri falan olmasın diye çok şükür allahım duydu sesimi hele kızlar artık öyle ağırlaştım ki sormayın işe bile zor geliyorum ama bu gidişle bi 15 gün sonra bırakıcam heralde artık çok zorlanıyorum eve gidip koca gece yatıyorum sağolsun çocukla falan eşim ilgileniyo 23 nisan günü bile bütüngün gezdiler baba oğul çok mutlu oldu çok eğlenmiş oğluşum yoksa bana kalsa mümkün değil bir 1 saat markete alışverişe falan gidiyorum ondan sonra koca gece felç benden hayır bekleme

slm canım çok şükür iyiyiz yok bi yaramazlık :nazar:
canım okullar 8 haziranda mı kapanacakmış:44:
sevindim canım :KK34::KK34:
okullar 8 haziranda kapanıyor.bu duruma bende çok sevindim .sıcaklar bastırınca çok miskin oluyor çocuklar. okulda tam işkence olmadan kapanıyor neyse ki:KK76:

veliler çocuklardan çok daha hırslı :KK53::KK53::KK53:23 nisanda oğlum görev aldı.sınıfta birkaç grup var zeybekler ,adana grubu falan bizim grup hazırlıklıydı bu yüzden görev aldılar .diğer çocuklar almadılar.veliler isyan çıkardı :KK53::KK53:hocaya ne laflar saydılar :KK30::KK30: folklor dersi alıyor bizim çocuklar yapılan çalışmalarda yıl sonu sergileniyor .bu yüzden gösteri var bizde :KK31:
aaa ben yine 15 i falan zannediyodum :44: ay çok iyi olmuş sevindim valla :KK9: tam doğum zamanında birde okul derdimiz olmucak
aman bu sene zaten dua ettim öyle gösteriler , performans ödevleri falan olmasın diye çok şükür allahım duydu sesimi hele kızlar artık öyle ağırlaştım ki sormayın işe bile zor geliyorum ama bu gidişle bi 15 gün sonra bırakıcam heralde artık çok zorlanıyorum eve gidip koca gece yatıyorum sağolsun çocukla falan eşim ilgileniyo 23 nisan günü bile bütüngün gezdiler baba oğul çok mutlu oldu çok eğlenmiş oğluşum yoksa bana kalsa mümkün değil bir 1 saat markete alışverişe falan gidiyorum ondan sonra koca gece felç benden hayır bekleme

senin açından çok iyi olmuş .zor döneme girdin sonlara doğru zor oluyor allah kolaylık versin :KK54:

batıakademi yayınlarının deneme sınavında 3. olmuş benim kuzucuğum :KK34:

1 MAYIS ta tatil :21::21:

valla bizim oğlana çarşambaya kadar tatil öğretminin kardeşi rahatsızmış memlekete gidecekmiş pazaretsi de okul yok salı da çarşamba günü okula gidecekler apar topar gitmişler cuma günü ödevde verememeiş doğru düzgün

batıakademi yayınlarının deneme sınavında 3. olmuş benim kuzucuğum :KK34:

tebrikler canım kuzucuğa :nazar::nazar::nazar:

valla bizim oğlana çarşambaya kadar tatil öğretminin kardeşi rahatsızmış memlekete gidecekmiş pazaretsi de okul yok salı da çarşamba günü okula gidecekler apar topar gitmişler cuma günü ödevde verememeiş doğru düzgün

tebrikler canım kuzucuğa :nazar::nazar::nazar:

çok teşekkürler canım:KK19:

X