İlköğretim Yorum ve Soruları Çocuğu 2.Sınıfa Giden Velilerin Paylaşım Alanı :)))

günaydın canım, iki hafta içinde ara karne almamız lazım bakalım bu dönem almayı başarabilcezmi:KK1::KK1:

iyi haftalar herkese :KK34:

sağolasın canım size de çok geçmiş olsun
sen nasılsın iyi misin
teşekkür ederim canım.
çok teşekkürler canım

kuzucuğuna Allah şifalar versin:nazar::nazar:
teşekkür ederim
çok geçmiş olsun canım, süt içen bi çocuksa süte bi kaç ay ara ver derim ben, sütün açığını peynir, yoğurtla kapatırsınız, bi de yazın denizde çok yüzen çocuk sinüzit olmaz derler ne derece doğru bilemicem ama, süt konusunda eminim diyebilirim, az ılık tuzlu suyu ağzına gelene kadar burnundan çekip, o sinüz boşluğunu temizlerseniz faydası olur
teşekkürler canım sütü ilk kez duydum.dikkat ederim artık .yazın denizden hic cıkmıyor geçici bir süre rahatlıyor sadece .
GÜNAYDIN KIZLAR bu arada gözümüzde aydın yeni eğitim yasası geçmiş bakalım bizi neler bekliyor ))))
günaydın canım
bizim öğremten gecen hafta derslere girmedi eyleme gitti .biz ne kadar da istemiyor olsak ne kadar dirensek boş hayırlısı :KK31::KK31::KK31::KK31::KK31:

bizim öğretmen ara karneyi hazırlamıştır .yapılan deneme sınavları üzerinden cocucukları değerlendiriyor

nasılsınız kızlar
ben çok yorgunum ya sınav yaklaşıyor mutsuz umutsuzum

Merhaba arkadaşlar...
Nasılsınız?
Oldukça yoğun günler geçiriyorum.Pek uğrayamadım.
Haftasonu aöf sınavlarım ve kız kardeşimin düğünü var.
Bu haftayı da bir atlatsam rahatlayacağım.
Oğluşumun sınıfı 31 kişi ve 20 tanesi suçiçeği çıkardı.
Bizimkinde henüz birşey yok.Aşısı var çıkarırsa eğer hafif atlatır
diye düşünüyorum. Hoşçakalın...

bizler iyiyiz canım
hayırıdır sen niye mutsuzsun çaiışamadın mı sınava hazırlanamadın mı

sınav yaklaşıyor aslında çalışıyorum ama ne bilim ilk beşe girmek mümkün değil o beşi bile alıp almayacakları belli değil matematik başımın belası hoş okul faydalı oldu matematik öğretmeni arkadaş saolsun hergün başının etini yiyorum ama işte
slm canımm:KK54::KK54:

Slm canım üzme kendini hayırlısı olur inşallah :KK34:

öle diyorum tabi de ama işte insanoğlu için istiyor olsun, 2 sene daha sınav beklersem kafayı yerim bizim sınav 2 yılda bir

merhaba arkadaşlar...
Nasılsınız?
Oldukça yoğun günler geçiriyorum.pek uğrayamadım.
Bizimkinde henüz birşey yok.aşısı var çıkarırsa eğer hafif atlatır

offf su çiçeği bilmem ama 30 yaşında ben de öğrencilerden kapıp kabakulak oldum allahım o nasıl bir acı 20 gün yattım 1 haftası ölü gibiydi zaten ama çocuklar hafif atlatırmış doktor öle dedi bi öğretmen arkadaşım da yine çocuklardan su çiçeği bulaşmıştı 1 ay yattı hastanede şimdiki aşılar daha etkili sanırım çocuklar pek geçirmiyor allah korusun sizi

slm canım sana da nasılsın
valla bilmiyorum arkadaşalrı ama bahar moduna geçti galiba herkes :44:
havalar iyi ama biz bahardan da şikayetçiyiz. polen mevsimi :18::18::18:
Merhaba arkadaşlar...
Nasılsınız?

kolay gelsin canım bunlar tatlı koşuşturmalar .kız kardeşine ömür boyu mutluluklar diliyorum:nazar:
benim oğlan 5 yaşında su çiçeği olmuştu çok zor atlatmıştık. dr kontrol altına zor almıştı. gözünün içine kadar çıkmıştı .bizimde aşıları yapılmıştı :KK14::KK14:

offf su çiçeği bilmem ama 30 yaşında ben de öğrencilerden kapıp kabakulak oldum allahım o nasıl bir acı 20 gün yattım 1 haftası ölü gibiydi zaten ama çocuklar hafif atlatırmış doktor öle dedi bi öğretmen arkadaşım da yine çocuklardan su çiçeği bulaşmıştı 1 ay yattı hastanede şimdiki aşılar daha etkili sanırım çocuklar pek geçirmiyor allah korusun sizi

Başarılar diliyorum seyyahalemi.
Bu yaş aralığında geçirmesi daha iyi olurmuş yoksa 20 yaş ve üzerinde daha ağır atlatır dedi doktor.

kolay gelsin canım bunlar tatlı koşuşturmalar .kız kardeşine ömür boyu mutluluklar diliyorum:nazar:
benim oğlan 5 yaşında su çiçeği olmuştu çok zor atlatmıştık. dr kontrol altına zor almıştı. gözünün içine kadar çıkmıştı .bizimde aşıları yapılmıştı :KK14::KK14:

Teşekkür ederim.Düğün telaşı değilde canım beni asıl yoran sınav stresi.
Sanki bütün çalışmalarım boşa gidecekmiş ve heyecan yapacakmışım gibi geliyor.
O kadar emek ve zaman harcadım.İnşallah karşılığını alırım.
Evet aşısı olsa bile ağır geçebiliyormuş.Çocukken geçirmek daha iyi diyor doktorlar.

ara karne alan var mı arkadaşlar?

bizimkiler yarın ara karne alacaklar... ben alsam karneyi bu kadar heyecanlı olmazdım herhalde:)))

bizimkiler yarın ara karne alacaklar... ben alsam karneyi bu kadar heyecanlı olmazdım herhalde:)))

yok daha bizde en son nisanın 2. haftası veriliyomuş bakalım haftaya belki, ara karneyi artık merak etmiyorum ya nede olsa artık alıştık veli olmaya:KK1:

Merhaba arkadaşlar...
Nasılsınız?

kolay gelsin canım sana sınavda da başarılar dilerim stres yapma hayırlısı ile atlatırısn işallah
ay işallah çıkarmaz oğluşun çıkartırsa da hafif atlatır işallah
peki kızlar sizin çocuklara 2 doz mu vuruldu su çiçeği tek doz yetmiyormuş artık o nedenle 2 doz olması gerekiyomuş anaokuluna giderken dr tekrar yaptı

sınav yaklaşıyor aslında çalışıyorum ama ne bilim ilk beşe girmek mümkün değil o beşi bile alıp almayacakları belli değil matematik başımın belası hoş okul faydalı oldu matematik öğretmeni arkadaş saolsun hergün başının etini yiyorum ama işte

öle diyorum tabi de ama işte insanoğlu için istiyor olsun, 2 sene daha sınav beklersem kafayı yerim bizim sınav 2 yılda bir

seyyahalemi canım sıkıntı yapma çalışırken sanki kafanda hiçbişey yokmuş gibi geliyo ama sınavda aklına gelir hepsi allhın izni ile
merhaba hanımlar:13::13:

merhaba canım nasılsın yoktun bayağıdır ortalıklarda canım ??

valla oğluma sorodum geçen akşam vercekler mi diye verecek galiba dedi bekliyoruz bakalım biz de :44:

X