İlköğretim Yorum ve Soruları Çocuğu 2.Sınıfa Giden Velilerin Paylaşım Alanı :)))

ara karneye ara hediye deseydin canım
ya var ya zaten ergenliğe giren ortaokul çocuklarıyla küçük çocukların bir arada bulunması çok başka bir durum daha büyük bir tehlike bütün öğretmenler karşı çıkıyor ama kim dinliyor yaptım oldu dünyası babalarının çiftliği çünkü neyse yazdıkça sinirleniyorum ya
bu arada biz de 23 nisana hazırlanıyor pek gnüllü değildim toplantı yaptık veliler çocuklar ister dendi ben de tüm sınıfın katılacağı bir gösteri hazırlıyorum bakalım kimse üzülmesin diye çocuklar çok mutlu

sende haklısında işte ne bileyim, zaten artık 60 aylıklarda okula başlayacağından hiç olmaz ortaokulla, herkes kendini düşünüyo işte, o okul uzak getir götür falan, servise veririm artık
iyi yapmışsın canım, inşallah başarıyla sonuçlandırırsınız, gerçi başarıdan ziyade çocukların milli duyguları yaşaması önemli bence, bizde geçen sene sınıflar bile süslenmedi, ben çok üzülmüştüm şahsen, bakalım bu sene nolcak

Seyyahalemi

Ben iktisat okuyorum canım.
Yani evde oturuyorum,iş yokkk.
İş bulamıyorum bari okulu aradan çıkarayım dedim.Sizin okumak
istediğiniz bölümde harika.Yüzyıllar öncesi,fosiller benimde ilgimi hep çekmiştir.
Umarım herşey gönlünce olur.

Son düzenleme:
Bizim sınıfta bugün ara karne almış.
Ama benim kuzucuk okulda unutmuş.:26:
Korkuyorum birgün kendini unutacak.:KK1:

sende haklısında işte ne bileyim, zaten artık 60 aylıklarda okula başlayacağından hiç olmaz ortaokulla, herkes kendini düşünüyo işte, o okul uzak getir götür falan, servise veririm artık
iyi yapmışsın canım, inşallah başarıyla sonuçlandırırsınız, gerçi başarıdan ziyade çocukların milli duyguları yaşaması önemli bence, bizde geçen sene sınıflar bile süslenmedi, ben çok üzülmüştüm şahsen, bakalım bu sene nolcak

sonumuz hayrolsun diyelim
çocuklar için o kadar önemli ki inanamazsın nerdeyse ekmek alamayacak veliler var kimseye şart koşmadım çağırdım anlattım çocuklar istiyor herkes alacak biraz sıkıp alın kıyafetler 27 lira gezdim her yeri en uygunu bulmaya çalıştım o ekmek alamayacaklar bile aldı bişiler ayarlayıp o çocukların mutluluğunu bi görsen
inşallah yüzümüzün akıyla çıkarız bakalım
seyyahalemi

ben iktisat okuyorum canım.
Yani evde oturuyorum,iş yokkk.
Iş bulamıyorum bari okulu aradan çıkarayım dedim.sizin okumak
istediğiniz bölümde harika.yüzyıllar öncesi,fosiller benimde ilgimi hep çekmiştir.
Umarım herşey gönlünce olur.

inşallah canım zaten atansam uçanla kaçan kurtulmıcak elimden
diyorum hep babama şöle çook zengin olsaydın da bütün ...lojileri okusaydım gülüyor
çok seviyorum ama verecen sırtıma çantayı dağ tepe bayır gezicem incelicem
inşallah sen de bitirirsin de istediğin gibi bir iş bulursun

bizim sınıfta bugün ara karne almış.
Ama benim kuzucuk okulda unutmuş.:26:
Korkuyorum birgün kendini unutacak.:KK1:

inanır mısın sıla beslenme yapmayı bile unutuyor oynayacam diye

Seyyahalemi,
Sıla ile benim oğluşun pek bir farkları yok gibi..
Bizim beslenmede çoğu zaman geri geliyor.
Son tenefüste yerim dedim ama hangi tenefüsün
son olduğunu saymayı unuttum diyor.

Ne bir günü canım pazartesi bayram törenden sonra tatil salı tatil cumartesi pazar tatl kimi okullar bayramı cumadan yapıp 5 gün tatil bile yapacak misal sılanınkinde öyle

Ne bir günü canım pazartesi bayram törenden sonra tatil salı tatil cumartesi pazar tatl kimi okullar bayramı cumadan yapıp 5 gün tatil bile yapacak misal sılanınkinde öyle

olsun ya bahaneyle, hep aynı konular hep aynı ödevler bıktı çocuklar, üstelik seneyede hep aynı konulara devam, biraz mola güzel olur:13:

kızlar selam
iyi haftalar herkese
seyyahalemi teşekkürler canım
chess gözünüz aydın canım ara karneniz gelmiş bizimki de cuma günü geldi

teşekkür ederim seyyahalemi, ee tabii canım onca seçmeli, Kuran, arapça, tevsir dersi olcak, bu derslere gircek ilahiyatçı lazım değilmi:KK53::KK53:

ya benim en çok moralimi bozan okul değişimi oldu, oğlum seneye bu gittiği okula gitmeyecekmiş, hepten ortaokul olcakmış orası, ilkokul olarak bizden bi km falan uzak başka bi okul tahsis edilcekmiş, güya okula çok yakın diye bu evi tuttutduk, artık ortaokul ve ilkokul ayrılcakmış ya bina olarak

bizimkilerde bugun almış, bu dönem aldık muradımıza erdik ara karne, benimkide uyanık, hani karne hediyem diyo, yürü git dedim ara karneye hediye mi olur
:KK53::KK53:

gözün aydın chess :KK34::KK34:oğlunda işini biliyor :KK23:

gül100 sınavları atlattın gözünaydın :KK34::KK34:
seyyah alemi tatil iyi oluyor çocuklar için.tabi bizim içinde :KK1: sıla neler yapıyor bu aralar
karamuk kuzuna :nazar::nazar: ara karneniz nasıl geldi

bizimde ara karnemiz geldi hepsi çok iyi :nazar:sınav sonucuda geldi 460 puan almış .can yayınlarından olan sınavda genel yetenekte dökülmüş o biraz daha düşük geldi .yinede sonuç beni mutlu etti

gözün aydın chess :KK34::KK34:oğlunda işini biliyor :KK23:

gül100 sınavları atlattın gözünaydın :KK34::KK34:
seyyah alemi tatil iyi oluyor çocuklar için.tabi bizim içinde :KK1: sıla neler yapıyor bu aralar
karamuk kuzuna :nazar::nazar: ara karneniz nasıl geldi

sağolasın canım ara karnemizde hepsi çok iyi olarak geldi canım bi sorunumuz yok çok şükür:nazar::nazar:
valla bizimkide ne zamandır korku okulunu istiyodu hadi sınavı da iyi geçti karnesi de iyi geldi diye hafta sonu aldım

Son düzenleme:
kızlar selam
iyi haftalar herkese
seyyahalemi teşekkürler canım
chess gözünüz aydın canım ara karneniz gelmiş bizimki de cuma günü geldi

saol canım, sizinde gözünüz aydın:KK1:

bizimde ara karnemiz geldi hepsi çok iyi :nazar:sınav sonucuda geldi 460 puan almış .can yayınlarından olan sınavda genel yetenekte dökülmüş o biraz daha düşük geldi .yinede sonuç beni mutlu etti

460 puan ne demek bilmiyorum ama iyi bişeye benziyo, tebrikler canım:KK1:

günaydın hanımlar, nerdesiniz, gökyüzündedans nerdesin sen bakayım, yoklama alcam artık hergün:KK1::KK1:

X